0 oy
362 göst.
Diğer kategorisinde (4,089 puan) tarafından
Kızlar evleneli iki yıl oldu ben çok halı sevmiyorum eşimde sevmez antrede koridorda mutfak ve odalarda sadece ortaya halı attık ben terliksiz gezmem zaten ama şuan bebeğim emekliyor hava da soğuyacak her yeri halıyla kaplamalı mıyım hastalanır mı parke soğuğunda 

19 Cevaplar

+1 oy
(15,656 puan) tarafından
Her yer olmasa da koridor da var mutfakta var TV odamızda var yani çocuk oturuyor oynuyor halisiz olmaz ki
(6,785 puan) tarafından
Çocuk için gerekli halı bence.
(4,089 puan) tarafından
Haklısın değil canım her yerde var ama ortada kenarlar açık emeklerken gidip oralara oturuyor daha çok seviyor bende acaba her yeri kaplasam mı
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Fazla halı sevmiyorum sadece bebegımden dolayı salona ve mutfağa halının üzerine baddaniye seriyor um  kadar 
(4,089 puan) tarafından
Bende oturduğum odada seriyorum ama artık onun üzerinde durmuyor ki sürekli hareket halinde açıkta olan yerlere de oturuyor
tarafından
Özellikle parkenin üzerine gidiyorlar inatla ahaha
(4,089 puan) tarafından
Evet mesela tv ünitesinin önü açık oraya gidiyor buzdolabının önü açık orada oturuyor
tarafından
Ne anlıyorlar acaba neden bu kadar kıymetli soğuk yerler
(4,089 puan) tarafından
Bilmem ki :))
+1 oy
(12,777 puan) tarafından
Çocuk için gerekli ben oturma odamda vardı TV önüne oturyordu küçükken oraya bile yolluk atmıştım :D sırf hasta olmasın diye  
(4,089 puan) tarafından
Aynen bizimde böyle tv ünitesinin önü açık gidip oraya oturuyor buz dolabının önü açık orada geziyor mesela
(12,777 puan) tarafından
Buz dolabı pek oturmaz ama TV önüne ser battaniye vs usumesinden iyidir zaten seneye oturmaz bile
(4,089 puan) tarafından
Yürümeye başlayınca panduf giydiririm zaten olmazsa sadece açıkta kalan yerlere bişeyler sereyim
0 oy
tarafından
Duvardan duvara yapmadım ama oldukça kapalı zeminden ısıtma varmış zaten 
(4,089 puan) tarafından
Zeminde olması iyiymiş
0 oy
tarafından
Cnm o evin soğukluğuna bagli. Kombili evde heryere seriyor dum soğuk oluyordu. Ama merkesi sistem sıcak oluyor bazı yerlere seriyorum
(4,089 puan) tarafından
Kombili ama sıcak oluyor yüksek çalıştırıyorum bende üşürüm sürekli çünkü ama zemin yine de soğuk oluyor
tarafından
Ser cnm bence. Biz kısın sıcaktan bunalıyoruz o yüzden sermiyorum ben
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Kış gelmeden şimdiden kapattım sabahları buz gbi oluyodu çocuklar basıyodu hasta olnasınlar diye kapattım bile
(4,089 puan) tarafından
Çok kararsız kaldım bende boydan boya halı kestirip en azından antre koridor mutfak ve oturma odasını kapatsam mı diye düşünüyorum
(1,451 puan) tarafından
Yap bnce çocuklar heryerde geziyor vala dur demeyi bilmiyolar yazık üşütmesin
(4,089 puan) tarafından
Haklısın en çok açık yerlere gidiyor
(1,451 puan) tarafından
Evin tabanları ney cnm
(4,089 puan) tarafından
Odalar parke koridor mutfak mermer
0 oy
(323 puan) tarafından
Çok halı da toz kaplıyor alerjik yapabilir bebeği zaten her odada varmış halı 
(4,089 puan) tarafından
Kızım zaten alerjik bi bebek bilemedim ya ama hiç halıda durmuyor sürekli açık yerlere gidiyor
0 oy
tarafından
Yaz kış aynı evimin düzeni. Değiştirmiyorum
(4,089 puan) tarafından
Bende değiştirmiyordum canım ama bebek olunca hasta olur diye endişe ediyorum
0 oy
(636 puan) tarafından
Ev sobalı ve yerler fayans olunca seriyorum her yere buzz gibi oluyo 
(4,089 puan) tarafından
Canım evim sıcak yinede zemin soğuk geliyor bana
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Valla bende çocuk yokken öyleydim şuan emekleme nile değil yürüyor diye her yere halı serdim üstelik onun odasında halinin altına muşamba serdim fazla soğuğu çekmesin diye 
(4,089 puan) tarafından
Galiba bende her yere boydan boya halı kestircem
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Valla ben açmamıştım açık kalan yerlere kızım sürünürken sürekli gidip yatıyodu ne kadar dikkat etsemde bronşit oldu. Açmanı tavsiye ederim için rahat etsin şimdi kış girmede  heryeri kapattım
(4,089 puan) tarafından
En iyisi her yeri kaplatmak galiba
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Bendede cok hali yok ama cocugun oldugu odaya baya büyük hali koydum ki hastalanmasin genelde o odadayizz zaten
(4,089 puan) tarafından
Bizde oturma odasındayız ama bu durmuyor ki hep koridora falan çıkıyor
0 oy
(629 puan) tarafından

