0 oy
100 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (605 puan) tarafından
Kızlar nedense özelikle akşamları çarpıntım oluyo doktora da gittim kalbimde bişry çıkmadı ama korkuyorum böylr olunca başım da döndü az önce kan vermiştim gebelik ortalarında eko yada girdim temizdi holter takıldı ordada nabız yksek çıktı ama indiği için yani öylr kalmadı için normal dedi hareketle bilr deişiomuş nabız ama ben kötü oluyorum varmı böyle olan

8 Cevaplar

0 oy
(4,548 puan) tarafından
Bende 33 haftalık olacağım yarın bende oluyor ama benim ritim bozukluğum var canım ondan kaynaklı kendini çok görüyorsan da olur
(605 puan) tarafından
Evet yoruluyorum ister istemez küçük kızım var evdi falan derken yoruluyorum ama özellikle akşam oluyor bana ritim bozuklu da demedi nedeni nedir anlamıyorum
(4,548 puan) tarafından
Yoruldugun için oluyor canım tansiyonu etkiliyor dinlenmeye başlayınca ritmini hissediyorsun
(605 puan) tarafından
Evet olabilir ya napıcam bilmiyorum gebelik ortalarından beridir var defalarca ekg kan verdim temiz eko ile kalbimede bakıldı anlamıyorum yani korkuyorum da bişry mi olcak diye Allah korusun
(4,548 puan) tarafından
Benim ilk hamileliğim de çıktı normal doğum yapabilir diye kardiyoloji den kağıt aldım ikincide öyle olacak canjm
(605 puan) tarafından
Benim ikinci gebelik sezeryan zaten ama kızımdada oluyodu da bukdr olmuyordu çarpıntı
-Reklam-
0 oy
(1,130 puan) tarafından
Kan degerin düşmüs olabilir mi canım yada tansiyon ?
(605 puan) tarafından
Yani kan ilaçlarım kullanıyorum bende sürkeli var genelik ortasından beri dir kalp doktoruna da gittim bişey yok dedi tahlillerde kalbinde ama neden yükseliyor o zaman nabız çarpıntı yapıyor tansiyon da ölçüyorum evdeki alet ten mi nedem bilmiyorum farklı farklı ölçüyor
0 oy
(992 puan) tarafından
Panik atak misiniz yoksa benim görümcede sizin gibiydi nefes almakta zorlaniyom derdi hep hamileyken stres yaptığında olurdu 
(992 puan) tarafından
Demekki bacım bisiye kafayı takıyon durduk yere olmaz
(605 puan) tarafından
Doğru tabiyki oluyor stres küçük kızım var o çok bunaltıo biraz üzülüyorum açıkçası
(992 puan) tarafından
Demin benim oğlan tepeme çıkıyordu omuzlarimda resmen bağırdım çağırdım sinirlendim şimdi babasının yanında oh kafam kendine geldi illaki oluyor yani
(605 puan) tarafından
Evet haklısın doğru bide çok gebelik başından beri kusuyorum sürekli hergün oda beni yıprattı
(992 puan) tarafından
Oluyoo işte bisiler sabır versin Allah ne diyek
0 oy
(69 puan) tarafından
Kaygı okb bozukluğu varmı canım 
(605 puan) tarafından
33 canım
(69 puan) tarafından
Bende 29 siiznki dha az kalmis ne zamandır panik atak var hamileliginzden berimi
(605 puan) tarafından
Canım benim öncesinden beri var ilaç tedavisi gördüm çok iyi felmişti gebe kaldım bıraktım mecbur
(69 puan) tarafından
Benimde gebelikde çok artti
(605 puan) tarafından
Evet benimde arttı allahım yardım etsin nr yapcazz duadan başka yapcsk bişry yok
0 oy
(553 puan) tarafından
30. haftadan sonra bendede başlamıştı kansızlığımdan dolayı birde temizlik yaptığımda kendimi çok yorup sonra yattığımda oluyordu
(605 puan) tarafından
Evet bende tam dinleniyorum başlıyor
0 oy
(1,033 puan) tarafından
Bende bugün gittim baya pat pat atıyordu holterden baktı aşırı hantallık var tembellik var dedi ondan böyle ve egzersiz yapıcaksın dedi 
(1,033 puan) tarafından
Gündelik hayatımda varmış dışarı çıkmıyorum çok çocuktan dolayı artık ayarlaman lazım dedi
(605 puan) tarafından
Evet benimde öylr yürüş hareket sofor evde sadece ev toplamada baika hareket yok
(605 puan) tarafından
Ebet benimde uyuyunca düşüyor ama sonra akşamları çok artıo
(1,033 puan) tarafından
Canım sen hamilesin dikkat Etmen lazım bende hamileyken öyleydim şuanda da beterini yaşıyorum herşey dikkat yani emin ol hareket et mutlaka bende artık başlayacağım yani böyle olmuyor
(605 puan) tarafından
Evet her gün yürüyüş yapsak iyi
0 oy
(205 puan) tarafından
Artık bebito buyuyo annesi kalp ikimizde yetmeye çalışıyor bak hemen karanlık bı odaya git uzan etki edecek bak 

Bnm nabzim normlden fazla atar 90 ilk ilaç kullanırım dün ble 128 atiodu nabzim hemen karanlığa gittim uzandım indi dene bacım snde 

Sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 
(605 puan) tarafından
Yaa doğru dur bilmiyorum doktoruma da danıştım ama bişry demedi çok zor çok inan 8 ay olcak vicüdüm eridi yani
(205 puan) tarafından
Biliyorum bacım bnde doğuma giderken kustugumu bilirim bak kaç yıl oldu kraker yemiom artık :D
Bı sor istersen yne bacım bnm.gorumcemdw hemşire oda demişti ordan diyim deidm az kalmis
(605 puan) tarafından
Evet doğru diyorsun canım Allah razı olsun drdiğin için sorarım benim bide miğde problemim vardı o arttı iyice bu gebelikte hiç bişry fyda etmiyo
(205 puan) tarafından
Oyy oyyy bu bebisler doguyo ama bdha biz doğuyoz
Olsun sağlıkla gelsin inşallah da
Biz çekeriz nye anneyiz :D
(605 puan) tarafından
Gerçekten öyle ya yani kıyafetlerine bakarak kendimi avutuyorum sanki aylar geçmiyor sağlıklı olsunlar hayırlı evlat olsunlar inşallah
0 oy
(2,667 puan) tarafından
Normal canım bende de çok oluyordu. Özellikle 35. Haftada . 
(605 puan) tarafından
Benimde 33 hafta canım çok zorlanıyorum gerçekten allahım yardım etsin herkese

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 41 göst.
0 oy
4 cevap 101 göst.
0 oy
5 cevap 141 göst.
5 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.