0 oy
203 göst.
Aile kategorisinde (230 puan) tarafından
Eşim benim horladıgımı söyledi durduk yere birde üstüne dalga geçmeye devam etti kırıldım ve sınır oldum sonra yatağımı ayırdım bu gece birde yorganı sökulmus ben fark etmedim ne dese begenırsınız anneme söyliyimde yapsın ne alaka dedim kendi kendine olmuş bilerek mı yaptık diye o da annem yapsın annemi seviyorum sende kıskanıyorsun kudur falan dedi zoruna gitti herhalde açıkçası ayrı yatmam ay çok çocukça geldi hareketı ben annesını değil onu kıskanıyorum onu anlamıyor her seyı benle paylaşsın ıstıyorum tüm kadınları böylede kocalarını kımseyle paylaşmak istemez haksız mıyım 

8 Cevaplar

0 oy
(4,548 puan) tarafından
Kız yaşınız kaç sizin gerçekten çocukça sanırım ben yaşlandım :)
(230 puan) tarafından
Hayır ben 26 o 28
(4,548 puan) tarafından
Niye evlenip başını yakmış ki anası ile yasasaymis
(4,548 puan) tarafından
Pop 28 olmuş bide Allah kolaylık versin ben olsan kesin ananın yanına git derdim :))
(230 puan) tarafından
He bende bunu anlamıyorum hatta bı ara bağırdım kaynanamda duydu dedim bekar günü takılacaksan orda kal diye kaynanamda duydu kızım sende gel bızımle oturmaya dedi bende derdim eşimle dedim habire eve uğrayıp dırek sıze geliyor diye
(230 puan) tarafından
Dedim git ananın yanına kal diye giderim kalırım  diyor birde
-Reklam-
0 oy
(5,654 puan) tarafından
Bence ikinizin yaptığı da çocukça. Yatak ayırmak nedir ya horlayabilir sin gayet insani bir şey buna alınacak ne var? 
(230 puan) tarafından
Ya ınsan gibi dese anlarım o da horluyor bende lafını bıle açmıyorum hatta tam tersine yorulmuştur falan dıyop konusunu bıle açmıyorum
(5,654 puan) tarafından
Takılmak istemiştir sana belki
(230 puan) tarafından
Bişey yoktu ortada kızım uyudu aa kuzum sende annen gibi horluyor musun annen çok horluyor diye ses çıkardı dalga gectı ve ben trıp atınca devam ettirdi dahada
(5,654 puan) tarafından
Tamam da trip atman saçma zaten olan bir şeyi söylemiş. Annen gibi horluyor musun da kötü bir şey yok bence
0 oy
(268 puan) tarafından
Ay nesine kirildin bacım takılmış sana.hirlayabilirsin ne var bunda insanlık hali çok yorulursam ben de horlarim.bu sebepten yatak mi ayrılır :)
(329 puan) tarafından
:)) hırlayabilirsin yanlışlığıda beni güldürdü
0 oy
(1,558 puan) tarafından
Ayy bnim esimde çok horluyor nefret ediyorum ya  kız ama yatağını ayırma bnce 
(230 puan) tarafından
Ya ınsanı tahrık ediyor bacım bı görsen konu ne konuyu anasına getırdı düşün nasıl battıysa ona
(1,558 puan) tarafından
Tövbe sende ona karşı aynısını de kız de sende osuruon  :))aycnm kizmada vala de sende horluyon bn dyommu
(230 puan) tarafından
Kız sesli sesli osuruyor yüzüme karşı hatta bazen uykumdan uyanıyorum ödüm patlıyor ben bısey dıyommu ben sankı prensesım horlayamam osuramam djsnnsna
(1,558 puan) tarafından
Ayy kız gece gece ne güldürdün bni allahda seni hep guldursn :)))yanında osurmada ;)horlama normal cnm
(230 puan) tarafından
Ama edep azcık uykunda osur okey ama çocuklara kötü örnek bana da saygısızlık rahatsız oluyorum
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Geçen bende horlamışım eşim videoya çekmiş bak geçen İstanbul’da aslan görmüşler diyip videoyu açtı güldük geçtik 3-4 gün dalga geçti bende kendimle dalga geçtim. Ne var ki bunda bozulup yatak ayırcak anlamadım. İkinizinkide çocukluk şuanda. Kocamı kıskanacağım en son kişide annesi üstelik telefonunun ekran resminde annesi ve babası var ben mutlu bile oluyorum. 
(230 puan) tarafından
Benden daha fazla ya da çocuklarından daha fazla kimseyle vakıt gecırmesını ıstemıyorum zaten az vaktı var onda da aılesıyle muhabbete e bende anama babama gudeyım her gün evlılıgın ne anlamı kaldı
(1,629 puan) tarafından
Hergünde anasına gitcekse evlenmeseymiş oda fazla abartı
(230 puan) tarafından
Ya  her gün gitmiyor ama fırsat buldukça orda bı ara çok abarttı orda daha fazla sohbete daldı bızım evı unuttu ya ıkı çocuğumuz esım çıkınca arkasından ağlıyor bu da onları bırakıyor ordan güdüyor ama bırakırken sohbet edıyor çocuklar onu unutsun diye
(230 puan) tarafından
En fazla on dakka durup gidiyor kızkardesi var onu gıcık etmek için gidiyor ben bunu esımın annesine kızkardesıne de söyledim valla dedıler geliyor konuşmuyor sızın evdekı gıbı telefona gömuluyor e dedım muhabbet etmıyorsa ne dıye sızde çocukları bırakmak ıcın geliyor sonra kaçıyor dedıler bende dedımkı beş dakka da olsa sözle konuşuyor ama benle muhabbet etmıyor diye
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Kız ne var alıncak aaaaa hatta bi iticilik yapıp yatağa girince bilerek ağzına doğru horlasaydın sonra şakaaaa deseydin ahahahha :D
(230 puan) tarafından
Ona çok alınmamıstım ama sen annemi kıskanıyorsun demesine daha çok alındım dnnsnsns
(1,334 puan) tarafından
Kız bunların bazen bi anne sevgisi tutuyo amaaaann. He de geç. Benimkininde bugün anneciliği üstünde. Anneme gidelim mi yarın dedi iyi dedm ara madem. Yok aramıyo aslında özledi biliyorum. Kaç gündür gezidelerdi annesigil. Hem özlüyo hem söylemiyo hem bana aratıyo gizli anacı :D
(230 puan) tarafından
Evet ay ya kaynanamla sorunum yok aslında derdim esımle hatta görümceme dedim böyle böyle hatta kaynanam oğlum bak git evine diyormuş benımkı kıt benım ne anam ne babam esım dostum hep uzakta bende duvarla mı konuşayım
(1,334 puan) tarafından
Çok haklısın canım. Eşin çocuksu mu biraz :)
(230 puan) tarafından
Yok be hiç çocuksu değil kaba saba bi adam şakalaşmayı bıle bılmez öyle olsaydı keşke bu bakımdan ama 28 yaş hareketlerı olgunluğu yok
0 oy
(7,411 puan) tarafından
eşimle böyle kusurlarımızı  söylemeyiz 
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Abartılmış biraz benim eşim de yorulduğu da horlar ona yine içine öküz kaçtı derim güler geçeriz yani yatak ayırmak ne uapma böyle yorgan içinde annem yapsın demisse ya ben yaparım de yada olur annen gelsin yapsın de

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 44 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Merakli23 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 375 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ercaneymen (388 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 160 göst.
0 oy
9 cevap 189 göst.

380,042 soru