0 oy
359 göst.
Diğer kategorisinde (6,859 puan) tarafından
6 aylık prematüre bebeğim var. Hani oldum olası meme düşkünü değil gece emer sabah emer ama.gunduz diretiyor sütüm olduğu halde sağıp veriyorum mecbur içmiyor. Acaba aklı başına geldiğinde istermi emmek yoksa memeden sogurmu varmı başına gelen merak ediyorum ?

9 Cevaplar

0 oy
(3,836 puan) tarafından
kizim 16 aylik ama boyle giderse mecburen bi kac aya memeyi birakacak. sutum cok azaldi kac aydir tek gogus gidiyordum. 

ben imkanim olsa emziririm cunku hic mama biberon kullanmadi kizim sevmiyor ac kalacak diye korkuyorum cunku emmeyi seviyor. meme de uyuyor falan. bilmiyorum yani bence dene. bizim ara ogunlerimiz uykularimiz hep boyle
(6,859 puan) tarafından
Anladim.cnm. yani suan aklı ermiyor. Hani sizinki büyük mesela emmek istiyor ya acaba benm kızımda emmek istermi merak ediyorum
(3,836 puan) tarafından
boyle devam etmezde emmeye baslarsa bence ister
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim küçük kizim 9 10 aylık falandı sanırım onayla emekçi reddetti ve emmeyi bıraktı şimdi 22 aylık oldu ille ac memeni emecem diye ağlıyor üstümü başımı yırtıyo ") hiç beklemezdim böyle yapacağını o zaman derdime ne olduysa o kadar çok uğraştım ki katiyen emmedi göğüslerim yırtılıp patlayacak sanırdım öyle şişerdi şimdi hamileyim 5.5 aylık süt mut kalmadı olle emecem diye ağlıyo 
tarafından
Valla bende kendimden hiç beklemiyordum canım ama ben büyük konuştum sanırım korundugum halde hamile kaldım üçüncüye üstelik diğer ikisinde ufak çaplı tedavi görmüştük eşimle bende rahim tersliği var falan zor gebe kalıyorum bunu da tut meziden hamile kal ") rabbim verecek ya işte bu son ama inşallah kordon rahim falan komple dugumletecem ")
(6,859 puan) tarafından
:))) Allah seni . Benimde rahmin kalp şeklinde ilkini kaybettim 18+5 te.
2. 33 haftalık doğdu şükür. Korkuyorum yatarka hamilelik geçirdim bnde. 2.3, hayal gibi :)
tarafından
Rabbim her şeyin hayırlısını nasip etsin inşallah canım benim bu kadar sıkıntı olunca insan cesaret edemiyor ki bice canına yazık yani anne çok yıpranıyor belki çok çok ileride yaparsın bir tane daha ")
(6,859 puan) tarafından
Kısmet cnm yaa. Sağlıcakla gelsin bebisin ❤️
tarafından
Amin inşallah canım allah razı olsun ❤
0 oy
(921 puan) tarafından
Hayatta sogumaz 2 yasina 2 ay kala kestim resmen somirdu beni biktirdi :)
(6,859 puan) tarafından
:) sanırsam çok açılmasını beklemiyorum hatayı ben yapıyorum açken güzel emiyor :D
(921 puan) tarafından
Emsin 2yasina kadar daha bulamiyolar :)

