0 oy
90 göst.
Diğer kategorisinde (216 puan) tarafından
 Kac cocugunuz var ve nasil calisiyorsunuz nasil yapaiyoraunuz cok merak ediyorum Benim 2 yasinda kizim var 8 aylik hamileyim bebegimde dogunca da 6 ay sonra ikisini de krese daycare yazdirmak istiyorum hem sosyal olurlar hemde calismam gerekiyor yurtdisinda yasiyoruz yeni tasindik o yuzden cok calismamiz lazim sizce yapabilirmiyim yoksa evde oturup cocuklarimami bakayim 

5 Cevaplar

0 oy
(3,230 puan) tarafından
6 aylık bebeği verebilecek misin canım 
(216 puan) tarafından
Bilemiyirum ama cok daycare baktim 4 aylikken vermeye basliyolar gezdim gordum calisan kadinlar anneler o kadar cok ki heryer kreslerle dolu bnm icim el vermez tabiki ama mecbur kalirsam veririm onun gelecegi icin hem boyle sabahtan aksama kadar degil ilk once 1 Saat 4 saat 5 saat en fazla :(
(3,230 puan) tarafından
Anladım canım  hayırlısı olsun hakkinizda
-Reklam-
0 oy
(966 puan) tarafından
Bn çalışıyorum.iki çocukla biraz daha bekle derim.hastaligi vesaire çok zor olur.
0 oy
(520 puan) tarafından
Ben çalışıyorum kızım 3 aylıkken döndüm ise şuan 9 aylık bakıcimiz var ama en büyük yardımcım eşim Allah ondan bin kere razı olsun
0 oy
(915 puan) tarafından
Oğlum 18 aylık annem bakiyo ben çalışıyorum şimdi hamileyim bide 14 haftalık  bebeğim doğup ek gıdaya geçtikten sonra çalışmaya devam edicen Allah'ın izniyle eğer anne sütü almazsa ve mamayla devam edersem daha erkende başlarım 
0 oy
(2,819 puan) tarafından
Ben kızım 7 aylıkken işe başladım 8-1 arası çalıştım annem baktı 9 ay.. süt sağdım ek gıda da aldı.. 15 aylıkken bakıcıya verdim komşum baktı annem ameliyat olmuştu bakıcı 8-9 ay baktı gebe kaldım.. oğlum 13 aylık şu an.. izin rapor alıyorum haftada iki üç gün işe gidiyorum bu günlere geldik.. kızım 3 buçuk yaşında 4 aydır kreşe gidiyor oğlumu da anneme bırakıyorum 8-2 buçuk Arası çalışıyorum.. 3 yaş altı kreş için uygun değil gibi geliyor bana o yüzden oğlum da en az 2 buçuk olsun öyle kreş düşünürüm 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 406 göst.
24 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 756 göst.
0 oy
3 cevap 129 göst.
26 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
13 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Kadriyetaycur (814 puan) tarafından soruldu