0 oy
169 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Merhaba hanımlarr sabah kaçta uyanıyorsunuz uyandığınızda dinç oluyurmusunuz ? 

Ben değilim ve tekrar uyuyorum (hamilelikte var )evlendikten sonra böyle negatif oldum resmen bazen akşama kadar uzanıyorum öyle ruh halimi nasıl değiştiricem düşüncelerim felç olmuş gibi

Sizler nasılsınız enerjiniz nasıl aklınızdaki şeyleri uygulayabiliyor musunuz.Allah büyük dert vermesin. Ama bu da sorun.

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Üç tane okula giden çocuk olunca pek uyku düşünemiyorum ben bide son ayimdayum 
tarafından
Aynen ama işte eşim o konuda sıkıntılı ancak markete zor çıkıyorum oda sıkıyor beni sporu seviyorum ama gönlümce yapamıyorum
tarafından
Evin içinde hareket et o zaman
tarafından
İstiyorum alışkanlık haline gelmedi bir türlü biraz iş yapınca belim ağrıyor hamlaştım resmen sen yapıyormusun spor
tarafından
Canim benim sporum sabah 7 de uyanip iki büyük çocuğunun beslenmesini hazırlayıp okula gondermek,sonra tempo bir şekilde ev islerini yapıp aynı anda öğle yemeği yapmak saat 1 de küçük oğlanı okula bırakıp büyük çocukların öğle arasi yemeğini okuluna götürmek sonra eve gelip biraz uzanmak zaten okul çıkış saatleri yaklaşıyor tekrar tempo hajajabab
tarafından
Tempo güzelmiş valla zaten uyumaya fırsat vermiyor anladığım kadarıyla biz hareketten besleniyoruz benimde böyle hareketli olduğum zamanlar vardı o zamanlar hiç yorulmazdım şimdi ölü gibiyim :( :)
-Reklam-
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Valla çalıştığım için hafta içi altıda kalkmak zorundayım cok zorlanıyorum tabi ama mecburiyetten.
tarafından
Çalışınca ruh halim farklı oluyor :) kalkıyorum ama evdeyken böyleyim :(
(7,618 puan) tarafından
Hamileykende çalıştım doğuma iki hafta kala izne ayrıldım.
tarafından
Aktif olmak ne güzel :) zorunlu olarak değilse tabiki
0 oy
(13,027 puan) tarafından
Hamileyken kafamı kaldiramazdim 21 aydır sabah 7 işçi gibi kalkıyorum kızım uyandırıyor mecbur dinç olmak zorundayım kahvaltısı yemeği temizliği hepsi bende gece de uyursa uyurum yoksa oturuyoruz işte 
tarafından
Valla heralde şartlar bizi bu hale getirdi :))
0 oy
(897 puan) tarafından
Saat 8 de eşimi uyandırırım işe gider bnde çovçcuklar kalkana kadar TV izlerim
tarafından
Bende tv ye daldımmı gidiyor akşama kadar sonra vicdan azabı tabi zaman boşa geçti diye bu döngü böyle gidiyor
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Ben erken kalkan yol alır mantığıyla ilerlediğim için hep erken yatar erken kalkarım. Daha dinç oluyorum. Öğlene kadar yatınca bütün günüm ziyan oluyor. Ve kendimi hasta hissediyorum. O yüzden erken kalkmak candır. Neden negatif biri olsun evlenince?
tarafından
İşte bende erken kalkmayı çok seviyorum kalkmayınca vicdan azabı çekiyorum öyle düşünüyorum zamanım hep boşa gitti diye hasta gibiyim. Negatiflik belkide yaşanan bazı şeylerin ağırlığı yıprattı
(2,746 puan) tarafından
Erken kalk. Kahve yap kahvaltı yap. Spor yap. Temizlik yap. Miskinlik insanı depresif yapıyor.
tarafından
Doğru şimdi bunları tam yaptığım zamanlar oldu ama bazı şeylerde nankörlük görünce soğudum resmen çıkmaza girmiş gibiyim :)
0 oy
(11,298 puan) tarafından
