0 oy
268 göst.
Diğer kategorisinde (10 puan) tarafından
Sorum yukarda kızlar 

Şuan hap kulaniyorum ama yinede eşim korumuyor afedersiniz salıyor sizce hamile kalma sansim varmı 

10 Cevaplar

0 oy
(1,019 puan) tarafından
En güvenli korunma yöntemidir hapla korunma Allah bilir yinede ama kalmazsın canm 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Daha bugün bi hanım açtı post :D var tabi öyle bi ihtimal. Ben prezervatif tavsiye ederim. Yani en azından salt bi durum olunca görüp önlemini alabiliyorsun. Kaldı ki bilimsel olarak da en güvenli yöntem o 
(2,355 puan) tarafından
Kız önlemini nasıl alıyorsun ki bilmiyorum ben. Aklımda bulunsun en azından
tarafından
Ertesi gün hapı. Yani baktın patlak çıktı. Ertesi gün hapı alırsın hemen. Ama yani bana 6 senedir hiç patlak denk gelmedi. Kaliteli marka kullanırsan hiçbir şey olmaz
(2,355 puan) tarafından
Hapı içince hem ise yarıyor o zaman değil mi. Benim oğlum 4 aylık olacak da daha tam bilgim yok. Yani bu yasmin filan değil mi hap olarak
tarafından
Hayır bu hap bir korunma yöntemi değil. Ayda sadece 1 kere kullanabiliyorsun Max zaten. Sadece tehlikeli durum olursa kullanman gerekiyor. Ben ertesi gün hapı alıp hamile kalan görmedim hiç. Ama o istenmeyen durum olduğu gibi alman lazım hapı. Zaman geçtikçe etki etme ihtimali azalıyor
(2,355 puan) tarafından
Hmmm şimdi anladım çok teşekkür ederim ♥️
0 oy
tarafından
Arkadaşım kaldı öyle dogurcak bu ayin sonunda hemde çok dikkatlice davranır saati saatine yutardi rabbimin işi işte
(10 puan) tarafından
Bende oyle alarm kurdum her sabah saat 8 de içiyorum hapı ama eşim korumadigi için korkuyorum bebeğim daha 3 aylık istemiyorum
0 oy
tarafından
Düzenli kullanıyorsan olmaz
0 oy
(7,358 puan) tarafından
bende bu ay alcem hapın ısmı ne  acaba alem bende 
(7,358 puan) tarafından
tesekur ederım canım :-)
tarafından
Emziriyor musun cnm emzirenler için cerazette hapı kullanılıyor
(7,358 puan) tarafından
emzırıyom yenı dogum yaptım
tarafından
Bende aynıyım seninle canım daha 26 günlüğüz cerazette dedi bana doktorum emzirenlerin kullandığı hap
(7,358 puan) tarafından
anladım cok sagol saglık ocagı soyledı de unutun sonradan ama cok sagol
0 oy
(1,837 puan) tarafından

Beeenn :D ben varım canım hamile kalan 

tarafından
Kullanmadan korkular sardı şuan beni bende kullanacaaktim tühh
(10 puan) tarafından
Ne kadar zaman kulandiktan sonra hamile kaldınız
(1,837 puan) tarafından
7 ay kullandım sonra ağrım var diye doktora gittim kistin var dedi gönderdi. Mide bulantılarım olmaya başladı kan kusuyordum artık öyle kötü oldum acile gittim hamile olduğumu öğrendim :D
0 oy
tarafından
Salıyor ne ya :) 
0 oy
(14 puan) tarafından
Ben 2 sene kullandım canım olmadı bebek eğer düzenli kullanırsan olmaz tabii Allah bilir yine olanları da duydum ama ne zaman bıraktım hemen ertesi ay hamile kaldım.
0 oy
tarafından

Ben condomla kaldim ama kucağima almak nasip olmadi :ermm: 

Hiç bir korunma yöntemine güvenmiyorum

0 oy
(182 puan) tarafından
Düzenli killanırsan unutmazsan bir sorun olmaz ben iki yıl hapla korundum. Hap almayı unutursan bir hafta kadar prez kullanin.

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 390 göst.
2 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.
19 Şubat 2024 Aile kategorisinde BetulOpoz (495 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 209 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Pinar_07 (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 81 göst.