0 oy
33 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,062 puan) tarafından
Kızlar kızım bu ara gogsunu yani genelde gogus tutup gosterıyor acaba gogsunu agrıyo yada kalbi Allah korusun hastaneye getrcem arada karnınıa gosterıyor bu arada cocuk acilde göstersem anlar mı acaba bu ara cok sık demeye basldl cok korkuyorum yasayan oldumı acaba Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın. 2 bucuk yasında 

2 Cevaplar

0 oy
(1,693 puan) tarafından
Ufurum için biz gittik, acildeki doktorun da pek anlayacağını sanmıyorum. Çocuk doktoru bizim çocuk kalp doktoruna yönlendirdi. O yonlendirmeden direkt gidilmiyor zaten.  Randevunun olduğu gün direkt çekildi ekg, 3 aylık falandi
(2,062 puan) tarafından
Bebekken yani dogum dan iki gun sonra cekıldkk doktr eşimle konusmıstu 5 yasında cekap yaptırırsınz diye acaba ufurım mu vardı esim hatırlamıyorum unuttum diyor bende kızım cok aglamıstı ozmn zar zor cekılmştı anlayamadık
-Reklam-
0 oy
(1,782 puan) tarafından
Amin canım her zaman çekilir ama acaba gaz sancısı olabilir mi o da göğüse vurur. Genelde kalp direk olarak ağrımaz. Ya mide ağrısını karıştırır insanlar yada karın yada sırt kaslarının ağrısını. Kalbinde bir sıkıntı olsa derisi tırnakları dudağı renksiz soluk mor olur. Bence sen biraz karnına bak ağrıyor dediği zaman sert mi bağırsakları diye. Yada reflü oluyor öu çocuk diye. Soğukta kaldıktan sonra mı yapıyor mesela. Yada özellikle yediği bir şeyden sonra mı diye bak. Ağrım var dediğinde bir tatlı kaşığı zeytin yağı içir mesela belki rahatlatır. Böyle takip edip dr a gidersen o da daha hızlı tanı koyar canım. Bir hemşire olarak sana tavsiyem budur. Ama ağrısı varsa acil anlar röntgen çeker gaz falansa orda da gözükür ama midedense belli olmaz yine çocuk doktoruna götür der
(2,062 puan) tarafından
Genelde yemek yıyınce oluyor ama bazen de yatarken mesela uykuya gecışlerde söylemeye basladı oyuzden sık sık oldugu ıcin korkma ya basldım
(1,782 puan) tarafından
O zaman kontrol ettir canım bence için rahatlar öğrenirsin
(2,062 puan) tarafından
Tesekkur ederim Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 216 göst.
2 Kasım 2022 Diğer kategorisinde 2prensesannesiii (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 121 göst.
18 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy