0 oy
101 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (150 puan) tarafından
İnternetten baktım da iki tür iğne varmış biri ayda bir diğeri 3 ay da bir vuruluyor. Korunma yöntemi olarak düşünüyorum ama hangisi daha iyi onu bilmiyorum. Bir de ücretli mi oluyor? Kullanan var mı hangisi daha etkili? Ve daha az zararlı? Doğuma 1 hafta kaldı.  40 çıkınca kullanıcam 

5 Cevaplar

0 oy
(210 puan) tarafından
Aman aman ben yandım siz yanmayın 1 aydır kanamam var kadın doğum doktoru bile kesemedi 3 aylık iğnenin Allah belasını versin mahf etti beni zayifladim 58 kiloya düştüm 
(150 puan) tarafından
Yarın doktoruma da sorucam ama tecrübelerinizi bilmek istedim. Ne tavsiye edersiniz peki?
(483 puan) tarafından
Başka bi sorun olabilir mi myom kalinlasma falan gibi
(210 puan) tarafından
Valla bilmiyom cnm ya anlamadım kafayı yedim doktor bu ilaçlar da kesmese başka bişey yapamam 3 ay çekeceksin diyo
(210 puan) tarafından
Valla hiç bir fikrim yok cnm ya daha korunma yapmicagim kesin mahf oldm çünkü kendimi bile bile mahf ettim en iyisi eslerimiz korunsun prezervatif taksinlar
-Reklam-
0 oy
(1,185 puan) tarafından
Eczaneden alıp sağlık ocağına öyle gidiyorsunuz ama hiç önermem onlar yumurtalıklari kurutuyor ..siz bilirsiniz yinede ben deri altı implantı yaptircamm in şaa Allah en sağlıklısı o pahalı baya ama zaten her zaman hapa ve iğneye vereceğim parayı tek seferde ona veririm daha iyi 
(150 puan) tarafından
Ne kadar ücreti? Yarın doktoruma da sorucam ama kullananların tecrübelerinş bilmek istedim
0 oy
tarafından
1 aylık olan yapmıştım çok kötü bel ağrısı yaptı son verdim istersen sprial kullan o daha rahat olur senin için 
(150 puan) tarafından
Onunla da hamile kalınıyor hatta bazen keseye falan yapışıyor. Bazen de kanama yapıyor
0 oy
(346 puan) tarafından
3aylik iğne beni adetten kesti 1 buçuk yıl rahmimi krecleme yapmış akıntı bile gelmedi daha 2aydir oluyorum ben yandım sende yanma
0 oy
tarafından
Ben vuruldum çok iyiydi adet olmadım adetliyken vuruyorlar ilk yada kan alıyorlar eczaneden alıyorsun sağlık ocağında ebe soruyor adetli değilsen kan veriyorsun vuruyorlar emziriyordum o zaman sütüm arttı adet olamadım 6 ay sonra düzeldi bıraktım hemen hamile kalmam dedim hemen hamile kaldım çocuğumu 30 aylık olana kadar emzirdim keşke birakmasaydim diyorum 
(150 puan) tarafından
Hangisinden alıyorsun ve ücreti ne oluyor?
tarafından
Canım ben aldığım üç aylık igneydi o zaman şimdi 50 TL heralde ben en son 35 e falan vurulmustum ama her bünyede etkisi aynı olmuyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 228 göst.
12 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 281 göst.
0 oy
0 cevap 77 göst.
16 Aralık 2022 Aile kategorisinde nurr001 (1,458 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 149 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu