0 oy
164 göst.
Diğer kategorisinde (1,347 puan) tarafından

image

kızlar bunun altıda üstüde yakanabilir bilir diye aldım daha öncede yıkadım sorun olmamıştı bugun yıkadım tuşları çalışmıyor varmı öneriziniz

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Karacanın bedava verseler hıcbırseyını almam dıyorum hep, valla önerim bir bardak su ıcmen, kendılerının teknık servısı de yok cunku, var da yok dıyelım bozulan seyı gonderıyorsun yooo calısıyor dıyıp verıyolar sana :D

tarafından
Bak sımdı servıse yonlendırcekler servıs alıcak bunu senden içine su kacmıs dıcek sende e yıkanabılır dedıler dıceksın taaak diye yıkanır da suraları yıkanmazdı yanlıs kullanım dıcekler :D
(119,821 puan) tarafından
gozdeee ☺️☺️☺️brukselde karaca var anaam o hatirmod ayferler caycilar uuyyss gordukce tuylerim diken oluyo tovbe bidaha 1 lirami vermem karacaya ☺️☺️☺️ anamin aldi ceyizlerde karacaydi yemek takimi tencere falan onlarda perttir ☺️ daha kutusu acilmadi yillardir
(2,409 puan) tarafından
Naptin lan hulyoş a gene
tarafından
Bende de ananem almıs hedıye ceyızıme karaca duduklu var kuru fasulyeyı 2.5 saate pısırdı gecen, e ben normal tencereye koysam kac saate pişicektı bu :D yok ki biri fissler alsın :D hulyosa nolmus kız
(2,409 puan) tarafından
Son postuma gelin
-Reklam-
0 oy
(2,409 puan) tarafından
Karaca pişmanlıktır 
(1,347 puan) tarafından
Of deme öyle ya içim Bi kötü oldu şimdi
0 oy
(7,446 puan) tarafından
Ben çok memnunum uzun zamandır kullanıyorum :) annemlerde kullanıyor çok uzun zamandır 
(7,446 puan) tarafından
Tuşların bölümünü mü yıkadın
(7,446 puan) tarafından
Elektronik orası yıkanmazki en fazla silinir
(7,446 puan) tarafından
Altı üstü yıka ama elektronik kısım yıkanmaz
(1,347 puan) tarafından
Yok orasını değil çaycıyı yıkadım ama kurutmadan direk üstüne koydum dalgınlığıma geldi of düzelmez mi ya
(7,446 puan) tarafından
Geçmiş olsun kullanıcı hatası garanti kapsamı dışında
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Garanti varsa yolla yenisini gönderiyorlar benimde öyle oldu şu kaçmış hatta ellerinde bu yoktu bi üst model gekdi
(7,446 puan) tarafından
Kullanıcı hatası var yıkamış direkt üstüne koymuş elektronik kısma ya garanti kapsamı dışında
(5,240 puan) tarafından
Yok benimde öyleydi ben trenyoldan aldim ayrı garanti yaptırdık ondan galiba benimde su kaçtı 15 gün içinde yapılmıyor denildi hatta 4 'in 1 arada gönderdiler çok şaşırdım ellerinde diğeri kalmamisti
(7,446 puan) tarafından
Post sahibinin öyle değil ama sıkıntı o canım
(5,240 puan) tarafından
Anladim cnn benim ayrı birde onarım garantisi almıştık galiba ondan gönderdiler iyiki yapmışım ozman
(7,446 puan) tarafından
İyi ki canım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 108 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Annelik& (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 30 göst.
7 Mayıs 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde SarEsleMom (12,516 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 112 göst.
4 Mayıs 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde El1997 (1,926 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 101 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,184 puan) tarafından soruldu

383,183 soru

11,468,807 cevap

35,071 kullanıcı

...