0 oy
99 göst.
Diğer kategorisinde (350 puan) tarafından
Oğlum 35 günlük gece çok sık uyanır çok uykusuz kalırım ev iş ikide çocuk derken çok yoruluyorum oğlum gece uyanıyor bende uyanırım ama yatağıma koyup emziriyorum çok korkuyorum yapmicam diyorum ama yinede yapıyorum ALLAH korusun nefessiz kalır falan siz nasıl yapıyorsunuz lütfen bana akıl verin 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende uzanarak emzirirdim aman dikkat et benim uyku kaçardi öyle bebek uyanınca o yüzden yatağa koyana kadar uyanık olurdum 
(350 puan) tarafından
Ya bende uyanırım ama arada dalıyorum
tarafından
O yüzden oturarak emzir işi sağlama bırak
-Reklam-
0 oy
(1,212 puan) tarafından
Boğazına kaçar dikkat et kucagina yastik koy yumuşak onda yatır emzir büyüyünce yatakta yatarsınız henüz küçük tıkanıklık oluşur Allah muhafaza
(350 puan) tarafından
Aynen çok korkuyorum
0 oy
(3,944 puan) tarafından
Yanı yaomasan daha iyi tabıı ki. Beb 2 sınınde o şekil emzıedım ama ımkanınyook hareket etmem. Bazen cocuk emer cekıkır benım her yerım agrır sabaha kadar o şekil yatmaktan. Şimdş bırı 2.5 yas bırı 7 aylık. Çok dıkkat et sen yine de. 
(983 puan) tarafından
bende oyleyim 3aylikken hastanede yatti gece koynumda uyudu ondan beri gece gunduz tum uykularini benimle yapiyo sabaha kadar bi sagima aliyorum bi soluma emerek uyuyo.gunduzleride kucagimda uyuyo ben yatmadigim icin.cok.bunaliyorum boyle yapisikliktan ama mecbur kaliyorum kiyamiyodum uykusuz kalmasina aglamasina
(3,944 puan) tarafından
Aynen canm hatta gunduz oturarak emzırirdım baktım uyuyo yatırramazdım öylece otururdum saatlerce. Tek uyusun dıye. Neyseki kazasız belasız atlattık ınsallaj. Yatagını ayırırken zor olur dedıker de 22 aylıkken odasını ayırdım o da hhc zor olmadı.
0 oy
(7,282 puan) tarafından
5 6 aydan sonra sıkıntı olmaz ama şuan çok küçük emzirme yastığı kullan canim
0 oy
(1,977 puan) tarafından
2 çocuğumu da yatarak emzirdim ama ilk 3-4 ay yatağımın yanına yapabilirsem bi yükselti koydum. Ya da kendimize yer yatağı yaptım çocuğu yatağın kenarında ufak bi yatakta yatırarak uyuturdum . Dikkat edilmezse çok tehlikeli bir durum. Eğer senin de imkanım varsa bir şekilde ya yatağını genişlet ya da yer yatağı yap yatağından biraz uzağa koy. Benim uykum hafiftir bu yüzden kendime güvenirim ama Allah korusun dikkat etmek de gerekiyor tabii.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 286 göst.
10 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Esmosum (7,780 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 91 göst.
19 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Misafir67 (415 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 367 göst.
14 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Melekkk34 (6,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,097 göst.