0 oy
399 göst.
Aile kategorisinde (423 puan) tarafından
Sabah kalk yatağı topla evi havalandir ortalıktaki eşyaları topla tezgahı topla sonra sio süpür toz al yemek yap biraz tv varsa camair ütü sonra yemek ye kahve iç gene kahve iç yat :))) yorumlar için teşekkürler şimdiden 

33 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Her bulduğum firsatta devriliyom ben. 
(423 puan) tarafından
Güzel yapiyosun canım esin sorun çıkarmazsa yat gtsn
tarafından
Yok ya ona ne jfjf
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Tembellik yapiyorum.surekli
(423 puan) tarafından
Bidaha mı gelcez dünya yaaa yap gitsiiin":)
(7,654 puan) tarafından
He valla nankör ev isleri
0 oy
tarafından
Benim rutinim yok ya, oyle bi iş siram falan da yok.

Sadece cocuklarin yatma kalkma yeme işleri rutin. Onun disinda evde dolanirken o an orda ne is varsa ya da neyi gozume kestirirsem onu yaparim.
(423 puan) tarafından
Anladım canım ıyimis valla
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Aynısı sadece kahve sevmem içemiyorum. Heralde herkes aynı bu şekilde günü bitiriyor
(423 puan) tarafından
Sanırım canım
0 oy
(328 puan) tarafından
38. Haftadayım sürekli yatıyorum :) 
(423 puan) tarafından
Oyy Sağlıkla  gelsin erkek mi
(328 puan) tarafından
Aminnnn inşallah kızımız olacak nasipse :)
0 oy
(119,149 puan) tarafından
kocamda kalktimi yatagi toplar kahvalti hazirlar snr aksam yemegi dusunur oturrum
(423 puan) tarafından
Demekki herkes öyle canm
tarafından
Kankaa senin koca işe gitmiyomuu yoksa işe gitmedenmi yapıyooo bu arada ev işleri filanda yardımcın var sanırım :))
(119,149 puan) tarafından
bu son senesi yaa derse yogunlasti ise cok gitkiyo
0 oy
tarafından
Bende öyle senin gibi valla kahve yerine çay içiyorum canım.
(423 puan) tarafından
Bizim çay la aramız yoo pek
tarafından
Benimde kahve ile yok sadece hazır severim 3u bir arada :)
0 oy
tarafından
Akşamdan mutfağı temizliyorum tuvalet banyoyu yıkıyorum çamaşır varsa seriyorum katlanacak varsa katılıyorum sabaha tertemiz oluyor esimin kahvaltını verdikten sonra çok az bulasik cikiyof onu halledip yatağımı toplayıp süpürge  tutuyorum akşama kadar dinleniyorum  
0 oy
(446 puan) tarafından

6 kalk bebeyi kucakta taşi 2 saat sonra yatir kendime bi kahve yapip icerip sonra tekrar bebe uyanir mamasini icer agucuk gugucuk sevgi şefkat sonra ağlar tekrar kucak kucak kucak birsz dinlenmek icin otururum 2 dk sonra bebem aglar tekrar kucak eşim işten gelir ohh be derim bebeye bakar misini derim yatcam ben der çekilir neyse olsun haklidir adam biz bebe ile tekrar kucak sonra bebeyi yatiririm hadi koş yemek yap sonra kizim uyanir kucak yatana kadar boyle devam eder :D:D

(444 puan) tarafından
Aa bu ben zkxjzj
(446 puan) tarafından
Seninde allah yardımcin olsun o zaman kardeş agssggd
(444 puan) tarafından
Amin bacım cümlemizin :D
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Çocukları uyuttuktan sonra dağınık olan heryeri toplarım bulaşık varsa makineye dizerim çamaşır varsa onları ayarlar makineye koyarım sabah uyanınca da oğlumun kahvaltısını yaptırırım öğlene kadar onunla oynar evi süpürür silerim sonra onu uyuturum o uyurkende yemeğimi yapar otururum ohh mis
0 oy
(2,323 puan) tarafından

