0 oy
95 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (220 puan) tarafından

Kızlar merhaba 4 yaşında oğlum  bezi cok oldu bıraktı gayet normal Bi şekilde düzenli olarak çişini soyluyo kakasını da soyluyodu Bir kaç ay öncesine kadar doğum yaptı. 55 gün oldu sonra kakasını yapmamaya başladı klozete.. az az geliyo onu da iç çamaşırına yapiyo çok geldiği zaman anne geldi diyo ama az geldiği zaman asla soylemiyo ve iç camasirina yapiyo anlatıyorum bak biz büyükler tuvalet e yapmamız lazım diyorum tamam diyo özür dilerim yanlislkla yaptim diyo ama 1 saat sonra yine yapmış ikindigini görünce alıyorum hemen tuvalete götürüyorum ikiniyo gelmiyo diyo ama salano geçiyoruz yarım saat sonra iç camasirina yapmış öyle Bi durum olduk artık geçen hafta hastanelik oldu o derece kusmaya basladi aldim götürdüm hastaneye ultrason çektiler çok gaz var dediler röntgen çektiler baya dolu içi dedi serum verdi lavman yaptık o an lavmanin etkisiyle az yaptı 4 gün sonra tamamen yine tuvalete cikabildi ama o iç camasira yapmaları hiç bitmiyor delircem artık napmam lazım yardım edin bide 55 günlük bebeğim var ikisi birlikte mahvaluyorum resmen:'(

1 cevap

0 oy
(119,226 puan) tarafından
klozwt yerine lazimliga yapsa bi sure muhtemeleb kardes kiskancligi basliyo
(220 puan) tarafından
Klozet şeklinde lazimligi var ona yapiyo nasıl geçecek bu yanında onu kıskandıracak şeyler yapmamaya da çalışıyorum aslında bir buçuk ayı geçti her gün üst baş yıkamaktan kurutmaktan mahvoldum Bi an önce geçse bari
(119,226 puan) tarafından
valla alisana kadar bi sure devam eder  arkadasiminda benzer seyler geldi basina bezi birakan cocuk kardesi dogunca beze yapmaya basladi
(220 puan) tarafından
Ya dusunmuyo deyilim tekrar baglasam mi diye :)
Ben alıyım mı sana diyorum yok ben büyüdüm artık istemem diyo ozaman kakani tuvalete yap diyorum gelince yapcam diyo 1 saat sonra hüsran
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 359 göst.
28 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Mina (2,609 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 265 göst.
23 Kasım 2021 Aile kategorisinde Usnie (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 816 göst.
6 Mart 2019 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy