0 oy
169 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,464 puan) tarafından

Dün sabahtan beri geçmeyen pişiği var kızımın 14 aylık yediği birşey dokundu desem değişik birşey de yemedi ki ama sabah kalktığında pişik olmuştu 2 tane kremimiz var bebekleriginden beri en ufak bi kızarıklık olsa surerdim hemen geçirirdi önerilerinizi alabilir miyim neler yapabilirim hemen geçmesi için 

image

image

13 Cevaplar

0 oy
(11,238 puan) tarafından
Hamazinc bende kullanırdım geçmeyen pisliğe hamazincle travazol iyi geldi bize
(1,464 puan) tarafından
Bu seferki daha bı değişik ya anlamadım neden olduğunu 2 gün olcak nerdeyse geçmedi hiç böyle olmamıştı :(
(11,238 puan) tarafından
Olabiliyor canım neden bende bilmiyorum idrar tahlili de verdik bisi çıkmamıştı bizde doktor yazdı travazol Pişik olursa gene onj kullanıyorum

Bide ben bez değiştirdim o da yaptı galiba emin değilim de
-Reklam-
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Hamazinc candır günde iki kez travzol ile karıştırıp sür geçer
0 oy
(230 puan) tarafından
Desitin mor kesinlikle öneririm benim bebeğimde alerjik olduğu için sürekli pişik olur kullanmadığım denemediğim krem ilaç kalmadı bir desitin iyi geldi birde alerjikka pişik kremi çok iyi geldi 
0 oy
(954 puan) tarafından
Benimkiler de öyleydi neler kullandm neler. Sonra eltim teremyag varya margarin onu önerdi. Sürdüm şok bir şekilde 3. Surusumde geçti
(1,464 puan) tarafından
Yaaaa ilk defa duydum bunu
(954 puan) tarafından
Bende ilk defa duydum onlarda duyunca çok şaşırıp inanmamislR ama sonucu görünce:) biraz bol sürün ama bir  ay kaşığı tepeleme alın elinizle kalın şekilde yayın
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Uyuttugun sırada kremi sür ama bezini bağlama bı 15 dk açık kalsın altı ayağında salliyorsan o konuda rahat edersin sonra bağla. Krem biraz kurusun ustunde birde travazol al
(1,464 puan) tarafından
Denedim emdi krem inşallah yarına geçer ya
(6,047 puan) tarafından
Bir kaç defa bu şekil yapmalisin benim kızımın bir ay boyunca geçmeyen pisigi vardı ne yaptıysam olmadı doktor sür bağlama dedi hava alsın o şekilde iki  günde gecti
0 oy
(583 puan) tarafından
Trosyd çok çok iyi kesinlikle kullanmalsnz
0 oy
(119,249 puan) tarafından
gecmiyosa mantardir dr goturmen lazim
0 oy
(2,873 puan) tarafından
Sudocrem denedin mi 
(1,464 puan) tarafından
Yok onu hiç denemedim deniycm onu sipariş vercm bugün
(2,873 puan) tarafından
Ben hep onu kullanıyorum 1 gunde geçiriyor azicik kızarıklık olunca sürüyorum hemen
0 oy
(1,549 puan) tarafından
Arko nem kulln
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Trosyd sür 5 gün geçer sonra geçince bepantholun pisim önleyicisini her bez sonrası sür olmaz
0 oy
(1,205 puan) tarafından
Hametan mavi . Bu paylaştıkların bizde de işe yaramadığı zaman başladım bu kreme.  %100 sonuç.  sudocrem de işe yaramamıştı
0 oy
tarafından
Dün kızım aşırı pişik olmustu hamazinc sürdüm gecesi baktım hiç bişi kalmamis trosy de kullandım o da çok iyi
0 oy
(683 puan) tarafından
İkisini karıştırıp sür benim çocugum çok pişik olurdu doktor hep bunları verirdi oksizinc var pişige birebir ama sen kremi sür gazlı bez koy bezle temas etmesin 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 168 göst.
2 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Kubrabas (186 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 133 göst.
20 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Safiye__ (438 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 124 göst.
17 Ocak 2023 Aile kategorisinde nurr001 (1,449 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 117 göst.
27 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melo B. (147 puan) tarafından soruldu

379,265 soru

11,352,506 cevap

34,824 kullanıcı

...