0 oy
216 göst.
Aile kategorisinde (762 puan) tarafından
Kizlar bem doğum hapı kullanıyorum saat değişikliği yaptım sizce hamile kalınabilir mi regl olmam lazımdı ama belirti yok yarın hastane gidecem kan versem  çıkar mı sizce 

4 Cevaplar

0 oy
(1,316 puan) tarafından
Yaa bu hapların saati bu kadar önemli mi yaa
(1,043 puan) tarafından
Bende ayninseyi yaptım saat değişikliği hamile kalmadım spiralde vardı ama o günlerde esin de korunsa idi sıkıntı olmadı nasibi varsa gelir
(762 puan) tarafından
Urasi öyle tabi ama şuan istemiyorum hazırlık değilim bebde affedersini ilişkiden sonra duş alıyordum hemen o şekilde burde
(1,043 puan) tarafından
Dus almak etki etmiyor ki :( Bende işe yarar sandım ama nafile imis
(762 puan) tarafından
Nasıl yani
(1,043 puan) tarafından
Olacağı varsa bebis gelir
-Reklam-
0 oy
(1,577 puan) tarafından

Adetin kaç gün geçti bide kaç saat gecikmeli kullandın hapı. 

Ben prezervatifle korunuyordum 14 gün geciktim. 4 aylık kızım var içim içimi yiyor. Test yapmaya cesaret edemiyorum :D

(1,577 puan) tarafından
Perşembe kan vermeye gidicem çünkü benim geç belli oluyor o yüzden bekliyorum aslında birazda.
(1,577 puan) tarafından
Aynen üçüncü olacak varsa ama gerçekten inşallah yoktur. Walla kalpten giderim
(762 puan) tarafından
2 gündür gecikmis
(1,577 puan) tarafından
Peki normalde de gecikmen oluyor mu yoksa İlk defa mı oldu hani kimisinin normalde de gecikir ya birkaç gün
(762 puan) tarafından
Normalde gecikir ama hani belli ettirir sırtım ağrır  karnım ağrır iştah kesilir suanlik birşey yok
0 oy
tarafından
Ben sabah 8_9 arası en geç 10 alırım bu zamana kadar bişi olmadı şükür canım  hangi ilaç 
tarafından
Bende emziriyorum canım sütü biraz azaltabilir yazıyor o da ek gıda falan başladım valla geri cekilme vardı korkuyordumm baya  şimdi kafam rahat
(7,926 puan) tarafından
Doğum  kontrol haplarınada çok güvenmeyin diolar yinede ekstra bir korunma yöntemi seçin prezervatif gibi
(762 puan) tarafından
Eşim çocuk istiyorum diyor ama ben istemiyorum gizli hap kullanıyorum oda
tarafından
Bende spiral istiyordum eşim istemexi cocukta istemiyor beş sene sonra falan diyor en sonunda hap aldım kullanıyorum bebeğim bugün 10 aylık oldu bir bucuk yaşına gelsin duruma göre bakacam kreş e vercem caliscam valla
(762 puan) tarafından
Bende spiral taktırdım ama bana hiç iyi gelmedi sonra çıkartın eşim hemen çocuk istedi hep sabret dedim geciktirdi şimdi ise baş gelemiyorum istiyorum diyir gizli hap kullanıyorum
0 oy
(2,475 puan) tarafından
Yasmin kullanıyorum her ay saat değişikliği yaparım mutlaka sıkıntı olmadı kaç gün geçti regl
(762 puan) tarafından
2 gün gecikti canim bende microgoyun kullanıyorum sağlık ocağı veriyor
(2,475 puan) tarafından
Genel de 5. gün olunuyor canım
(762 puan) tarafından
Benimkide  2 gün bugün yarın 3 olacak doğum hapim da birtane kalmış bakalım onuda bitirsem belki başlar çünkü hap 21 tane var içinde

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 389 göst.
0 oy
10 cevap 269 göst.
21 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Birgul (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 136 göst.
0 oy
0 cevap 301 göst.
26 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,457 soru