0 oy
235 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (129 puan) tarafından
Lütfen bilen yaşayan geçmesin artık düşünmekten yoruldum lütfen yardım edin hanimlar önceki postunu bilen bilir dün yine aynısını yaşadık bir iki saat uyuyup uyanıp heryere saldırma ağlama krizleri  öyle böyle değil 18 aylık neden oluyor bu kötü bisey mi  sabaha kadar kuran açık kendimiz okuyoruz  birkaç gündür öyle olmuyordu ama 20 dakika da bir uyanıp yatıyor  öyle olmadığı zamanlarda defalarca uyanır sabaha kadar 2 yas sendromumu  bir buçuk yaşında yani erken değil mi onun için aç lütfen Allah rizasi icin içimi ferahlatan gece olmasından çok korkar oldum :(((

12 Cevaplar

+1 oy
(680 puan) tarafından
Canım kimsenin dediğine kulak asma o aylarda çoğu bebeğin öyle bir donemi oluyor 25 aya kadar sürüyor ama geçiyor zamanla
(129 puan) tarafından
Oluyor demi ya çok yıprandım kahroluyorum
(197 puan) tarafından
Benim oğlumda da bir kaç kez oldu gece bir anda uyanıp saatlerce ağlayıp susmamışti ısırıyordu kendini yerlere atıyordu eşimle en sonunda tam hastaneye gidecektik sokağa çıktık susmuştu ben acaba evde mi birşey var kendi kendime kuruntu ediyordum ama atak zamanları oluyormuş ilk çocuk olunca tecrübe de fazla olmuyor
(680 puan) tarafından
Evet cnm cevremde herkesde oldu bizde dahil
(680 puan) tarafından
Ayn cnm atak
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bir cami yada medrese hocasına durumu anlatın rica edin dua yazsın benim kızım geçen gün korktu köpek sesinden 10 gün gece gündüz kucaktan inmedi korkuyorm diyordu gece çığlık atıyordu bende yok fln dedim ama annem dua yazdırdı sırtına astik çok şükür hemen etki eti evet sizinle benzer deil sizinki sinir krizi ama yine etkisi olabilir
(129 puan) tarafından
Ya gündüz yapmadigi şeyi  zararları olan şeyleri gece kalkıp sanki o an yapmamış gibi çıldırıyor
tarafından
Acaba rüya falqnmi göruyor
(129 puan) tarafından
Anlamiyorum ki çok feci oluyor
0 oy
(129 puan) tarafından
Saçma sapan postalardan 10larca yorum atarsınız bunu görüp geçiriyorsunuz ki hepiniz annesiniz ve tecrübeli annelerainiz niye görüp geçiyorsunuz ki 
0 oy
(3,579 puan) tarafından
Uyku terörü canım benim kızımda öyle vitamin eksikliği ve kansizliktan oluyormuş herhalde 
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Uyku terörü olabilir uyuduktan bir iki saat sonra oluyormuş bir kaç yerde görmüştüm 
(129 puan) tarafından
Nasıl geçer
(7,444 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum canım bi uzman desteği alın öneride bulunur
0 oy
(194 puan) tarafından
Uyku terörünü duydun mu bacım bı araştır istersen bzde bı iki ay ayasadk sonra geçti bı bak istersen benziyor dediklerin
(129 puan) tarafından
Evet baktım canım
(129 puan) tarafından
Naptiniz canım nasıl gecti
(194 puan) tarafından
Olablr mi cnm bı baktır istersen
(194 puan) tarafından
Cnm bn doktora götürdüm öyle uynadginda ışığı açtık karanlıkta rüzgar ben annen burdayim bak benim dye seslendim biraz geldi vurdu hiç tepki vermedim sadece konuştuk öyle diolar zaten
Sonra bianda bakıp anne yada baba diyip sarılıp geri yatiodu iki ay sonra kendiliğinden geçti cnm
0 oy
(1,196 puan) tarafından
Oğlumda 2 yaş. Öyleydi ben şımarıklık diye kızardım içten içe. Sonra okuttuk korkuluğunu kaldırdılar ve çok nazar var dediler. Geçti şükür rahat ettik
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Uyku terörü çocuğunuzun bütün vitamin değerlerine baktırın , evde asla tartışma huzursuzluk olmasın, ekrandan uzak tutun canım 
0 oy
(1,771 puan) tarafından
Okadar bağırarak uyanması fazla değilmi 18 aylık bebek için ağlayarakmi uyanıyor tepkisi nasıl bilinçli mi peki 
0 oy
(1,107 puan) tarafından

Televizyon tablet telefon herhangi birisini izliyor mu ?

Çoğu bebek aynı anlattığınız gibi benim kızımda dediğiniz gibi yapıyor zaman zaman.Sabredin hep öyle kalmayacak bebeğiniz ama sorun olabilecek nedenleri ortaya çıkarıp bi çözmek lazım 

Diş çıkarma

Büyüme atağı

tvtablet

Herhangi bir ağrı 

Uykuya geçiş saati ve ortamı

0 oy
(6,247 puan) tarafından
Benimki de 1 buçuk yaş 2 hafta öncesine kadar çok sık bu durumu aşıyorduk sonra ben ekranı kestim hatta gün içerisinde de çok hırçın oluyordu ekranı kesmek çok iyi geldi. Ayrıca vitamin eksikliği de etkiliyor. D vitami kan ilacı bunları kullanıyor musunuz 
0 oy
(968 puan) tarafından
Ayy ben de yasadim.18 aylıktı. Allahım bir daha yasatmasin kimseye. O nasıl bir tepki. Benden korkuyormus gibi hareketler kendini yere atmalar.ne kucakta durur ne yatakta. Ben nazardan olduğunu düşünüyorum. Arkadaslar uyku terörü demiş onu bende araştıracağım. Ama okumaya devam edin ozellikle babası okusun insallah gecer bir daha sizde yasamazsiniz.

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 289 göst.
19 Nisan 2022 Diğer kategorisinde nurdandde (239 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 168 göst.
12 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 255 göst.
10 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Arzuylcn41 (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.