0 oy
56 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (790 puan) tarafından
Kızlar  afedersiniz utanarak yazıyorum gerçekten ama sizin de başınıza geldi mi diye merak ettim ... dün akşam büyük abdesti yaptıktan sonra makattan yanma batma ve dolgunluk hissi var çok rahatsız ediyor sanki makatta bır baskı var gibi tuvaletim var sanıyorum gidiyorum birşey yok dün bir kaç defa yaptım ishla oldum sandım ama kax saattir birşey yok ...az önce taharet alırken elime et parçası gibi birşey geldi anneme sordum basur dedi ve şuan yanma batma ve baskı gibi değişik bir his var başına gelen var mı...böyle dolgunluk hissi olması değişik bir his sanki popoda birşey var baskı yapıyor dışkı sanıp gidiyorum birşey yok bunlar basur belirtisi mi yardımcı olursanız çok memnun olurum

3 Cevaplar

0 oy
(847 puan) tarafından
Doğum dan sonra olur genelde hamilelikte artar acı baharatlı yememen gerekiyor birde ilaçları i kullanman gerek yazdirip ılık su olan küvete oturmam gerek bu yüzden ben kendime leğen almıştım habshsh iylestim ama hala duruyor legenim ;))
(790 puan) tarafından
Canım ben doğum yapalı iki sene olacak yani önceden de fark ederim ama hiç böyle rahatsiz etmemisti...peki sende de makatta ağrıdan ayrı baskı dolgunluk hissi de var mıydı
(847 puan) tarafından
Hyr cnm bu kadar yoktu çatlak bence sendeki hemoroid bu kadar şiddetli ağrı yapmaz diye düşünüyorum ya
(790 puan) tarafından
Ha sende ki çatlak bende zaten elime gelen beze gibi birşey var
(847 puan) tarafından
Cnm hemoroid di bendekide çatlak kendi kendine iylesebiliyor diye biliyorum araştıristersen hangisi var sende
(790 puan) tarafından
Bende çatlak olduğunu sanmam canım elime gelen bir beze var çünkü
-Reklam-
0 oy
(790 puan) tarafından
Kızlarrrr nerdesiniz 
0 oy
(55 puan) tarafından
Ahhh ahh 10 günlük lohusa iken hayatımı cehenneme çevirmişti hemen doktora gittim krem fitil verdi ılık suya tuz atıp 15 dk oturman lazım dedi tabi bebeğim çok küçük olduğu için yapamadım ilaçlar bitti kabus tekrar başladı tam ameliyat olacakken anneme bir arkadaşı kakao yağını buzdolabında dondurup küçük küçük kesip fitil şeklinde kullansın ameliyattan döndürür dedi Allah bin kere razı olsun günde 3 4 kez yaptım ama makatın ic kısmının kurumamamsı sürekli nemli ve yağlı olması çok şükür o zamandan beri rahatım azıcık rahatsızlık hissedeyim hemen tekrar başlıyorum çok faydası oluyor 
(790 puan) tarafından
Anladım peki seninde ağrıdan acıdan ayrı makat da dolgunluk baskı hissi de var mıydı canım ..çok geçmiş olsun gerçekten zor
(55 puan) tarafından
Olduysa da hatırlamıyorum kii sadece ağrı ve acısı canımı çok yakiyordu
(790 puan) tarafından
Ay rahatsız eden bir his ya ağrısı var birde o dolgunluk hissi değişik cm x

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 95 göst.
24 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Musmutlu (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 40 göst.
21 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ytdcg (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 57 göst.
20 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde persordinary (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 151 göst.

379,091 soru

11,347,728 cevap

34,813 kullanıcı

...