+18 oy
1,142 göst.
Diğer kategorisinde (291 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ara ara kısa süreli kapatmaya bile başladılar kuvez oksijenini. Çok şükür canlarım. Oksijen ihtiyacı biraz daha azaldığında emmeye de başlayacak insallah. Şu anda veriyoruz tanısın diye ama karnı tok oluyor çoğu zaman istemiyor. Oksijen ihtiyacı azaldığında beslenme saatinde benim emzirmem icin bekleyecekler. Su an enjektörle beslenmeye de başladı. Ara ara  ağızdan beslenirken yorulmasin ki oksijen ihtiyaci artmasin diye  "o g" denilen mideye indirilen beslenme hortumuyla besleniyor. Her gün kucağımda. En az yarım saat zaman geciriyoruz artik. Hamdolsun. Tabi ekstubeye dönme riski hala var ama inanıyorum ki dönmeyecek Allah'ın izniyle. Sevincime üzüntüme her halime ortak olanlarım. Güzel günlere az kaldı inşallah. Bir maşallahınızı alırız :)

Az önce aradılar yarın sabah emzirmeye gidiyorum yihuuuuu :) Uğurlu geldiniz paylaşımdan sonra arandık ♥︎ Şans dileyin...

41 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok güzel gelişmeler bunlar maşallah Allahım sağlıkla bu sürecin bitmesini de nasip etsin inşallah. Artık Çınar Ege'nin yaramazlıklarını okuyup gülelim hepbirlikte. Görmeden bilmeden sevdik seni minik kahramanımız az kaldı inşallah canım benim güzellikler sizinle olsun 
(291 puan) tarafından
Aminnn inşallah :) Çok teşekkür ederiz ♥︎
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 463 göst.
1 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde 2801 (512 puan) tarafından soruldu
+7 oy
43 cevap 1,096 göst.
22 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde nrsnr (291 puan) tarafından soruldu
+3 oy
16 cevap 692 göst.