0 oy
473 göst.
Diğer kategorisinde (256 puan) tarafından

Birine 40 defa deli dersen deli olurmuş derler. Sizinde öyle sürekli söylediğiniz ve yaşadığınız bi.olay var mı? 

Ben kendimi bildim bileli hep Urfalı biriyle evlenmek istemişimdir şimdi eşim Urfalı ilk tanıdığım Urfalı kişi kendisi.

19 Cevaplar

+2 oy
(4,216 puan) tarafından
Ay onu bilemem de büyük konuşmak istemiyorum hiçbir konuda kimseyi de kinamam çok korkarım başıma gelir diye
(4,216 puan) tarafından
Ay ikbal ne bileyim kız bazende olmuyor demekki benimde başıma geldi bi iki ufak tefek ondan sonra dedim kızım sus sen konuştukça batiyon:)
(48,690 puan) tarafından
univde kizin birinin saçında konak gibi kepek vardi icimden dedim doktora gitmiyo heralde ayni yerde benimde çıktı
yine birinin saçı önden hafif cikinti var o gozume carpti benimde yanlardan dökülmüş ayni oyle olmus
dur daha vardi aklima gelmedi hani desem ay ne bicim duruyo falan anlicam dusunmektende oluyo☺️☺️☺️
(4,216 puan) tarafından
Ay allah seni kız güldürdün beni ben de desemki ay şu şeyim çok güzel ertesi gün başına iş gelir valla som agizliyim
(48,690 puan) tarafından
☺️ eltimin kizina mana bulurdum laf dinliyo diye ela da ayni oldu
(4,216 puan) tarafından
Ay işte beni ginayan benim goynemi giysin diyordu ya mugedeki kadin valla hakli ahahha
-Reklam-
0 oy
(6,251 puan) tarafından
Ben çok büyük konuştum ve başıma geldi...
(256 puan) tarafından
Annem hep uyarır asla büyük konuşma diye çok korkarım o yüzden
(1,248 puan) tarafından
Gagaha esmma ne dedinde geldi kizz
(6,251 puan) tarafından
Kocamsiz yaşayamam nefes alamam diyordum başıma geldi
(1,248 puan) tarafından
Yaaa  asla buyuk konisma hicnir konida kimseyi kımama
0 oy
(3,519 puan) tarafından
Sözün sihir hükmünde olduğunu idrak ettiğimden beri sözlerime dikkat ederim :) 
(256 puan) tarafından
Kesinlikle öyle insan söylediklerine hep dikkat etmeli
0 oy
(2,572 puan) tarafından
Çok çok büyük konuştum.Aynisinin daha beteri başıma geldi.
(256 puan) tarafından
Büyük konuşmaktan çok korkarım
0 oy
(763 puan) tarafından

Sırasıyla yazıyım mı canım :D

1- asla görücü usulü evlenmem dedim evlendim 

2- asla kapanmam dedim sonuç kapandım

3- asla evleneceğim kişinin ailesiyle oturmam dedim 1 sene oturdum 

4-ne benim aileme nede eşimin ailesinden uzak birde oturmak istedim eşimin ailesiyle aynı ilçede annemgilde yarım saat uzaklıkta başka ilçede

5- hemen evlenir evlenmez çocuk yapmam dedim 6.hamile olduğumu öğrendim

Bu kadar ama aklıma gelirse yeniden güncelleme yaparım :D:silly:

(763 puan) tarafından
Hayallerime bir şey diyemiyorum ki hep gözümün önüne evle ilgili mutfak eşyası çocuğun odası yatak odası fln burda hepsi bir odada insan bir müddet sonra keşke demeye başlıyor:))
(763 puan) tarafından
Mirac07- teşekkür ederim canım ❤️
(330 puan) tarafından
haklısın ama canınız sağ çok şükür.. gönlüne göre olsun Rabbimin lütfu sonsuz mesela ben 10 içinde iki aşılama üç tüp bebek yaptırdım 3.de oğlumdoğdu çok şükür bugün kendiliğimden hamile olduğumu öğrendim.. bu da ancak ol deyince oldurandan işte❤️
(763 puan) tarafından
Çok sevindim Allah'ım sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah ❤️
Bizde TOKİ evlere yazılacağız ev sahibleri evlerini aldıktan sonra İnşallah bizede çıkar inşallah deprem olmaz bir daha da ama belki bu sayede ev sahibi olacağız çünkü biz kiradayken ev sahibi evi satacakti daha 1 sene oturduktan sonra ev 2+1 di birde küçüktü
(330 puan) tarafından
amin canım Allah razı olsun evet dediğin gibi belkide bu vesile olcak..
0 oy
(1,201 puan) tarafından
Bende dili tatlı kaynana olsun dedim zehir saçıyor mübarek
(256 puan) tarafından
Benimki zehir mı tatlı mı bilmiyorum dilini bilmiyorum kafam aşırı rahat
(1,201 puan) tarafından
Şükür neden vefatmi ermiş
(256 puan) tarafından
Yok yaşıyor ama Türkçe bilmiyor o yüzden konuşmuyoruz
0 oy
(78 puan) tarafından
Esim beni seviyordu ölürüm de yinede seninle evlenmem diyordum ,2 yıllık evliyiz 6 aylık bebeğimiz var
(256 puan) tarafından
Allah bağışlasın inşallah
(78 puan) tarafından
Allah razı olsun canim ❤️
0 oy
(414 puan) tarafından

