0 oy
110 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar oğlum aralığın 7 sinde 12 aylık olacak. Haftası yaklaştıkça uyku problemi arttı resmen akşam uyutacağım zaman basıyor çıngarı uyumamak için elinden geleni yapıyor ayağımda sallıyorum ama taşıyamıyorım artık beşikte de ordan oraya döner  gece saat 2 de kalkıyor 5 e kadar uyumuyor 1 haftadır artık kafamı sıyırdım bay bay night ta kullanıyorum ama sıfır etki gerçekten… sizin çocuklarınızda böyle miydi bu aylarda çözümü filan var mıdır :(

3 Cevaplar

0 oy
(7,446 puan) tarafından
Rutininiz yok mu baybayı aynı saatte kullanmaya devam et ayrıca hemen işe yaramaz bazı çocuklarda gündüz uykuları nasıl 
tarafından
Rutin filan kalmadı ki 1 haftadır tanıyamıyorum oğlumu
(7,446 puan) tarafından
Var mıydı yani rutini hep aynı saatte uyurmuydu ?
tarafından
Var tabi kıtabımızı okurduk mama içer  saat 9 da uyuturdum uyurdu direk dinlenirdim ama şu 1 haftadır anlayamıyorum sinirlerim bozuldu
(7,446 puan) tarafından
Yaşına girecek ya atak haftasıdır sakin ol geçicek sen şimdi böyle yapıyorsan iki yaşta ne yapacaksın sen sakin ve huzurlu olursan bebeğinde olur
-Reklam-
0 oy
(7,705 puan) tarafından
Ah ah sabaha kadar ayağımda salladim artık robot gibiydim ben oturarak uyuyodum resmen ayaklarımı sallamaya programliyodum kendi sallaniyodu sabaha kadar abartısız söylüyorum ayağımın üstünde salliyodum geciyo 
tarafından
Belimden rahatsızım ayağımda sallıyorum dayanabildiği kadar sonra Yatağına koyuyorum yok yani geceleri artık sinirlerim bozuluyor ağlıyorum şu 1 haftadır oğlumu tanıyamıyorum
(7,705 puan) tarafından
Bende öyleydim günlerce haftalarca aynı şekilde devam edince ruh gibi olmuştum ne uyuduğunu biliyodum ne uyandığımı sinirlenip gece bagirdigimi biliyorum bi kaç kere birinde eşime bagirdim kalk al şunu diye birinde annemlerdeydim sesime annem kalktı gedi yanıma o aldı götürdü sonra da vicdan azabından geberdim
tarafından
Ben de bağırmamak için uzaklaşıyorum bir müddet zaten uyandığı zaman hiç ağlamıyor oyun oynuyor sadece benim yatmama da izin vermiyor
(7,705 puan) tarafından
Ama o şekilde alıştırma belinde ne rahatsızlık var salayamaz mısın gece uyandi uyumadı oynasın deyip kaldirirsan bu sefer gece uyamaya alışır bünyesi hiç duzeltemezsin ne olursa olsun gece uyanınca geri yatağa dönmesi lazım kalkmamali
tarafından
Doğumdan sonra belimde bir ağrı kaldı doktora gidecek vakitte bulamadım öyle onun aşısını çekiyorum :( bilmez miyim 2 de kalkıyorsa mesela 1 saat filan ayağımda sallıyorum uyumayınca ben de sinirleniyorum bırakıyorum ona bağırmamak için kalkıyorum yanında o da gider gezer sonra bidaha uyutmaya çalışıyorum 1 saat oluyor 2 saat oluyor ağlamaya başlıyor dövüyorum gibi o arada suan annemlerde kalıyorum annemler uyanıyor noldu diye iyice sinirlerim bozuluyor yaş sendromumu ne bilmiyorum ama bunu aşmamız gerek
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Zorlansanda aynı saatte uyutup aynı saatte uyandır alışır bı haftaya
tarafından
Kuzum varya sabah her zaman ki gibi 8 30 9 da kalkar 12 ye doğru öğle uykusunu uyur güzelce sonra 4 te 2. Uyku yapar 1 saat en fazla sonra akşam saat 9 da uyutuyorum sürekli belirli rutınlerimizde vardır pijama giydiririm kitap okurum altınınalır mama içip uyurdu ama 1 haftadır yastığa yattıpı an basıyor yaygarayı uyutuyorum iyi hoş gece kalkıyor 1 saat uykusu açılmasınnsiye sallıyprum sonra benim de moralim bozuluyor ona bağırmayım diye bir uzaklaşırım sonra tekrar uyuturum derken 5 oluyor saat valla atak dönemi diyorlar da ne olacagını şaşırdım inan ki
(2,522 puan) tarafından
Biryeri filsnmi ağrıyor acaba niye bu kadar huysuzlansinki birdenbiler geçer inşallah en yakın zamanda
tarafından
Yok canım ağrısa biliyorum ağlamıyor da diyor ki kalk diyor ben oynayayım yanında ama sen de yatma dıyor gece gece :D eziyet etmiyor eziyeti uyumaması:( inşallah amiiiin
(2,522 puan) tarafından
Benim kzim 1 1 buçuk yaş arası bunu çok yaptı bana geceleri
tarafından
Benim oğlumda aralıkta 7 de bir yaşa giricek ondan dolayı galiba

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 753 göst.
20 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Mavisim45_45 (709 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 634 göst.
22 Ekim 2023 Aile kategorisinde Niyeki (91 puan) tarafından soruldu
0 oy