0 oy
377 göst.
Diğer kategorisinde (2,739 puan) tarafından
Kızlar eşim gece saat 1e kadar gelemdi neymiş kaç gündür eylem yapıyorlarmış arkadaşlarla kendisi tirci yok fiyatı indiriler bizde kontağı kapatıp ve gergin saat 12 gelmeye başladı 3oldu en son kızdım akşamda kızdım geç geldiği için ve geldiğinde saat 1olmus benden ilişki istedi vermedim bişey olmamış gibi davranıyor sabahta istedi vermedim sonra da kendi kendine küstü yani biz neyin onların istediklerine göre mi davrancaz ya bide sabah kahvaktida diyor sen benim günahımı hiç oduyemesin diyor ....?

11 Cevaplar

+4 oy
(119,833 puan) tarafından
aay vermedim yazdin yerde cok guldum ☺️
(2,739 puan) tarafından
Nedim canim ya
(4,550 puan) tarafından
Bende ona çok güldüm benim işte vermicem hıh:))
(119,833 puan) tarafından
kuruyup gitsede yermiyceem ☺️☺️☺️
(4,550 puan) tarafından
Bana bu kelime çok çirkin geliyo mal miyiz ki biz neyi vercez
-Reklam-
+2 oy
(8,121 puan) tarafından
Allah aşkına vermedim yazmayın ya çok iğrenç geliyo bana o kelime yanlış anlama linclemiyorum. Deseydin istemedim izin vermedim ama vermedim demek bilemiyorum kendime yakıştırmam.o lafı sanki ben malmişimm gibi hissetiriyo beni o yüzden asla o lafı kullanmam
(2,739 puan) tarafından
Ay burda anlamını iyi öğrendim:)
(5,799 puan) tarafından
Aynı şeyleri yazacaktım ☺️
0 oy
(154 puan) tarafından
Her istediğin de vermek zorunda mısın nasıl düşünce  yapısı ya 
(2,739 puan) tarafından
Yok biz kus olsakta diyor ben istediğimde vereceksin diyur neymiş kadın tandır başında ekmek yaoarken bile koca isteyince verecekmisin
(154 puan) tarafından
Valla kocanın kafası çok güzel herhalde nerde kaldı anlayış
0 oy
tarafından

Vermedimmmmm... O ne demek:angel:

(2,739 puan) tarafından
Yok vermedim daha iyi
tarafından
Kaç yaşındasın kı sen
(2,739 puan) tarafından
25 cnm
tarafından
Böyle konusmak için çok gençsın b3nce
(2,739 puan) tarafından
Öylemi canım bilmiyirum
0 oy
(204 puan) tarafından
Nye cnm smdi bn orası senin istersen verirsin isteemezsen vermezsin zorla dgl ya 

Oda birz almak için hak etseymis onun günahı mı olurmuş :D
(2,739 puan) tarafından
Yok günahmış benim günah kaldırdım istemiyormuş
(204 puan) tarafından
Tamm günahsa sna günah bunun için yanacaksan yan ne olcak :D :D allhimm yaaa erkekler varya çocuk gibiler
(2,739 puan) tarafından
Aynen öyle canim
0 oy
(9,087 puan) tarafından
Her şeyini dört dörtlük yaptığı zaman sen de sadece ilişki konusunda değil her konuda karşılığını verirsin ama kendilerine bakmadan kocaya yok demek günah demeyi biliyolar. Önce kendine baksin
(2,739 puan) tarafından
Böyle şeyleri iyi biliyorlar
0 oy
tarafından
Ay çok güldüm kız vermedim benim değilmi vermiyom de günah der kuranda iki eşinde birbirini arzuladıgında icabet etmesi lazım ama bazen bizdede yorgunluk isteksizlik oluyor Bi tarafta 
(2,739 puan) tarafından
Yok canım kizgundim ya yani küstüm ona
0 oy
(8,934 puan) tarafından
Vermedim demek yerine keşke istemedim falan deseydin çok çirkin Bi benzetme olmuş... diğer konuya gelirsek tek başına ben istedim sen izin vermedin bunun günahı büyük demeyi biliyorlar fakat bu tek taraflı degildir acaba esin senin isteklerini yerine getiriyormu ki dönüp kendine bakmadan şu şöyle bu böyle diye ahkam kesiyor
(2,739 puan) tarafından
Evet biz euste çıkmaya başlıyor bide ya yengemle konuruz bazen o der vermedim benim de aklımda kaldi
0 oy
(659 puan) tarafından
İstedi vermedim nasıl cumle Allah askına ya:) 
(2,739 puan) tarafından
Evet esilerden kalan bir cümle ya ❤️
(659 puan) tarafından
Eskilerden degıl ergenlerden agız bozuk bır jargon ya o ıstedı ben ıstemedım yazın vermedım cok itici kusura bakmayın vermek ne demek yani daha 25 yasındasın usluba dıkkat et bence
(2,739 puan) tarafından
Burda üslupta bişey yok yani siz ne üslubu ya ben kedime konuyirdum size konuştuğum zaman ozaman üslubunu bozarim
(659 puan) tarafından
Aman sen bilirsin devam et vermemeye
0 oy
(7,872 puan) tarafından
Dinen erkek yada kadın istediğinde geri çevirmek çok günah ama Allah'ım affetsin hayır demezsek hiç boş birgün geçmeyecek hiç 
0 oy
(1,774 puan) tarafından
En sinir olduğum şey benimde ya her istediklerinde gidecekmiyiz ama şu yazıyı geçen okudum 

https://www.islamveihsan.com/melekler-o-kadina-sabaha-kadar-lanet-ederler-hadisi.html

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 55 göst.
17 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emmarose (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 200 göst.
4 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Frtnzn (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 469 göst.
11 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Sena korkmaz (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 421 göst.
4 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,249 soru

11,470,185 cevap

35,073 kullanıcı

...