0 oy
674 göst.
Diğer kategorisinde (1,041 puan) tarafından

Kızlar eşim çocuğa jelibon mu topitop mu ne vermis hem grip oldu hem ayaklarında sadece kabarmalar oldu acile götürdü soğuk algınlığı ilaçları vermiş dedim hani kaşıntı ilacı bu çocuğa hiç biri fayda etmez dediki enfeksiyon varmış onu vücudu dışarı atmış öyle olsa sadece ayaklarinda mi çıkar ? bugün de hemen sağlık ocağına götürdüm krem verdi kaşıntı için alerji ve ya böcek ısırığı olabilir dedi :(daha 1 yaşında babası hiç dikkat etmiyor bence şekerden oldu çünkü vermiyordum ben mutfaktayken vermiş 

11 Cevaplar

0 oy
(2,811 puan) tarafından
28 aylık lolipopu daha bu yaz 1  2 sefer eline verdim sevmedi zaten, istedi diye almıştım. Jelibonu bilmez daha. Ne kadar uzak kalırlarsa o kadar iyi.
(1,041 puan) tarafından
Bı anda çok yemiş herhalde tam bilmiyorum neden oldu ama bence o yüzden oldu
-Reklam-
0 oy
(2,367 puan) tarafından
Çocuklarda gıda alerjisi genelde ağız kismindan patlar sadece ayaklarında varsa hemen alerjiye de bağlamak olmaz gibi canm senin kendi dediğin gibi alerji olsa ayaklarında mi olur sadece 
(1,041 puan) tarafından
Neden olur ki canım ya hiç bilmiyorum geçmezse doktora goturcegim ama burası küçük bir il.diger kızımda alerji testi için başka ile gonderiyorlardi şimdi bilmiyorum bişey isirsa da ablasını falan da ısırır
(2,367 puan) tarafından
Ayaktan patlaması sıkıntı bebek bu bişey de demeye gelmez smdi ama bnm kızımın da mesela Ülker'in kırmızı kutu cicibebesine vardı onu verince sırtı pire yemiş gibi oluyordu bir maddeye alerjisi olabilir ama ayaktan patlaması çok ilginç
(1,041 puan) tarafından
Ay bilmiyorum canım ya inşallah kötü bişey çıkmaz
0 oy
(13,030 puan) tarafından
Hiç vermiyorum çok zararlı hele o lopipop tenli renkli Jelibonlar çok zararlı 
(1,041 puan) tarafından
İşte bende vermedim hiç misafirlikteyken vermiş ne kadar yedi bilmiyorum ama yemeyip bı anda yediği için oldu bence
0 oy
(5,991 puan) tarafından
Hastalığı bilemem de böyle şeylerle ne kadar geç tanışırsa o kadar. Mümkünse okula başlayana kadar hiç tatmasalar çok çok iyi
(1,041 puan) tarafından
Bende karşıyım ama dediğim gibi babası hiç dikkat etmiyor
(5,991 puan) tarafından
O kadar yanlış ki. Şeker kız çocuklarında erken ergenlik sebebi mesela.
(1,041 puan) tarafından
Aa bunu bilmiyordum teşekkür ederim daha dikkatli olacağım
0 oy
(1,086 puan) tarafından
Enjeksiyondir cnm benim kızımın belinde sikmisti yara kasiniyordi doktor melhem verdi geçti 
(1,041 puan) tarafından
Acildekiler de öyle demiş Canim ama sadece soğuk algınlığı ilacı vermişler teşekkür ederim
0 oy
(5,365 puan) tarafından
Bnm kızım üç yaşında babası hep alıyor bugün bile uzun jelibonklardan aldı yedi bı paket btryor resmen 
(1,041 puan) tarafından
Benimki 1 yaşında daha oda yanlış ya ah bu babalar
(5,365 puan) tarafından
Kız küçük. Bnce vermeyin bnm kız bir yasindayken korkuyordum.salata bile vermiyordum
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Bugün eşim oğluma küçük kutu kola almış oğlum istemiş diye oğlumda 4 yaşında bende içmesiin diye içersen popundan su gibi kaka çıkacak dedim geçen ishal oldu çok korktu. Ben öyle diyince bir anda baktım pencereyi açtı dışarı sokağa attı ben şokla kaldım:)) Maşallah beklemzdim. Ama tabi meyve suyu sürpriz yumurta lolipop yediği için yoksa gene atmazdi artık kendime bir bahane buldum ne zmn abur cubur isterse öyle diyecem:)
(1,041 puan) tarafından
Aa guzel taktik:)ama benimki 1 yaşında daha
(7,958 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Ateş oldu mu? 
(1,041 puan) tarafından
Yok olmadı
0 oy
(444 puan) tarafından
Ahh ahh benzer olay başıma geldi cumartesi günü kızımın sırtında kabarcıklar fark ettim böyle sivilce gibi birşey içinde su var küçük küçük ama toplu şekilde hemen resmini çekip anneme attım terlemiş üstünü değişmedin böyle oldu. Birşey değil dedi  pazar günü gece  koluna dokunduğunu fark ettim hemen soydum şok oldum koluna atmış kolu hepsi kaparcik içinde  hemen hazırladım acile gitmek için eşim randevu al acil birşey yapmaz dedi hem cildiye ye hemde çocuk doktoruna randevu aldım randevu günü daha var ama sabahtan çıkıp gittim bekleyemem ya daha kütu olursa diye korktum kavga tartışma çıkararak çocuğumu muayene ettirdim neymiş randevu gününü bekle ben beklerim çocuk bu be çocuk hastalık bekler mi çocuk doktoru cikdiyeye götürün dedi peki nedir bu sorunca uçuk dedi  cildiye ye gittim oradaki doktorda uçuk deyince içim rahatladı su çiçeği aşı olduktan sonra olur  dedi e aşı olmadı dedim  o aşıdan sonra vücut enfeksiyon atmış  dedi ilaç yazdı alarji şurubu alarji kiremi ağrı kesici felan inşallah geçer sizinkide bizim kide 
(1,041 puan) tarafından
Aa sizede enfeksiyon atmış demişler ama bize soğuk algınlığı ilaçları vermisler başka bişey vermediler çok geçmiş olsun inşallah
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Alerji ayakta olmaz kız vucudta olur,el ayak hastalığıdır geçmesi iki haftayı bulur canm araştır sen el ayak hastalığını bak resimlere aynısı büyük ihtimalle ,geçmiş olsun 
(1,041 puan) tarafından
Ay deme ilk çocuğumda geçirdik nasıl zordu. İnşallah o değildir teşekkür ederim canım
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Benkiler yemezler hiç Allah tan 
(1,041 puan) tarafından
Babası vermiş 1 yaşında daha
(2,522 puan) tarafından
Ay niye veriyo
Dış sağlığı içinde iyi degol benimkiler 3 4 yaşında hala agizlarila almazlar bu tür sekerleri veren olursada kızıyorum
Çocuklar istemiyor zorla veriyorlar bazen

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 721 göst.
1 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Kurabiye0 (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 239 göst.
16 Kasım 2023 Aile kategorisinde asllyd (332 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 224 göst.
20 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu
0 oy