0 oy
1,182 göst.
Aile kategorisinde (159 puan) tarafından

kizlar esiniz sizden para saklarmi aldigi parayi size gosterirmi verirmi nekadar aldigini soykermi dogru durust hafi sohbet edelim benimki cok sukur 10 milyonu bike olsa verir kendini parasiz birakir sizde durumlar ne

21 Cevaplar

+3 oy
(29 puan) tarafından

Maas karti bende cep subede kullaniyorm maasi ben ceker ona harclik veririm :) 

(3 puan) tarafından
aynen :)) hatta harcama yaptgnda kiziorm da...aslinda ben bole diildim evlendkten snra o ole yapti beni..ee sonuclarinda katlancak
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Daha para bankaya yatar yatmaz kredi kira elektrik derken gidiyo zateb :) bugünümüze şükürler olsn yinede. Kalanla da bütün ayi geçirmeye calisiyoruz aman paramiz olmasn huzurumuz bozulmasin yeter

(432 puan) tarafından
Katılıyorum canım huzur sağlık olsun sevsin kıymet bilsin yeter gerisi oluyor zaten
0 oy
tarafından

Borc dert ay sonunu zor getiryoruz kendimize maastan aldgmiz ellişer tl bi yildir idare ediyoruz keyfi harcamamiz yok sukur bugune ..

(355 puan) tarafından
Bizde ayniyiz walla ay sonunu zor qetiriyorz maas borca qidior kalnlada gecinmye calisios. Sukur halimize
0 oy
(96 puan) tarafından

Asla parasını saklamaz benden ve ne zaman ne kadarr istersem verir 

0 oy
(5,938 puan) tarafından

Ikimizde çalışıyoruz canım.ben maliye ci olduğum için eşim direk maaş bordrosunu bana getirir inceler mısın diye .Ben aldigimi market pazar da kullanırım artani bankaya atarim.eşim de ev kredisi faturalar için 3000 tl 1000 tl harçlık olarak koyar ortaya onunda artanini ortak hesabımiza atıyorum. Hiç saklama huyu yoktur .hatta ben bebeğimiz için her ay ayrı hesaba 500 tl attım 6 aylık olduk en azından doğum parası ve kontrol ücretleri diye koyuyorum 6 ayda 1 çift maaş ikramiyesi var esimin onunla da odasını önümüzdeki ay yapacağız ufak tefek eşyalarını da alırız dedik. 

(2,047 puan) tarafından
Maşallah Allah bereket versin kardeşim
(5,938 puan) tarafından
Rabbim cümlesinin evine hızır aleyhisselam bereketi versin. Borçlu kardeşlerime bir cirpida ödeme kolaylığı versin aminnn canım.
0 oy
(6,360 puan) tarafından

Esim isten yeni dondu sehir disindaydi  is turizm olunca dolarla calisiyo  kazandigi parayi biliyorum kendisi gecen bankadaki hesabini gösterdi, ne kadar istersem bana verir ama ben o vermezse hayatta istemem kendisi sagolsun surekli sorar var mi diye o zaman durumh soylerm su an yeni bi is kuracak biraz sikintiya girecez gibi duruyo ama sagligimiz huzurumuz yerinde olsun hepsi bos herseyin hayirlisi ne ben ne de o birbirimizden tek kurus saklamayiz 100 milyonumuzda olsa 1 tlmiz bile olsa birbirimizden baska kimse bilmez kimseye yansitmayz

0 oy
tarafından

Evden hiç para eksik etmez sağolsun her ihtiyacı da alir 2 3 günde bir eksik bir şeyler varsa alırız ben bir şey alacağım zaman da alir sürekli para da bırakır benimde eksilmez artar hep o yönden çok şanslıyım allah razi olsun esimden sadece bir kere babasına para yolladığını soylemedi onun harici gelire gidere hep bakarım ne kadar aldığını da bilirim

0 oy
(45 puan) tarafından

Benim eşimde verir istedigimin fazlasınida verir esirgemez ama pek karıştırmaz mali konulara sen keyfine bak der ben ilgilenirim onlarla der ben de pek üstüne düşmem düşsem mi bilemedim simdi ☺

0 oy
(645 puan) tarafından

Benim eşim para saklamaz elinde olanı verir çarşıya pazara çıksam esirgemez Allah razı olsun eşimden 

(11 puan) tarafından
Eşimin maaş kartı bende internet bankacılığı ortak Allah razı olsun çalışmadığım halde hiç sıkıntı yapmaz
0 oy
(545 puan) tarafından

Benim.hicbi zaman parasini ogrenme gibi bi cabam olmadi ki cok sukur esimde saklamaz esirgemez neyse ihtiyacim fazlasiyla verir alir biseyi eksik.birakmamaya calisir allah raz ij olsun bu konuda yiyemem hakkini ki zaten kadinlar erkeklere allahin emaneti oldugu icin bence bitek maddiyat konusunda diil.her konuda bole ince olmali erkekler allah hepimizi ii insanlarla karsilaarirsin inaallah.

