0 oy
406 göst.
Aile kategorisinde (295 puan) tarafından
Okullar açılınca kızımı diyanete bağlı olan kursa verdik ama öğretmeni çok iyi Güleryüzluy neşeli etrafına pozitif enerji saçan biriydi kızım  4 yaşında o kadar çok severdiki öğretmenini  hep bahsederdi öğretmeninden çiçek çizer verirdi işte öğretmenler günü için kiizimi bilgilendirdim  hediye alicaz falan kızım havalara uçtu sevinçten ne alacağımızı da kesinlestirdik ama ilk defa kızım ilk ogretmeninin gununu kutlayacakti  olmadı evliydi iki küçük cocugu vardı  ara tatilin bitmesine bir gün kala mesaj attılar kursumuz açılmayacak hocamızin ani bı sağlık sorunu olumus diye  iki gün geçti sordum aniden karnı agrimis hastaneye gitmişler bağırsak kaçağı denmiş ameliyata alınmış kalbi durmuş tekrar dönmüş yoğun bakımdaydi  hep dua ettim dua istediler dün akşam uyumadan  evi toplarken dedim sabah iyi haberler gelir rabbim evlatlarina ailesine bağışlasin bizde hediyemizi hazır edelim artık dedim sabah bı oldu mesaj gelmiş vefat etti diye yıkıldım aklımdan çıkmıyor çok gençti çok iyiydi çocukları vardı kızım anladı gibi ona başka okula gitti dedim falan ama okula gitmicem diyor ağlamaklı oluyor gözleri doluyor  aklımdan çıkmıyor kızlar birer Fatiha okurmusunuz

8 Cevaplar

+2 oy
(2,667 puan) tarafından

Bismillahirrahmanirrahim

Elhamdulillâhi rabbil'alemin

Errahmânir'rahim

Mâliki yevmiddin

İyyâke na'budu Ve iyyâke neste'în

İhdinessirâtal mustakîm

Sirâtallezine en'amte aleyhim

Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn

Amin.

(295 puan) tarafından
Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah rahmet eylesin ailesine sabır versin 
0 oy
(205 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah

Cnm
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin ailesine sabırlar versin inşallah çok üzüldüm
0 oy
(134 puan) tarafından
Okudum Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun 
(295 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(5,372 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin ölümlü dünya ölümun nasıl nerden gelecgini blmiyoruz rabbim iman kuran versin bu dünya cennetini nasip etsin 
0 oy
(405 puan) tarafından
Çok üzüldüm rabbim mekanını cennet eylesin inşallah geride kalanlara sabırlar versin 
(295 puan) tarafından
Amin
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Okudum Rabbim geride kalanlara sabır versin mekanıni cennet eylesin 
(295 puan) tarafından
Allah razı olsun canım

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 875 göst.
14 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 315 göst.
2 Mart 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,972 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 844 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Mertin annesi (616 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 296 göst.
11 Nisan 2024 Aile kategorisinde Kuppra (1 puan) tarafından soruldu

380,218 soru

11,383,639 cevap

34,881 kullanıcı

...