0 oy
301 göst.
Diğer kategorisinde (291 puan) tarafından
Düzenli bir çalışmanız var mı ? Çocukluğumu hatırlıyorum annem sürekli bı dua sure ezberleme egilimindeydi. Boş vakti olursa namaz kılar yeni şeyler öğrenmeye çalışırdı. Benim şuan çocuklardan pek bı vaktim olmuyor. Ev temizliği yemek vs derken takip ettiğim bı iki program var düzenli olmasada. 

21 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Önceliğim kişisel gelişimimde benim kişiliğim olan anneliğimi geliştirmeye çalışıyorum oğlumu nasıl daha iyi büyütürüm neler yaparsam onun geleceğine daha iyi dokunurum hangi durumda nasıl davranmam gerektiğini öğrenmeye çalışıyorum 4 4lük olmasa da anneliğim için elimden geleni yapmaya çalışıyorum ikinci olarak kitap okumaya çalışıyorum elimden geldiğince çünkü kelime haznem ne kadar açık ve çok olursa kendimi her alanda ifade etmem o kadar kolay olur ve oğlum kreşe başladığında yarım kalan üniversite mi tamamlamak istiyorum kıtap okumam bunu da etkiler sonra dil öğrenmeye çalışıyorum çünkü dil çok önemli artık bir kaç dil bilsem hiç fena olmaz birde lisansli belge aldık mı of :) resim yapmayı çok sevdiğim için resim yapıyorum oğlum olmadan önceki resimlerim bazı sergilerde satılmıştı minimal ama öyle büyük şeyler değil bunu ilerleyebilmek adına kendim için çok şey yapıyorum çünkü kendimi seviyorum :) 

-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla ben çocuk olduktan sonra hiç bisey yapamaz oldum varsa yoksa ev işi yemek çocuk hep böyle geçiyor 
0 oy
tarafından
Bi düzen oturtamiyorum bi turlu çok hedefim var 
(291 puan) tarafından
Hedefleriniz neler
tarafından
İlk önce okul kağıdını alıp mezun olmak istiyorum bi meslek düşünmedim daha
0 oy
(1,467 puan) tarafından

Hedeflerim var ama uyku daha ağır basıyo bebeden dolayı uykusuz cok kalıyorum :D5sene erteledım hedefleri:D

(291 puan) tarafından
Sizin hedefleriniz neler :)
0 oy
(2,186 puan) tarafından
Hiç birşey yapamasamda bir kitap oluyor başucumda. Yazarım çizerim günlüğüme, sorunlarimida öyle cözümlüyorum. Yeni seyler öğrenemeye bayilirim ufakta olsa, yemek tarifi, bir hobi falan. Kızım büyüyünce kurslara gitmeyi düşünüyorum bir zanaat öğreneyim diye
0 oy
(348 puan) tarafından
Yogaya başladım evde YouTubedan izleyip. Sırt ağrılarım için başlamıştım ama çok çok iyi hissettiriyor kesinlikle. Bu aralar cilt bakımına çok sardım. Sabah akşam beş on dakika ayırıp yapıyorum düzenli mutlaka. Bunlar sayılır mı bilmem tabi. Kpss çalışmaya çalışıyorum. Birde Almanca ya başladım kısa kısa telefonumdaki uygulamadan. Yurtdışı hayalim var. İlla dil gerekiyor. Bu yaşa kadar hiç üzerinde durmadigim için kendime kızıyorum. Ayrıca mutlaka her gün kitap okurum. Bazı günler anne Bebek çocuk ile ilgili bazen sevdiğim romanlar. Bazı günler ikisi bir. 
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Sadece yaşamaya çalışıyorum hayata tutunmaya bu da benim için bir gelişim öbür güne atlamak ahahah
0 oy
(150 puan) tarafından
Bilimsel makaleler okuyorum genelde uyumadan önce. Ve insanlardan uzak olmaya çalışıyorum...
0 oy
tarafından
Eskiden vardı ama artık yok gibi sadece el işini cok severdim öğrenmeye çalışırdım ama artık o heves te gitti sanırım 
0 oy
(1,573 puan) tarafından

gelişeyim diye bol bol uyuyorum ben :D şaka bır yana bırseyler okumaya calısırım her fırsatta cocuguma aktıvıte yaparım onun dısında pek bırsey yok gebelıkte zor gectı bıraz yordu bu kez 

0 oy
(435 puan) tarafından
 yemek yiyorum arada uyuyorum kız valla bazen kahve bile iciyorum .... 

Hicbirsey yapamıyorum.. herşeye hevesim var ama  vaktim yok 
0 oy
(1,323 puan) tarafından
İngilizce öğrenmeye başlama hedefim var gramer gelistirmem lazım ama çocukla birlikte çalışan kadın olunca zor oluyor tabi
0 oy
(13,260 puan) tarafından
Kafamda bedenimde o kadar yorgunki boş vaktimi de hakikaten boş boş geçiriyorum. Kendime bile en ufak faydam yok elimde telefon veya karşımda TV vakit öldürüyorum maalesef :( 
0 oy
tarafından
Namaz kılmak için boş vakit derken bence bu çok yanlış namazı boş vakit olunca kılınacak birşey değil 
0 oy
(11,084 puan) tarafından

Kişisel gelişim için buraya girip post okuyorum :D İnsanların hayatlarından, yazdıklarından kendime ders çıkarıyorum. Acayip de gözüm açıldı burda takıldıktan sonra, tabi eskiye göre :) 

Şaka bi yana, video dinliyorum ben iş yaparken falan. Psikolojik, dini, kültürel vs. takip ettiğim güzel sayfalar var. Ne kapsam kâr kafasındayım. Son zamanlarda biraz boşladım ama sık sık yaparım bu dediğimi normalde. 

0 oy
(11,369 puan) tarafından

Düzenli olarak tek yaptığım çalışma yemek yapmak  :D

Tik tokta bazen uzmanları veya hocaları dinliyorum 

0 oy
(7,625 puan) tarafından
Çocukluğumdan beri kitap okumayı çok severim ona mutlaka fırsat yaratırım birde kelime oyunları bulmacalar zihnimi çok rahatlatıyor onlarla da zaman geçiririm.
0 oy
(4,391 puan) tarafından
Okuyorum. İzliyorum. Boool boool fırsat bulduğum her an. Hatta şimdi tekrar üniversiteye yazıldım :D yıllar sonra rahat battı :D
0 oy
(1,705 puan) tarafından
Akıl sağlığımı korumaya çalışıyorum 
0 oy
(436 puan) tarafından
Şuanda hicbir sey yapamiyorum biri 14 aylik digeri 40 gunluk bebeyle ugrasiyorum aksam vakit bulursan da uyuyorum cok yoruluyorum :( ama henuz 26 yaşındayım halâ hayalimin peşindeyim  araya evlilik ve 2 cocuk girince ertelendi biraz bu yaz inşallah kalan derslerimi de verip mezun olmayı hedefliyorum sonrası için kpss ve atanmak inşallah:))

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 403 göst.
3 Kasım 2021 Aile kategorisinde Demet90 (423 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 154 göst.
23 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 262 göst.
0 oy
2 cevap 164 göst.
21 Ekim 2023 Aile kategorisinde Melisakay67474 (150 puan) tarafından soruldu