Bende oturma odasinda tek hali seviyorum ama oglum oldugu icin boyle yapck brsey yok evim dagnk brz kb oglum dagitti koltugun altina girdigi icin oraya bile serdim sen dusun canim 

image

image

(4,089 puan) tarafından
Ne kusuru canım çocuklu ev toplu olmuyor bende böyle her yeri kapatacağım galiba
(629 puan) tarafından
Kapat kapat canim cocujlardan onemli degil
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Ayni durumdayim cnm tv unutimenin onu bostu oraya bir yolluk attim mutfakda boslugum vardi orayada battaniye katlayip attim bi odamda hic hali yok sermedim orayi kapatiyorum 
(4,089 puan) tarafından
Galiba bende kapatacağım canım sürekli dolanıyor
0 oy
(4,543 puan) tarafından
Halı yettiği kadar kapatmak en iyisi
(4,089 puan) tarafından
Ölçtürüp duvarda duvara halı kestireceğim canım
(4,543 puan) tarafından
O zaman öyle yap çünkü bebekler hassas ya daha çabuk hasta oluyorlar birde salgın var en iyisi öyle hem ev daha iyi ısınır
0 oy
(2,829 puan) tarafından
Her yerde halım var ve çok severim. ☺️ Elimden gelse duvardan duvara bütün evi halı kaplatmak hayalim. :))) 
(4,089 puan) tarafından
Ben oturma odam koridor antre ve mutfağa duvardan duvara halı kestireceğim galiba böyle olmayacak canım
0 oy
(11,060 puan) tarafından
Parke olsa napardım bilmiyorum bizim ev fayans olduğu için halısız olmuyor kışın. Mutfakta açıkta kalan yerler var ama dikkat ediyoruz 
(4,089 puan) tarafından
Benim odalar parke ama koridor ve mutfak mermer canım mecbur halı kestireceğim herkes hasta olut diyor
(11,060 puan) tarafından
Doğru çocuklar çok çabuk soğuk alırlar özellikle yerden. Hayırlı olsun şimdiden halıların :)
(4,089 puan) tarafından
Teşekkür ederim :)
0 oy
tarafından
Bende halısız hiç sevmem üşür hemde bebegin soguk olur
(4,089 puan) tarafından
Anladım canım vende kestireceğim duvardan duvara
0 oy
(202 puan) tarafından
Ilk emekledigi zamanlar kisa denk geldi ve dogalgazimiz yoktu alt katta ufo orta katta klima ust katta mini somineyle isiniodk :)) oyuzden ben en cok alt katta zaman gecirdiginiz icin komple kapladim haliyla valla dedign gb haliyi gecio ufacik bosluk kalmis kenarda parkeye oturuodu yerler de pek isinmiodu. Simdi yuruyo dekoratif amacli kullaniyorun haliyi. Hem dogalgaz baglattik hem de panduf aldik ona yurudugu icin soguklatda giydiririz diye. Emekliosa bnce kapla yurumeye baslayinca eski duzene girersin. Yerde oturunca bile koltukta otutdugundan daha cok hissediosun cunku sogugu. 
(4,089 puan) tarafından
Sağol canım eşimle konuştum yarın bakacağız her duvardan duvara yaptıracağım dediğin gibi gidip açık yerlere oturuyor yüz üstü yatıyor

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 415 göst.
21 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Elif.m.05 (1,541 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 417 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Oykulku (1,062 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 82 göst.
14 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Busrais (469 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 613 göst.