0 oy
301 göst.
Aile kategorisinde (731 puan) tarafından
Hanımlar benim evimin yanında her cuma pazar kurulur ben her hafta mutlaka pazara giderim ilk dönem eşime 1 gün önce pazara gidicem yarın dediğimde eve mutlaka para bırakıp işe öyle giderdi artık alışkanlık edindi her perşembe akşamı cüzdanıma 1000 tl bırakır ister harca ister biriktir canın ne almak isterse artık der bazen arttırır bazende pazarda ev için mutfak içinde bişeyler görür dayanamaz alırım zaten bu ekonomide 1000 tl para çerez gibi gidiyor annemde fark etmiş birgün babamın yanında maşallah kızım alıştırmıssın istememe gerek koymadan paranı koyuyor cüzdana dedi babamda koyması lazım zaten bunu  neyini övüyor sun dedi annemde koyması lazım  ise sen evli erkek değilmiydin sen neden 10 lira koyup gitmezdin eve dedi :D 10 tl para koyar 5 tl sinin de hesabını sorardın dedi babam da cevapsız kaldı tabiki vermesi gerekiyor bizde gidip çok afedersiniz adamlara öpüçük vermiyeceğiz para niyetine siz istemeden düşünüp bırakır mı yoksa illaki istermisiniz her hafta vermesi gerektiğini bildiği halde yoksa söyletme gereği duyarmı

28 Cevaplar

0 oy
(435 puan) tarafından

Hesabında para durutmuyor ya çekip hepsini veriyor yada hesabıma aktarıyor. O benden İstiyo ahabhaag:D

-Reklam-
0 oy
(1,596 puan) tarafından
Benimki bırakmaz zaten herşeyi kendi alır ama kiyafet felan almaya gidince iyi para verir
0 oy
(2,665 puan) tarafından
Eşim çalıştığını eve getirir. Ve lazım olduğunda alıp harcarim. Genelde böyle. 
0 oy
(3,878 puan) tarafından
Maaş ta belli bir miktar atar bunu ne yaparsan yap kendine harca diye evin parasıda ortak bir yer var orda durur ordan alır kullanırız kartın biride bende 6 yıllık evliyim daha para ver demedim 
0 oy
(2,867 puan) tarafından
Bazen hesabıma yüklü atar bir zman vermez , pazara gideceksen de isterim çoğu zmn bozuk para bırakır anahtarlık kısmına 
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Bizde belirli yerdedir zaten ihtiyacım oldukça alırım hiç para bırakır mısın demedim :)
0 oy
(13,857 puan) tarafından

akli basinda sorumluluk sahibi olan adamin yapmasi gereken bir sey bu zaten :ermm:

0 oy
(1,224 puan) tarafından

İstesemde vermiyoooo:'(

İlgili sorular

0 oy
52 cevap 1,114 göst.
24 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Hacer ahmet (1,451 puan) tarafından soruldu
+1 oy
37 cevap 486 göst.
22 Nisan 2021 Aile kategorisinde Sevda18 (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,189 göst.