Bende birini cok kinadim ve basima geldi :)

0 oy
tarafından
Benmde var buyk konusup basima gelen cok sey ama annemnkni diyim:) bi toptanci vrdi biizm admda kürttü ama asiri gicik snir bj admdi annemde surekli kürdün iyisi ölü kürt derdi :-) evlendim eşim kürt :-) hahaa aklma geldkce gülerim :-) ben laz esimde kürt dayılarim olsn ananem annemin teyzlri annem hepsi esimi benden ckk sevyolr :-) 
(256 puan) tarafından
Benim eşimde arap bizimkilerde çok sever Allah daim etsin inşallah sevgilerini
0 oy
(48,690 puan) tarafından
niye urfali ☺️ ben Yeniköy mu tovbe demistim ayni koye gelin oldum☺️
(48,690 puan) tarafından
hadi canım kimler
(48,690 puan) tarafından
kiz 9aydir uyesin hic denk gelmedim orhangaziliyim yaziyorum heryere
(230 puan) tarafından
Ben çok girmiyorum girsemde pek yorum yazmıyorum okuyup okuyup çıkıyorum Yeniköy un muhtarı mesala eşimin akrabası
(48,690 puan) tarafından
hasan mi
(230 puan) tarafından
Evet pek aramız yok ama
0 oy
(3,880 puan) tarafından
Bana gelen görücüler hep polis asker heralde bunlardan bırı olcak derdım hep ama tayın işi oldugundan kabul etmezdim polis esm oldu
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Niye Urfalı istedin merak ettim.

Bende asla akraba evliliği yapmam diyordum 2 dünya bir araya gelse kabul etmem dedim eşim babamın dayısının oğlu 
(256 puan) tarafından
Hiçbir sebebi yok aslında sadece hep Urfalı istiyorum derdim kendimi bildim bileli
(1,096 puan) tarafından
Bende asla akraba evliliği yapmam diyip hem hala hem dayiogluyla evlendim dkdjd cok şükür mutluyum :)
0 oy
(254 puan) tarafından
3 kiz kardesiz annem yillarca yok bizim koylumuz yok cevre koyler olmazsa kizlarimi vermem derdi 1 damat malatya 1 damat erzurum sira bana geldi nereli olursa olsun gerekirse turk olmasin ama sivasli gelmesin kapima dedi sonuc esim sivasli ama cokta sever damadini
0 oy
(150 puan) tarafından
Akraba ile evlenmem dedim. Uzakran akraba ile evlendim. Bir yıl kadar sevgili kalırım ondan sonra nişanlanırım dedim bir buçuk ay sonra nişanlandım.  Nişandan 3-4 ay sonra evlenirim dedim bir yıl sonra evlendim. Evlendikten sonra hemen çocuk yapmam en az 1-2 sene dedim 3. Ayımda hamile kaldım. Üni okuyacağım daha ne evliliği dedim. Evlendim. 
0 oy
tarafından
Benim de illa ki oldu ama hayatta büyük konuşup zamanı gelince başına gelen en büyük örnek babam. Babamın çok yakın arkadaşı daha ben doğmadan önce intihar etmiş. Polis memuruymuş. Babam o olaydan çok etkilenip ve yeğenleri de asker ve polisle evlenip sorun yaşadığı için 40 kızım olsa birini vermem diyordu piskolojik sorunlar yaşadıkları için. Ben babamın ilk kızı ilk çocuğuyum. Ve eşim asker. Bizi yıpratan piskolojik bir sarsıntı da olmadı elhamdülillah.
0 oy
(11,076 puan) tarafından
Çocukluktan itibaren öğretmen olucam derdim, oldum ama çalışmayınca bi anlamı kalmadı tabi. Yine küçük yaşlardan beri hep kız çocuğum olsun derdim. 3 oğlandan sonra kıza hamileyim şu an, sağlıkla hayırla gelirse bi dediğim daha olmuş olacak inşallah :) söyleyerek yaşadığım başka da bişi gelmedi aklıma. Ama bişi diyip de tersini yaşadığım çok şey oldu :) 
0 oy
(205 puan) tarafından
Asla kaçarak evlenmem dedim çok değil bir hafta sonra kaçtım

Asla kına yaktirmam dedim zorla bütün elime yaktılar 

Asla tül gelinlik bırak tülü düğünden ve gelinlikte nefret ederim düğün ve tül kabarık bir gelinlik kocaman yapılı bir saçla gelin oldum

Daha sayayım mı
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Cookkk buyuk konustum yanlislikla hamilemi kalinir bidaha asla cocuk yapmam diye neye ugradigimi bilmeden 3. Cocuga hamile kalmisim suan psikolojim acayip bozuk 
0 oy
(8,928 puan) tarafından
Asla asla asla dediğim herşeyi yaptım ben de tam tersi sjsjsj

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 418 göst.
24 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Defnedamla (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 301 göst.
28 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 56 göst.
22 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kurabiye canavarim (703 puan) tarafından soruldu

380,061 soru

11,377,337 cevap

34,864 kullanıcı

...