0 oy
313 göst.
Aile kategorisinde (96 puan) tarafından
Kızlar hayırlı geceler ben 2.evliliimi yağmış biri olarak çok ta mutlu değilim çünkü eşim ve kayınvalidemin beni sevmediğini hissediyorum davranışlarından eşim söylemesi ayıp cinsel yönden yorgunum bahanesiyle hep ilişkiden kaçıyor kayınvalidem ise beni başkalarıyla kıyaslıyor başkasına çok iyi bana çok soğuk davranıyor ve bunlar beni çok üzüyor hep geceleri ağlıyorum kendimi yapayalnız hissediyorum 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kayinvalideyi geç canım hiç bi kaynana gelinini sevmez isteyerek alır ama sevmez eşinin öyle yapması yanlış 

Benim kaynanam da beni sevmez halbuki kendi istedi ama çok şükür eşimin sevdiğini biliyorum hissediyorum arkamda da ezdirmez kesinlikle 
(96 puan) tarafından
Benimkisi isteyerek te almadı cnm oğlu istedi :)) ben açığım ya tesettürlü değilim onun istediği tesettürlü bayanlar Dı her zaman hala da öyle
tarafından
Ne alakaymis tesettürlü olunca melek mi oluyor Allah aşkına geri kafalo
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Yastık değişse de baht değişmezmis. Diye bir laf duydum bana göre de çok yerinde bir laf. 

Baba evinde kıymet görmeyip koca evinde devamını yaşayan çok insan var. 
tarafından
Allah korusun evliliğim bitse kolay kolay ikinci evliliği dusunemem ben. İlkinden ne hayır gördüm ki ikincide göreyim derim.

Hiçbir evlilik 4 4 Luk gitmez illa sorun sıkıntı çıkıyor. Bir daha göze alamam ben
0 oy
(288 puan) tarafından
baştan berimi böyle 
(96 puan) tarafından
Evet cnm baştan beri hele de kayınvalidem e Bi türlü sevdiremedim kendimi
0 oy
(12,985 puan) tarafından
Kayınvalidenin ne düşündüğünü veya hissettiği umrumda bile olmaz sevmezse sevmesin ama eşin sevmiyorsa neden evlenmiş bunu onunla konuşman lazım 
(96 puan) tarafından
İşte cnm be de tam tersi böyle şeylere çok takılıp çok üzüyorum kendimi halbuki ben eşimi çok seviyorum
(12,985 puan) tarafından
Kız canı cehenneme sen de o sıçan suratlıya bayılıyor olamazsın eşinin hatırına tahammül ettiğin bir insan hiç dert etme sen eşinle evliliğindeki sorunları çözmeye bak
0 oy
(797 puan) tarafından
Bence bir kadının başkasının sevgisine hiçte ihtiyacı yoktur bilmiyorum ben öyleyim bu hayatta kimseyi kalbimi kıracak kadar umursamam değer vermem 
(1,207 puan) tarafından
Eşin sevgisine vardır bence evlilik devam ediyorsa
(797 puan) tarafından
Sen kendine değer verirsen herkes verir nekadar umursamaz olursan okadar umursarlar
0 oy
(6,214 puan) tarafından
Eh be canım yani baştan beri öyle olan adamla neden evlendin ki 

Birinciden zaten yanmış ağzın 
(96 puan) tarafından
Halbuki şimdiki eşimi öyle çok seviyorum ki cnmm
(6,214 puan) tarafından
Bazen sadece sevgi ile olmuyor işte canım naparsın
0 oy
tarafından
Rabbım sabır versin sana 
0 oy
(1,642 puan) tarafından
Kayinvaliden seni niye sesin ya sen de onu sevme bırak Allah aşkına kendine dert ettiğin şeye bak. Esin le ilgili de ins bi çözüm bulunur 
0 oy
(362 puan) tarafından
Esin sevmese evlenmezdi bence.ama.annesi sevmiyorsa.ondan.etkileniyordur.belki.annesinij sevgisi umrumda bile olmaz.
0 oy
tarafından

1.sinden fayda görmeyip 2.sini neden aldın bacım :D

(96 puan) tarafından
Çok sevdim cnm hem de çok
tarafından
Maalesef sevgi karın doyurmuyor
0 oy
(799 puan) tarafından
2 evlen çocuk yapma 3 evlen çocuk yapma 4 evlen çocuk yapma 5 evlen çocuk yapma 

Usanana kadar ara ölene kadar bırakma 

AMA çocuk olunca 

Ama çocuk olunca 

Onu babaya bırakmak bir dert Almak bir dert 

Sorunların cok büyüse alır çantanı gidersin ama çocuk eli kolu bağliyo 
0 oy
(2,360 puan) tarafından
kız boşver eşimin aileside beni hiç sevmezler ama hiç tırışlamıyorum bile onlar kimki beni sevicekler ama eşin sevmese seninle bu yola çıkmazdı eşinin ilk evliliği ise çevreden maalesef baskılar olabiliyor ikinci evliliğini yapmış kadınları almakla ilgili o yüzden takılma boşver 
(96 puan) tarafından
Evet hatta ben dulum diye kayınvalidem ilk başta beni kabullenememişti

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 157 göst.
27 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 250 göst.
27 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde dunyali _birisi (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 154 göst.
21 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 473 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,037 puan) tarafından soruldu

379,453 soru

11,358,912 cevap

34,834 kullanıcı

...