0 oy
128 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Yıllardır kulak mantarı çekiyorum kızlar kafayı yicem artık. Üniversite son sınıfa giderken sürekli kulaklıkla gezdim o sene kulağım tıkandı Balıkesirde havayla temizledi geçti baya bi süre sonra memlekete geldim yine tıkandı tekrar gittim doktora burdaki suyla yıkadı o günden sonra mantar başladı sürekli kaşıntı ağrı tıkanıklık ve kaşıntı aşırı ileri derecede kulağını kanatıyodum neyse yine balıkesirdeydim artık ağrıdan uyuyamayınca tekrar gittim mantar olmuşsun dedi yine havayla temizledi ilaç sürdü bi sürü damla vs verdi bir hafta sonra o ilaçtan tekrar sürdü geçti iki yıldır yoktu şimdi yine başladı 3-4 aydır var aile hekimine gittim enfeksiyon var dedi antibiyotik başladı sonra mantar tedavisi için sprey verdi kullandım geçti bir ay sonra yine aynı bu sefer hastaneye gittim havayla temizleyip ilaç yazdı kullandım geçti gibi oldu şimdi yine aynı. Bu arada sprey olarak oceral kullandım damla olarak nibulen verdiler ama fayda etmedi bana ilaç önerin aile hekimine sorup yazdırıp kullanırım veya doğal yöntem varsa onu önerin kaşıntıdan bıktım usandım artık 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım bilgim yok post üste ciksin
tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
İlk kez duyuyurom valla Rabbim sifa verisn
tarafından
Allah kimseye vermesin canım çok zor
0 oy
(61 puan) tarafından
Allah şifa versin öncelikle annemde aynı dotun vardı mantazol diye bir kr var onu kullandı atlattı bı dene istersen çok iyi bı krem ben başka sepeolerden kulanmistim iyi gelmişti fıstık yeşili ve beyaz rengi
tarafından
Anladım canım çok sağol
0 oy
(1,886 puan) tarafından
aynı sorun bendede var kuzum kaşımaktan kanatıyrdum artık en sonki gittiğim doktor travozol krem verdi varsa hemen sür inanki hemen geçiriyor 
tarafından
Eczanede var mı canım doktora yazdırmadam da alabilir miyim
(1,886 puan) tarafından
evet alabilirsin canım  çok fazla sürme parmak ucuyla az bişey kenarına sür kaşıntıyı hemen kesiyo
tarafından
Kuzum benim en içinde bile var mantar oraya sürmezsem geçmez ki
(1,886 puan) tarafından
benimde var kuzum çok fena hemde zaten kenarına sürünce eryip içerisine gidiyr
tarafından
Dün gittim damla verdi kuruması için onu kullanıyorum şimdi
0 oy
(13 puan) tarafından
dermovate krem kiz kardeşim yıllarca o illeti çekti en son bu kremle kurtuldu
tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim benim kulağımın baya içinde de var inşallah etki eder
0 oy
(154 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun tavsiyem bir daha yikatma ilerleyen zamanda duymana zarar verir aynısı teyzemin başına geldi bende de aşırı kaşıntı var kaniyo ama mantar değil alerji dedi mantar için kesin çözüm doğal elma sirkesi bul hazırlar işe yaramıyor ev yapımı bul onu kulak cubuguyla sür biraz yakıyo ama gerçekten geciriyo 
(374 puan) tarafından
Aunem canim bende sirke diyecektim annem jullandi cok faydasi var
tarafından
Yok hayatta yıkatmam artık ben havayla temizler sandım ama yıkadı adam

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 383 göst.
17 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 174 göst.
0 oy
6 cevap 228 göst.
8 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mybaby01. (1,019 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 188 göst.
21 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Duyguyla (344 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...