0 oy
(90 puan) tarafından

Çalıştığı parayi gelir elime sayar muhafaza etmem icin hic bir zama  para sakladigini gormedim benide parasiz bırakmaz cok sukur rabbime

0 oy
(60 puan) tarafından

eve gelir yemegini yer kazandigini direk bana verir yicr kadar alir icimden :) bizde bole   ben tutuyorm  parayi giderlero ben ayarliyorm ihtyacm olncada arayip sunu aliyorm derm al der :) .

0 oy
(29 puan) tarafından

Cok şükür ne kadar maas aldiysa direk soyler esim ve maddi konulara ben bakıyorum genelde odemeleri falan takip ediyorum o yuzden asla saklamaz kendine de almaz ben derim.sende su kadar kalsin diye. Aldiği direk borca gidiyor ama napalim bu borclar elbet bi gun biter. Rabbim herkesin evine bereket versin borçları olana odeme kolaylığı versin.

0 oy
(78 puan) tarafından

esim suan parayı elden aldıgı icin getirir bana verir ben eve koyarım ihtiyacı olan alır harcar ama daha öncesinde haberim yokken bi arkadasına para göndermiş o zmn kart kullanıyodu biliyodum para oldugunu bişey aldık para yok diye esnek hesaba düşmüş soruyorum para nere gitti bilmiyorum nolduki iki keremi cektilerki falan dedi durdu üsteledim baya nabtın diye insan süpelenir yani bu durm da sonra acıkladı bende cok sinir oldum daha öncesindede gönderdi bnm haberim varken hic azımı acmadım ve ilk gönderdigi yüklü bi paraydı benm haberim yok gönderince baya ni tartıştık bide ablasına yaptı aynı seyi bnm bileziklerimi bozdurup araba almıştık arabayı satınca parayı esimin üzerine yatırdık haberim yok veririm falan dedmiş bna söledi ben vermek istemedim ama o beni dinlemeyip söz verdim diye verdi altın olarak verdi ama gramını faln filanını da sormadı bile 1 sene oluyo daha vermedi ne kadar altın paramız var onuda bilmiyoruz gelde sinir olma simdi kendime hesap actım sifrimide sölemedim artırabildigim parayı atıyorum oraya ne kadar oldugunu da sölemem lazım oldugunda ben cekerim degilse bilse icinde iateyen oldumu hemen verr bunun nedenide milleti kıramadıgından dolayı ama millt icin beni kırıp üzüyo kb icim doluymuş valla 

0 oy
(432 puan) tarafından

Maaşının ne kadar olduğunu bilirim borcumuz yok çok şükür kartım var benim bin şükür ki nakitte verir. Ama para konusunu konuşmayı pek sevmez ben hesap işlerine bakarım yorma kafanı der bende yormam :) 

0 oy
(50 puan) tarafından

Canım  aylığı alir direk getirip dolaba havlunun altina koyar :) para Saklamak vs şeyler çok saçma yani 

(96 puan) tarafından
Niye yerini söyledin kız nerde yasağında şöyle barii valla bu uygulama da hırsızda vardır kimse kimseyi tanımıyor sonuçta :)))))
(96 puan) tarafından
Tabiki şakaydı alinmamissindir inşallah
0 oy
(242 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Esim maas kartı bende cep subeden herseyi hallediyorum . Ev alisverisi faturalar k.karti taksik ödüyorum zaten birsey kalmiyor k.kartida bende duruyor ona vermiyorum. Kurban oldugum ise her gün 5 lirayla gidiyor ay sonuna kadar o 5 lira bitmiyor cok şükür 

(1,204 puan) tarafından
Nasıl msji duzenliyorsun cnm banada söylermisin ;)
0 oy
(2,931 puan) tarafından

Malesef eşim bankaci gelire gidere birikime herseye eşim bakiyo odemelerin hepsi otomatik odemede ben hicbisey goremiyorm fatura ne kdar gelmis odenmismi pazar ve marketi de eşim hallediyo sağolsun banada aklina esince veriyo ek karti kredi kartlari bende zaten ondan kullaniyorum

0 oy
(340 puan) tarafından

Bizimkide hepsini bana veriyor kendi bozuklari aliyor cnku askeriyede parayada ihtiyaci yok ,:-):-)

0 oy
(330 puan) tarafından

Genelde ben saklarım :D birikim yapmak istiyorum 2 kere kumbara yaptım ikisinde de bi açığımızı kapattık çok iyi oluyo :D ama eşim benden saklamaz ne istesem alır sağolsun :) 

İlgili sorular

+1 oy
37 cevap 463 göst.
22 Nisan 2021 Aile kategorisinde Sevda18 (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 287 göst.
20 Kasım 2023 Aile kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 1,071 göst.
24 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Hacer ahmet (1,451 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 431 göst.