0 oy
168 göst.
Diğer kategorisinde (2,416 puan) tarafından

Kızlar 5.5 yaşındaki oğlumun kulağı agriyormus. Zeytinyağim kalmadı da içine damlatacaktim. Başka evde neler yapabilirim? Sol kulağı agriyormus sadece. İnt de soğan suyu diyo. Yapan oldu mu

12 Cevaplar

0 oy
(2,416 puan) tarafından

En İyi Cevap

Postum üste çıksın 

-Reklam-
+1 oy
(1,778 puan) tarafından
Kulağa bişey damlatilmaz ya sağırlığa kadar gider yarın doktora götürün 
+1 oy
(115 puan) tarafından
Bisy koymayın sakin kulak cok hassas zarıyla ilgili sorun olabilir benim zarim delik mesela küçükken annem parmağını koyuyordu banyo yaptırırken ağlıyordum numara sanıyordu işitme kaybım var zamanında goturselwrdi keske
0 oy
(1,445 puan) tarafından
Parol varsa ver yarın doktora götür zeytinyagida doğru bisey degil kulak enfeksiyonu olmuştur belki
(2,416 puan) tarafından
Tamam kuzum
0 oy
(7,991 puan) tarafından
Benim 4 yaşındaki oğlumda gece boyunca ağladı kulağım ağrıyor diye götürdüm sağlık ocağına aşırı kirlenmiş 100 de 90 duymuyor dedi Damla verdi 3 gün kullanıp git kbbye temizlet dedi temizlettim şükür geçti yani bence birşey koyma 
0 oy
(48,758 puan) tarafından
direkt doktora goturmelisin
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Gecmis olsun canım.kulağa birsey damlatma kayinvalidem kendi kulagina damlatmis enfeksiyon kapmis neler cekti de daha geciremedi sıkıntılarinı senelerdir.  Kbb ye götür. Benim oglum da oyle diyordu götürdüm birsey yok dedi. Insallah sizin de birsey yoktur gecer
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Duramıyorsa ağrıdan acile götürebilirsin ilaç dışında damlatmak uygun olmaz
0 oy
(482 puan) tarafından
Kulağa bilip bilmeden bir şey damlatılmaz. Yarın doktora götürün ne gerekiyorsa doktor yapsın. Böyle soğan suyu zeytinyağı bilmem ne saçma sapan şeyleri görünce geriliyorum soğan suyu nedir ya hiç olacak şey mi cidden 
0 oy
(1,554 puan) tarafından
Kulak enfeksiyondan agrir bi agri kesici verip sabaha doktora gotur bence. Kaş yapayim derken goz cikarma derim. Damlatican bisi ya daha kotu olursa?
0 oy
tarafından
Ne yaptın cnm 
0 oy
(5,748 puan) tarafından
Lütfen kafanıza göre bir şey koymayın ağrı kesici verin yarın ilk iş doktora götürün 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 107 göst.
30 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde fadimana (422 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 65 göst.
17 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mavi.19.22 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 146 göst.
31 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Ummebrar (1,169 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 137 göst.
4 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,412 soru

11,418,615 cevap

34,975 kullanıcı

...