0 oy
150 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bacaginizda ağrı oldumu benim iki saat oldu ağrı var .ne zaman korumaya başlar bugun adetimin 5 günü?

5 Cevaplar

0 oy
(854 puan) tarafından
kiz ben onu kaldirildi diye biliyorum bulsam keske bende kullanicam dogumdan sonra
tarafından
Kızımı dogurdugum zamanlarda sağlık ocağı 3 ayda bir ücretsiz yapıyordu sağlık bakanlığı yolluyordu aile hekiminize sor canım gelmişse yaptır ücretsiz
(854 puan) tarafından
daha dogmadi canim benimkisi ama kayinvaledem yaptiriyodu yururlukten kalkti demislerdi artik satilmiyo demislerdi doguma yakin arastiririm
-Reklam-
0 oy
(257 puan) tarafından
Vurulmaya başladığın günden itibaren koruyor bi ara bende kullanıyordum 1 2 saat ağrı oluyordu sonra geçiyordu meğer benimki her ay aynı bacaktan olduğu içinmiş. Şimdi de adet olursam bende başlıcam bakalım fiyatı da artmış sanırım 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Evet aylık iğne bacakta kötü agri yapiyo komsumda oluyordu bıraktı 3 aylık olana döndü bunda çok rahat 
0 oy
tarafından
Hamile olmadan önce her ay düzenli vuruluyordum ağrı olması normal bende de oluyordu iğne yapılır yapılmaz korumaya başlıyor doğrayım kısmet olursa bende hemen baslicam 3 aylık iğneye emzirecegim için artık aylık olmaz
0 oy
(119,287 puan) tarafından
hic olmadim dr bana hap vercek bu hafta yaza baglatana kadar kullan dedi ☹

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 1,952 göst.
1 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 303 göst.
20 Ekim 2021 Aile kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 281 göst.