0 oy
100 göst.
Aile kategorisinde (15 puan) tarafından
Merhaba anneler bugün doğum yapalı 12 gün oldu. Kendimi öyle kötü hissediyorum ki hiçbir şey yokken bir anda bir kara bulut çöküyor üstüme. Göğüslerim yara oldu yine de emziriyorum çocuğumu ama her uyuduğunda bir daha hiç emzirmeyecek gibi hissediyorum kendimi . Sürekli iç sesim galiba ben kötü bir anneyim diyor.  Bu durumlar normal mi bilmiyorum. Aynı zamanda kanamam da artık iyice su gibi bir kıvam aldı sanki her akıntı olduğunda çamurlu bir su geliyor gibi bilmiyorum işte anneler kendimi çok çaresiz hissediyorum ama aynı zamanda bebeğimin kokusu da her şeye bedel lütfen bana yardım edin 

3 Cevaplar

0 oy
(583 puan) tarafından
Üzülme güzel anne hepsi geçecek sadece zamana ihtiyacın var ben öyle kötü depresyona girdim ki intihar edecekken son anda bebeğim ağladı vazgeçtim sonradan bu zamanların geçince fark ediyorsun aslında baş edebilirsin sadece desteğe ihtiyacın var benim yanımda hiç kimsem yoktu yapayalnız doğum yaptım tek başına herşeyi üstlendim şimdi çok güçlüyüm evladım ayakta kakma sebebim gözümün nuru onun için güçlü olmak zorundasın 
-Reklam-
0 oy
(441 puan) tarafından
Göğüs ucu yarası için tahinin üstünde kalan yağ tabakası oluyor ya onu sür benimkini 12 saatte geçirdi üstüne peçete koyup bekletiyordum bunu bana ebe söylemişti kendi de öyle geçirmiş bir günde birde iş arkadasim dedi ucu kopacak diyordum öyle kötüydü ama onu kullaninca iyilesmisti diye ben kötü bir lohusalık geçirmedim tek olmama rağmen çünkü yanımda meleğim vardı sende bebeğine bak huzurla dol
0 oy
(5,575 puan) tarafından
Oyyy canım o kadar iyi anlıyorum ki seni. Bende aynısını yaşadım. Her gün aynı saatlerde Bi kasvet çökerdi duvarlar üstüme üstüme gelirdi oturur ağlardım saatlerce içim daralır dı annelik ten korkardım. Çok ağır atlattım ama korkma hepsi geçiyor. 20 gün sürdü benim :-) o kadar güzel günler bekliyor ki sizi ☺️ bu günleri gülerek hatırlayacak sın. Elinden geldiğince iyi geçirmeye çalış çünkü bu günler iyisiyle kötüsüyle size özel ve asla geri gelmeyecek her anının tadını çıkar olumlu düşün 
(15 puan) tarafından
Allah razı olsun canım iyi ki varsın
(5,575 puan) tarafından
Sende iyiki varsın canım benim inana bana geçecek ☺️ ne zaman istersen buraya yaz içini dök yada özelden yaz ❤️ ben seni çok iyi anlıyorum yaşamış biri olarak

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 121 göst.
19 Kasım 2023 Aile kategorisinde Aylin976 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 166 göst.
10 Ekim 2022 Aile kategorisinde Neva21 (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 204 göst.
16 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Ayse01. (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 147 göst.