Ben 7 de uyanıyorum 8 e doğru kalkıp kahvaltı hazırlıyorum kuzum bende hamileyim öğlene kadar Ağız açıp öğleden sonra gereken işleri yapıyorum hayatın monotonlastigi için öyle hissediyorsundur
tarafından
Bende erken uyandığım için sinirle kahvaltıyı yapamıyorum tabi içimde yaşıyorum sinirimi :)) çünkü geç uyuyorum eşim yüzünden erken uyusam erken uyansam iyi uykumu alamadan uyanıyorum iş te fazla olmuyor tabi düzenli olunca ne bilim mutsuzum :( :)
(11,298 puan) tarafından
Vucudu ona alistirmissindir canım ben kaçta yatarsam yatayım alarmdan önce uyanmış oluyorum :) esin gittiğinde aç güzel bi müzik ve o gün içinden ne geliyorsa onu yap ben hamilelikten önce sürekli temizlik yapardım ama şuan zorlanıyorum Kapı pencere aç içeri temiz hava girsin tv insanı alakoyuyor kulaklıkla dinlemek daha enerji veriyor bana :)
tarafından
Aynen hayranım öyle hangi saatte uyursa uyusun uyananlara :) sabah müzik açıyımda ev sahibi sorunlu az yüksek olsa sorun çıkar az sestede uyurum zatn :) tv nin fişini çekiyorum hemen açmıyım diye sonra dayanamayıp açıyorum :( bende temizliği çok seviyorum ama sinirlenince uyuşuyorum resmen :(
(11,298 puan) tarafından
Kız sinirlenince terapi gibi oluyor bana kulaklıkla dinle :)
tarafından
:)) valla bazen öyleyim temizlik yapınca kafam dağılıyor enerji gelince sinirliyken eşimin kafasını dağıtmak istiyorum çünkü iş yapmak daha mantıklı:)))
0 oy
tarafından
7 de kalkıyorum ben aksine gec uyanirsam o gün elim kolum tutmuyor bünyem alışmış 
tarafından
İşte bende geç uyandığım için böyleyim zaten normalde erken uyanmayı çok seviyorum ama eşim yüzünden geç uyuyorum sabahta uyan uyku alamayınca tekrar uyu derken depresyona giriyorum :(
tarafından
İşte akşam erken yatman lazım canım düzenli uyku çok güzel birşey
tarafından
Evet erken yatmak için yatağa gidiyorum ama ne uyuması alıştım ya illa 1 de uyucam asla uykum gelmiyor :(
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Evde tek oolunca öyle canım bende öyleyim bende hamileyim  sabah kalkıyorum tabikide dinç olamıyorum erken kalkmak istiyorum ama kalkınca yaoicam bişey yok sıkılıyorum tekrar uykum geliyo o yüzden geç 11 i geciyo kalkıyorum ev işlerini yaoiyorum çocuk olmayınca temiz zatn hemen bitiyo gidcek yer gidicek kimse yok herşey hep aynı  ...
tarafından
Ben 29 yaşındayım sen kaç yaşındasın amine galiba isim :)
(3,599 puan) tarafından
Ben de 21 yaşındayım canım yok kızımın ismini Amine koyucam inşallah benim ismim Gülnaz
tarafından
Memnun oldum :) kızının ismide çok güzel hayırlısı ile doğar inşallah sağlıklı sıhhatli
(3,599 puan) tarafından
Sağol canım inşallah bütün bebeler sağlıkla gelsin
tarafından
Amin inşallah

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 290 göst.
19 Nisan 2022 Diğer kategorisinde nurdandde (239 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 259 göst.
10 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Arzuylcn41 (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 238 göst.
22 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mizgn_01 (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 416 göst.
25 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Ekim ışık (1,630 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...