0 oy
409 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
bazen burada falan guzel postlar okuyorum biz boyle degiliz diyorum icimden. herkesin bizim iliskimizden daha aktif guzel bi evliligi varmis gibi. aslinda biz de mutluyuz ama bazen sıkıcı oluyo tabii. herkes boyle mi bazen sıkılır misiniz yoksa hep iyi misiniz

17 Cevaplar

0 oy
(6,193 puan) tarafından
Yok ya hiç sıkılmıyorum ondan yanımdayken hatta az önce aradı mevzusu geçti muhabbetin hiç sıkılmıyorum ki diyordu kendileri:)
tarafından
kac yillik evlisiniz
(6,193 puan) tarafından
Hemen hemen 5 yıldır wvliyiz ama 3 senedir ayrıyız
(119,137 puan) tarafından
allah sevenleri kavustursun
(6,193 puan) tarafından
Aminn sevdos aminn
(551 puan) tarafından
Ne kadar süre daha ayrı kalacaksınız ki Rabbim tez zamanda kavuştursun inşallah
-Reklam-
0 oy
(1,409 puan) tarafından
Bizimde ilişki baya baya monotonlaştı biyere ciktigmiz beraber yaptigmiz aktivitede yok ben ayri oturmadığmız içindir diye düşünüyorum 
tarafından
ayni sorun. hem kayinvalidelerle yasiyoruz hem bebek var hem onun işleri yogunlasti artik hic vakit geciremiyoruz ki konusacak bir sey bulamiyoruz
(1,409 puan) tarafından
Evet aynnen birluk oturdugmuz yuzunden oluyo valla cok gordum ayrilimca birbirne baglaniyo insan napcaz ne konuscaz o yuzdende bazen bisorun oldugunda bike çekinerek konuşmaya başladım bazı konuları
0 oy
(7,879 puan) tarafından

Neler ile mutlu olduğunu bilirsen sıkıntı olmaz

Örn: Benim eşim seni seviyorum demez çok nadirdir ama benim en sevdiğim yemeği yaptığımda 3 tane varsa 1 tane yer 2 sini sen ye der bu adam bana seni seviyorum demese de olur 
(5,232 puan) tarafından
Hopdedik sana yemin ederim eşim o videoyu bana izletti. Aynı vşdeo mu bilmiyorum ama. Şu hasan mı ne onun programında bir kız konuşuyordu ben seni sevmiyorum diyene kadar seviyorumdur diyor. Hem izletti hem bana yolladı :D
(5,232 puan) tarafından
Kız video izledin sandım aynı cümle video da geçiyorduda :D
(479 puan) tarafından
Maşallah bacılar Allah ağzınızin tadını bozmasın inşallah
(7,879 puan) tarafından
Evet hasancanın programı çok konuşanlar orada izledim bende ☺️☺️
(5,232 puan) tarafından
Bidibidi Allah razı olsun canım❤❤
0 oy
(7,659 puan) tarafından
Bazen monotonlaşıyor bazen de maratona bağlıyoruz. Her zaman sefa da çekilmez her zaman cefa da. Hepsinden little little ☺️
0 oy
tarafından
Canım burada her şey toz pembe. Çoğu kişinin hayatı 4 4lük ama sadece sanal ortam. Sanalda gördüğün birşey ile kendi yaşantını karşılaştırırsan evliliğinin sıkıcı olduğunu düşünürsün. Herkesin yaşayış tarzı bu yaşayış tarzında inandıkları farklı. O yüzden sanal ortamı aldırış etme. Arada bunalıyorum bende. Sanki her şey üstüme üstüme geliyor. O zaman evliliğimi sorguluyorum. Ama sakin kafayla düşündüğümde gerçekten istediğim herşeyi yaşıyorum aslında onu anlıyorum. O yüzden ara ara psikolojik olarak bunalmışlığa giriyoruz ama bu kişisel bir durum. Evliliğe yormamak lazım. 
0 oy
(424 puan) tarafından

Hayatımız inişli çıkışlı. Mesela bu ara inişli :). Boşucam seniler havada uçuşuyor. 1 hafta sonra mıç mıç oluruz yine :). Evlilik buuuu şakaya gelmez. Severek evkendim bazen ben seninle nasıl evlenmişim diyorum. Daha 2,5 yıllık evliyiz sıtkım sıyrıldı :). Yinede en yakışıklı koca benimki o ayrı. 

(6,193 puan) tarafından
Kocamda kocam bu biz :)

Kedi köpek gibiyiz resmen :)
0 oy
(2,035 puan) tarafından
Bazen bir bakisi bile mutlu ederken bazen de batabiliyor .heran mutlu olacak aktif olacağız diye bir şart yok ki .
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Dönem dönem tabiki sıkıcı oluyor hep gülüp eğlenilmez sevgilim dönemide dahil 6 yıldır çok güzel zaman yaşadık 2 yıldır aşırı sıkıcıyız nasip olursa iki yıl daha böyle devam edip sonrasında eğlenceli bı hayata döneceğiz inşallah çoğu kişinin de hep herşey iyiymiş gibi gösterdiğinde inanmıyorum olamaz yani hep iyilik güzellik eğlence 
0 oy
(2,674 puan) tarafından
Canım herkesin evliliği farklıdır. Kimse ile evliliğini kıyaslama. Dışardan her şey güzel görünür. Ama o kapı kapandığında neler olduğunu sadece onlar bilir. 
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Hiç sıkılmayız aksine keyif alıyoruz  maşallah diyelim ❤️ eşim işten dönmesi için saat sayar ben eve gelmesini bir bakışı evdeki sesini bile hiç bişeye değişmem ❤️
(424 puan) tarafından
Yeni evlisin heralde hoşgeldin :)
(7,444 puan) tarafından
Hayır 8 yıllık evliyim hoşbuldum :)
(424 puan) tarafından
Maşallah diyelim o zaman...
(7,444 puan) tarafından
Teşekkür ederim :)
0 oy
tarafından
Bazen birbirimizi camdan atasımız geliyor 1saat sonra dibimden ayrılmıyo ben küsmek istesem dahi küsemiyorum o kadar komikki aglarken bile kahkaha attırabiliyo
0 oy
(3,447 puan) tarafından
Bizim için sıkıcı da olsa birlikte olabilmek nimet olduğu için düşünemiyorum bile sıkıcı mı değil mi 
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Çay demlerim sohbetin dibini buluruz o bile aslında bana hala monotonlasmadığımızı hissediriyor ve cicekle gelmesede olur her istedigimizi aldıktan sonra
tarafından
beraber bi cay icebilsek sukrederim onu bile yapamiyoruz ki
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Valla bizim ki çok eğlenceli hatta keske eşim calismasa daha fazla vakit gecirsek diyoruz
0 oy
tarafından
Sıkılmaya vakit olmuyor ki bol bol ekşınlı geçiyor 
0 oy
(12,771 puan) tarafından
Kocamla görüşsek iyi bir çiftiz aslında ama ev iş çocuk birbirimize zaman ayıramıyoruz maalesef bu da ilişkimizi çok yıpratıyor 
0 oy
(3,759 puan) tarafından
Kavga yok ama enerjide yokk gezme yok bütün gün ben çocukla ilgilen ev topla  yemek çay isden gelen eşini agirla öyle ..dirdirim yokk . standart yasamm

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 91 göst.
17 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Glcnm (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 758 göst.
0 oy
11 cevap 654 göst.
19 Aralık 2018 Aile kategorisinde Zehra❤ taha (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 89 göst.
8 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,165 puan) tarafından soruldu