0 oy
421 göst.
Diğer kategorisinde (1,541 puan) tarafından
Kızlar sabah kalkınca ben yatak odamı havalandiriyorum sonra kapadı kapatıyorum yemek yapınca mutfak ve çamaşır astigim odayı havalandiriyorum ablam cam açmıyor evi kokuyor ve çocukları sürekli hasta oluyor ac diyorum hasta diyor sizler kisin evi havalandiriyorum musunuz 

38 Cevaplar

0 oy
(1,584 puan) tarafından
Sabah kalkar kalmaz bütün evin camlarını açıyorum yaklaşık 1 saat kadar açık kalıyor iyice ev havalaninca kapatıyorum o kadardan niye hasta olsun ki 
-Reklam-
0 oy
(6,235 puan) tarafından
Erzurum gibi yerde bile açarım pencereleri en son salonu temizlerken de kapıyı açarım müstakil olduğu için evim net temiz hava geliyor 
0 oy
(15,332 puan) tarafından
Mutfağın cami.nerdeyse her zaman açıktır. Çamaşır odasının cami da öyle. 
0 oy
(7,787 puan) tarafından
Sabah akşam açarım muhakkak. Akşam da kaliteli uyku için açarım 
(1,541 puan) tarafından
Uykunun faydası var mı
(7,787 puan) tarafından
Tabi ki.
0 oy
(3,462 puan) tarafından
Sabah ilk işim  evi havanladirmak olur çünkü kızım var  4 aylık  o yüzden hep havanladiririm
0 oy
(3,590 puan) tarafından
Sık sık havalamdırırım sabah bir kere havalandırmak bana yetmiyo bunalıyorum
0 oy
(197 puan) tarafından
Evet hergun akşamları bile acıyorum pencereyi 
0 oy
(243 puan) tarafından
Sabh kalkar kalkmaz yatak odası camını açarım oturma odasınin balkon kapısını açarım mutfağın camını açarım çocuk odasının balkon kapısını açarım sonra kahvaltı hazirlarim tüm islerim bitince öyle kaparım bazen yatak odası aksama kadar açık kalıyor 
0 oy
(13,396 puan) tarafından
Her sabah havalandırmaya çalışıyorum havasızlıktan daha çok hasta olunur. Okjisen gelsin içeriye sonra açsın ısıtsın yeniden
0 oy
(4,545 puan) tarafından
Tabiki hatta yeni kapattım camları sabahtan beri açıktı 
0 oy
(1,591 puan) tarafından
Sabah akşam mutlaka açar havalandırırım bazen yatmadan öncede açarım temiz hava girsin diyeb
0 oy
(6,175 puan) tarafından
Havalandırmak lazım tabii ki, kısım kısım yapıyorum beb
0 oy
(298 puan) tarafından
Tabiki havalandırmak lazm yani çocuğu başka odaya götürüp oyalarım o arada odaları tek tek havalaniririm hepsini aynı anda acmadigin sürece sıkıntı yok bence 
0 oy
(1,573 puan) tarafından
onceden oda oda havalandırırdım sımdı cocugu anaokuluna gıdıyor sabah onu okula gotururken butun camları acarım evden cıkarım gıdıp gelemem 20-25 dk suruyor max geldıgımde mıs gıbı temız hava dolmus oluyor eve gun  ıcınde yemek yaparken camasır varsa o odayı falan da tekrar havalandırırdım mutlaka .. yanı sabah kalkınca oda kokusu kotu gelır bana nefes al ver butun gece kesınlıkle havalandırmalı ve yatak hemen toplanmamalı acık haldeyken havalandırma yapılmalı 
0 oy
tarafından
Yaz kış farketmez metrelerce kar bile yerde olunca açıyorum sürekli ev havasız kalmasın diye sabah kalktığım gibi bütün camları açarım 
0 oy
tarafından
Kar yağsa bile açarım 2 saatliğine özellikle gece yatınca balkon kapısını aralıklı açarım sabaha kadar havalaniyor 
0 oy
(2,811 puan) tarafından
Sobali evim sabah aciyorum cami balkon var aciyorm sobayı dolduruyorum salonu supuruyrom snra kapatiyorm diğer tarafalrda aynı 
0 oy
(333 puan) tarafından
Tebiiki her sabah uyanıp giyindikten sonra mutlaka pencereleri acarim 15 dakka kadar sonra kapatirim birde akşam uyumadan önce havalandiririm nasil duruyor ya ablan öylr ev kokar falan havalandirilmasa duramam hic

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 363 göst.
9 Ekim 2021 Diğer kategorisinde _Ada_ (4,089 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 419 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Oykulku (1,062 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 46 göst.
0 oy
23 cevap 344 göst.
26 Kasım 2021 Diğer kategorisinde busra01busra (1,006 puan) tarafından soruldu