Suan kestigim halde elini getirip sokmaya çalışıyor cok seviyor  sutum olsa emzircem :))
(6,859 puan) tarafından
:) haha kendi kendine mi süt azalıyor,?
(921 puan) tarafından
1yasindan sonra keyfi oluyor  emmek varda yokda emmeye bagli bence. Surekli emdigi icin. Az oluyordu benim :)
(6,859 puan) tarafından
Anladm cnm çok sağol:)
0 oy
tarafından
Ben 25 aylıkken kestim 1 ay oldu hâlâ unutamadı ara ara tutuyor ama eskisi gibi de diretmiyor
(6,859 puan) tarafından
İlk zamanlar sıkıntılı miydi emmesi peki ?
tarafından
Ara ara redler oldu ama çok üsteledim pes etmedim ama 18 aydan sonra çok duskunlesti
(6,859 puan) tarafından
Anladm cnm çok sağol
0 oy
(48,090 puan) tarafından
emmiyosa emmez anca bi bebekten falan görurse emer ister sen sag dolaba koy ek gidasinda kullanirsin
(6,859 puan) tarafından
Aslında emiyor ama burda okuyorum mememden inmiyor vs öyle bı bebek değil. Gece emer. Gündüz çok acikmasi lazim ki emsin bende göğsüm dolunca sağıp veriyorum günde 2  kez felan oluyor
(48,090 puan) tarafından
benimki öyleydi memeyle bir yasiyodu gece gündüz agzindaydi
(6,859 puan) tarafından
:) işte  bende bunlari okuyorum :) gerçi 33 haft doğdu emme refleksi yoktu  bilmiyordu Bunada şükür ediyordum. Sağol cnm
0 oy
(7,127 puan) tarafından
Benim kız doğduğundan beri emme hastasıydı şuan 15 aylık devam ediyor sütten nasıl kescem onu düşünüp üzülüyorum. Gece gündüz göğsümde ufak bir çatalımi görsün çıldırıyor resmen çocuk . Ablamın kızı 20 aylık oldu o da oldu bitti düşkün değil yaşına doğru çok çok azalttı emmeyi şimdi sadece geceleri emmeye kalkıyormus gündüz çok nadir..
(6,859 puan) tarafından
Anladım bebişim bizimki çok düşkün değil ya. Zaten doğdu dogali 1 saat emzirdigimj bilirim. Küçüktü biliyon emme refleksi yoktu. Gece sıkıntımız yok gündür arada istemiyor bende sağıp veriom işte.
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Benim oğlum da şuan 6aylik ve pramature doğdu hep anne sütü aldı şükür meme reddimiz olmadı.. ama emzik ve biberon tutmuyor.. yavaş yavaş ek gıdaya başladık ..kilosu ne kadar bebeğinizin şuan benim oğlum 1800 doğmuştu şuan 7kikoyu geçti ve çok zayıf küçük diyorlar. Ama ben doğum kilosunu bildiğim için kimseyi takmıyorum çünkü bu hali bile bana büyümüş geliyor çok ufakti çünkü.. sağlığı yerinde olsun tek..
(6,859 puan) tarafından
Aynen. Öyle cnm 2.270 doğdu az ödem felan attı sanırım. 6. Ayımızdi cuma günü kontrole götürdüm 7630 Gr çıplak kilosu cnm DR. İyi dedi normal ayına göre diğer dogablarla aynı dedi. Cnm biz çok zorlandık emmesi için 1 saat ugrasirdim hep . Biberon ucu ile ağzını vakumlatip göğsümu dayardim 3 ayına kdr yaptım. Şimdi arada sağıyorum çok açsa tutuyor ama ben çok aciktirmiyorum sanırım. Sağıp biberonla veriyorm 2 aydır
0 oy
(21 puan) tarafından
2 yasa kadr emse keşke 2 yasa kadr süt hakki var ya hani kolay kolay hasta olmaz bagisiklihi güçlenir hem 
(6,859 puan) tarafından
Eski postum Cnm ama 7 buçuk ayligiz gece emerdi 2 gündür emmiyor itikliyor eliyle makine yada pompası ile sağıyorum Cnm öyle veriyorum napim vala çok zor ama rızkı ne kdr ise sagicam Allah'ın izni ile
(21 puan) tarafından
Rabbim zorunu kolaya çevirsin
(6,859 puan) tarafından
Amin cnm
0 oy
tarafından
Oğlum 3 yasna kadr emdi kizm 2 yasna kadr hamile kaldım maalesef ve düşük yaptım kizm sutten hasta olmuştu kizmi sutten kestm 
tarafından
❤❤❤❤ 2kizmda prematüre doğdu
(6,859 puan) tarafından
Bnm.kizimda oyle 33 haftalık dogdu
tarafından
Hmm benimkide 32 haftalık doğdu ablası 35 haftalık doğdu
(6,859 puan) tarafından
:) rabbim sağlık sıhhat versin minooslara
tarafından
Amin cnm

İlgili sorular

0 oy