0 oy
102 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (785 puan) tarafından
Üçüncü gebeliğim  ve 24 haftadan beri ters ilk ikisi normal doğum yaptım bunuda normal olsun istiyorum sezaryen olursam bakacak kimse yok kendimi toparlayana kadar malum iki çocuğum daha var hızlı toparlanmam lazım yine normal doğum da çok çabuk toparliyordum of ne yapsam da döner bebeğim secde duruşu felan duydum işe yarar mı acaba deneyenler oldumu

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cnm benim bebeğim 39 haftalıkken döndü daha 24 haftalık sin döner bnce
tarafından
Kız bn doğum yaptım ertesi gün ne annem ne de kaynnam vardi doğuma gitmeden bı gün önce evimin temizliğini yaptım evime alışveriş yaptım doğum yaptım eşim yanımdaydı mamasını yapıyor du (2 gün kakasını yapamadı  sonradan sütüm geldi 7 aylık Emiyor hala) çamaşırımi sererdi 5 günlük ken kalkıp bütün işimi yaptım eşim çocuğa dokunamaz di bn ilgilenirdim herşeyiyle kucağına alamazdi mamma veremezdi kucağıma veremezdi altını değiştirmezdi doğduğu günden beri bn yaparim 7 aylık oldu şükür
tarafından
Bni zorlayn işler falan deildi insanların sütun yetmiyor mama ver emziriyodim emzirme biberon ver diye işlerime karışıp bna laf söylemeleri çocuk kilo verdi diye laf söylemeleri bazı insanlar var ya 1 ay kalkamadım diyorlar iş başa düşünce 2. Günü kalkıyor sun ncm o yüzden endişe etme bn 2. Günü kalkıp bütün işimi yaptım
(785 puan) tarafından
İnşallah bende senin gibi hemen toparlarim canım çok sağol
tarafından
Rica ederim ncm İnşallah Rabb'im kolay kurtarsın sağ saglim kucağına alırsın İnşallah
(785 puan) tarafından
Amin canım ❤️
-Reklam-
0 oy
(9,022 puan) tarafından
23 haftalıkken tersti 27 de kontrole gittim baş geliş dedi dönüyor daha zamanın var son anda bile döner hayırlısı olsun inşallah sağlıkla gelsin
(785 puan) tarafından
Amin kuzum inşallah çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Hiç bişey yapamazsın onun canı isterse döner 
(785 puan) tarafından
İnşallah cani dönmeyi ister küçük hanımın:)
tarafından
Benim oğlum bildiğimden doğuma kadar hep düzdü. Kızım hep ters :D inşallah ister tabi normal doğum istiyorsan
(785 puan) tarafından
Evet normal doğum yapmayı çok istiyorum normal doğum candır:)
0 oy
(7,990 puan) tarafından
Döner bence merak etme 
(785 puan) tarafından
İnşallah canım yaa

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 41 göst.
0 oy
8 cevap 101 göst.
23 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oflu61oflu (605 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 141 göst.
5 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 606 göst.
16 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Elifgeylani (204 puan) tarafından soruldu

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,947 kullanıcı

...