0 oy
415 göst.
Diğer kategorisinde (1,541 puan) tarafından
Kızlar sabah kalkınca ben yatak odamı havalandiriyorum sonra kapadı kapatıyorum yemek yapınca mutfak ve çamaşır astigim odayı havalandiriyorum ablam cam açmıyor evi kokuyor ve çocukları sürekli hasta oluyor ac diyorum hasta diyor sizler kisin evi havalandiriyorum musunuz 

38 Cevaplar

0 oy
(8,336 puan) tarafından
Tabiki havalndırıypruz koca gece soluk alıp veriyoruz oda da mikrop yani mutlaka her odayı havalandırırım 
-Reklam-
0 oy
(562 puan) tarafından
Ben her sabah mutlaka evimi guzelce havalandiririm komşumuz var havalandirmaz hiç kapısı açıldığı gibi kötü bir koku apartmanı sariyor
0 oy
(1,560 puan) tarafından
Ewet heryeri hemde eşim sigara içiyor cnku 
0 oy
(767 puan) tarafından
Sabah ve akşam 15dk mutlaka açarım her yeri 
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Her sabah evi toplarken mutlaka acarim camlari biraz havalanir. Sonra kahvaltı yaparız mutfağı topladim evi süpürürken bi daha açarım. 
0 oy
tarafından
Evet hemde her gün 
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Tabikide bütün evi havalandirim ben sabah uyanır uyanmaz yemek falan yapılıp yenilince de havalandirim aşırı koku hassasiyetim var yaz kış farketmez hasta olur çocuklar
(1,541 puan) tarafından
Bende havalandiriyorum ama kızımın burnu akıyor
(4,216 puan) tarafından
Usutuyor mu sende ilk çocuğu başka odaya al oturma odasını havalandir sonra kapat çocuğu o odaya alıp geri kalani havalandir
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Tabiki de canım sabah  akşam perdeleri kapatmadan yatmadan öncede 5 dk temiz havayı içeri koyup öyle yatıyoruz 
(1,541 puan) tarafından
karabük yaşıyoruz burada demir fabrika ve soba evler var ablam saden hava kirli diyor ne fark eder ki diyor bende her sabah acarım ama kızımın burnu akıyor o kadar hasta olmayiz
(4,983 puan) tarafından
Olur mu öyle şey kapalı odanın havasıyla dışarının havası birmi o çocuklar bir dışarı çıksa hemen hasta olurlar
Yarım saat değilde 10 dk açsın enazindan içeriye bir hava girsin
(1,541 puan) tarafından
Hasta saden alerji astım cocuk
(996 puan) tarafından
Karabük'ün havası temiz degil diye dışarıda cıkmayalım o zaman. Bizim burda tavuk kümesleri var sabaha karsı tüyleri falan yakıuorlar bi koku sariyor koca sehri. Karabükün havasina kurban olurum o zaman;)))
0 oy
(1,181 puan) tarafından
Havalandiriyorum ev zaten cok rutubet oluyor havalandirmasak rahatsiz ediyor
(1,541 puan) tarafından
Hele mutfak çok buhar oluyor
(1,181 puan) tarafından
Evet ya gercekten oyle
0 oy
(734 puan) tarafından
Tabi hava şart kuzum 
0 oy
(566 puan) tarafından
Uyanır uyanmaz önce yatak odamla bebeğin odasını açıyorum kar yağıyorsa bile 5 10 dk açarım kalorifer olduğu için geri hemen ısınıyor zaten. Sonra kahvaltı flan yaparız oyun oynarız bebeğim geri yatınca da oturma odasıyla mutfağı açarım ev havalanmış oluyor. Yoksa içim rahat etmez 
0 oy
tarafından
Havalandırırım tabi ki. Yaz ki gibi karşılıklı açmam camları sadece. Önce Bi taraf sonra öbür taraf gibi sırayla Havalandırırım ya da odaların kapılarını kapatırım
0 oy
(547 puan) tarafından
Evi havalandirmassa daha çok hasta olurlar ki temiz havanın 10 15 dakkada olsa içeri girmesi lazım 
0 oy
(587 puan) tarafından
Acıyorum dediğin gibi yatak odası açar kapıyı kapattım diğer yerlerinde açarım sırayla çocuk peşimde devamlı o yuzden beraberken diğer yerleri açar havalandirirm
(1,541 puan) tarafından
Çocuklara oluyor mu peki
(587 puan) tarafından
Yok cnm şükür hasta olmaz oğlum 2.5 yaşında 2 3 kez grip.oldi çok şükür olmadi
(587 puan) tarafından
Asıl acmazsam ben ölürüm ve kokar ev yani
0 oy
(60 puan) tarafından
Her sabah kalkar kalkmaz kiş boyu havalandiririm yazın zaten açık oluyor ama kişin hergun havalandiririm bağzen akşamlarida açarim 
0 oy
(3,104 puan) tarafından
İki saatte bir beş dk oturduğumuz odayı havalandiriyorum mutfağın ise üstten hep açık 
(1,541 puan) tarafından
Çocuk hasta olmuyor mu peki
(3,104 puan) tarafından
Benim oğlumun astımı var şuanda astım atağı geçiriyor. Apartmanda alt komşuya gittik oğlu yeni bir yaş aşısı olmuş çok huysuzdu hasta gibiydi sesi de çatallı çıkıyordu onunla oynadılar falan hemen astımı tetikledi basladi öksürmeye yoksa gitmeden bir şeyi yoktu.
(1,541 puan) tarafından
Ablanın alerjik astım var hava veriyor camları o yüzden acmiyor
(3,104 puan) tarafından
Asıl camları hava verdiği için açması lazım
(1,541 puan) tarafından
Çocuğa hava veriyor
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Güneşi gördüğümde yatak odasını mutlaka açarım kizim odasını da temiz hava doldurur yarim saate kapatirim
0 oy
(277 puan) tarafından
Ay ben de karabukluyum merkez çok kötü fabrikadan dolayı oralardaysaniz hergun havalanması gerekir
(277 puan) tarafından
Evet merkezin kokusu ağır baya.hava güzel canim mis gibi.
(1,541 puan) tarafından
Esentepe ben sen neredesin safranbolu havası çok güzel ama
(277 puan) tarafından
5 bin evlerdeyim bende burası da baya iyi havası.
(1,541 puan) tarafından
Sen fabrika uzaksın o zaman
(277 puan) tarafından
Evet uzağım fabrikaya
0 oy
(1,515 puan) tarafından
Mutlaka havalandiririm esimder cok acma o dese bile acarim temiz hava bol gunes:))
0 oy
(561 puan) tarafından
Tabiki her yeri açarım ev havalanmadan olur mu hiç sabah kalkar açarım oğlum uyuyunca kapatırım balkon kapım hep açık durur

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 363 göst.
9 Ekim 2021 Diğer kategorisinde _Ada_ (4,089 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 417 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Oykulku (1,062 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 45 göst.
0 oy
23 cevap 340 göst.
26 Kasım 2021 Diğer kategorisinde busra01busra (999 puan) tarafından soruldu