Aynen sabah kalk pencerelerin önünü sil evi havalandır çocukları doyur yatakları düzelt sil süpür toz al sonra küçük kızım bişey yemiyor diye genelde günlük çorba ve meyve pürelerini hazırla sonra Bi kahve iç çocukla oyna ilgilen çamaşır ser topla balkon yıka akşam yemeği yap fln iş bitmiyor vallahi nasıl akşam oluyor anlamıyorum bazen o kadar yoruluyorum ki 11 de eşime hadi yatağa geçelim bari dinleniyim diyorum yoksa evdekiler ayakta olunca iş bitmiyor :(

0 oy
(24 puan) tarafından
Eskiden 2 güne bir detaylı temizlik yaparak vakit geçirirdim şuan kalk bişeyler ye ortalığı topla süpürge yapabildiğin kadar yap sonra biraz tv izliyorum ondan sonra akşam yemeği hazırlıyorum yiyoruz masayı topluyorum çay demliyorum çay içiyoruz masterchef izliyoruz kapanış bu ara her ne kadar bırakmış olsamda namaz da kılıyodum  bazen saçma sapan şeyler aklıma getirip ağlıyorum derken gün bitiyor 
0 oy
(1,220 puan) tarafından
Sabah sekizde okula giderim öğlen gelir yemeğimizi yeriz geri giderim akşam geliirm yemeğim olur genelde hazır yeriz ben biraz dinlenrm eşim bebekle ilgileniyo benim gittiğim günler sonra ben uyanınca bir çay kahve pasta börek saatimiz olur dizi film açarız sohbet muhabbet bebek derken 12 gibi yorulur yatarız okula gitmedigim günler de klasik kalkar bebeğimi emziririz o uyur o uyanana kadar kahvaltımı yaparm temizliğimi bitiririm o uyanınca oyunlar oynarız oyalaniriz tekrar yatar öğlen gibi sonra ben bir anne saati yaparım yemek yaparm kitap vs okuurm iki saate fln tekrar kalkar oyun fln derken akşam olur bir uyku daha uyur aralarda evde ne iş varsa onları yapıyorum veya uzanıyorum ben de sonra uyuruz :,-)
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ütü hariç hepsi :D 
0 oy
(2,565 puan) tarafından

Ye iç yıka topla süpür bebeyi oynat bebeyi oynat yemek yap çamaşır yıka katla kaldır bebeyi oynat :):):)

0 oy
(3,343 puan) tarafından
Valla arap safkan atı gibiyim bacim 4 cocuk bir koca haliyle tek dakika boş vaktim olmuyor 
0 oy
tarafından
Akşama kadar tekim evde bütün gün yatıyorum 
0 oy
tarafından
Her gun ütü mu yapiyosun? Ben hic yapmiyorum da
0 oy
(743 puan) tarafından
Kalk ye kaldır yıka topla süpür sil fircala yemek uyu bebek :D
0 oy
(907 puan) tarafından
Sabah saat 7 de kalkarız oğlumla sütünü içer , sonra birlikte biraz resim yapar müzik dinleriz .Birlikte evi supururuz ben dilersen onada küçük bir bez veririm, oyuncak süpürge falan, saat 10 kahvaltı hazırlarız birlikte kahvaltımızı yaparız 11.40 öğlen uykusuna yatar 2 ye doğru kalkar.O yatarken ben çorbasını hazırlarım kalan işlerimi bitirim.Corbasini içtikten sonra bir saat parka gideriz.gelirim akşam yemeği falan derken gün biter 

Ne kadar sıkıcı demi )) 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 215 göst.
8 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Ikiz anne adayi (1,113 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 334 göst.
23 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Mrn47 (945 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 356 göst.
18 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 382 göst.
24 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,336 soru

11,324,136 cevap

34,775 kullanıcı