0 oy
82 göst.
Diğer kategorisinde (2,364 puan) tarafından

kızlar günaydın gününüz güzel geçsin inşallah :)

bu cumartesi yeğenimin doğum günü var ablam diyorki gün öncesinden gel yardim et bana beraber hazırlayalım ama bende daha önce kızıma büyük doğum günü yaptım bana yardıma gelmedi gününde geldi ve o kadar misafir ağırladım çağırmama rağmen yardıma gelmedi hep gününde geldi hazır ve ben o kadar yemekleri ikramlıkları tek başıma yapmaya çalıştım şimdi size sorum bende gün öncesimi gideyim yoksa günündemi gideyim 

6 Cevaplar

+1 oy
(993 puan) tarafından
Eğer sen çağırdığında ciddi bir bahanesi vardiysa gelmemesi için sknti yok ama bahane üretip gelmediyse sana yardıma sende ayniisni yap aldım verdim olayı 
-Reklam-
0 oy
(205 puan) tarafından
Gününde git cnm 

Sana kim ne yaparsa aynısı yap ne eksik ne fazla:)
(2,364 puan) tarafından
evet haklısın canım
(205 puan) tarafından
Sen yapsanda ilerde demicek o bna geldi ki dicek olsa başta yapar zaten artk herkes kendini düşünüyor bu devirde sende o kadar uğraşmış son oda uğraşsın hicbsycikler olmaz cnm
0 oy
(9,008 puan) tarafından
Ablam da bana hiç yardıma gelmedi aramız bir saat. Ama ilk çocuğunda yedi sene önce ben yirmi saat yol tepip geldim. Kurabiye temizlik herseyine yardım etmiştim. Yine olsa yine yaparım pişman değilim 
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Şakayla karışık söyle ve gününde git bu kadar basit 
0 oy
(1,573 puan) tarafından
cevabı sende bılıyorsun enayı degılsen onceden falan gıtmezsın :) 
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Valla ablam da olsa bana yapmışsa yaparım nasılsa kendimi de paralasam yaranilmiyor kimseye ki zaten 2 gün sonra unutacak bana yardima geldi falan demeyecek :D e malum sana da gelmemiş bende olsam hediyemi alır gününde misafir gibi süslenir giderim 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 264 göst.
21 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Alca (183 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 294 göst.
4 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde orbanesara (893 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 173 göst.
29 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 82 göst.