0 oy
248 göst.
Diğer kategorisinde (173 puan) tarafından
Kızımın adı Meryem şimdi ikinciyi hamileyim Meryem'in yanına güzel bir isim arıyorum hem anlamlı hem de Meryem'in yanına yakışır bir isim ne koyabilirim tahmininiz var mı

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Meryem ve sare ya da Merve yakışır bence ☺
(173 puan) tarafından
Merve de güzelmiş aslında ama bu dönemde Z kusagindan dolayı kimse Merve koymaz herhalde:))) şaka şaka Sare de güzel isim bakalım hangi isimler gelecek Meryem de sevdiğimiz isimleri kağıda yazıp kura çekmiştik eşimle bunda da öyle yapacağız inşallah benim gönlüm merveden yana bakalim
tarafından
Sağlıkla sağ salim kucağına alırsın inşallah canim hangisini de koyarsan güzel olur ismiyle yaşasin prenses
(173 puan) tarafından
Amin canım inşallah Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(798 puan) tarafından
Benimki meryem afra
(173 puan) tarafından
Ne güzel isim aslında ben Meyra Merve melina çok işim var ama karasız kaldim kızımın adı Meryem bakalım diğer kızıma ne koyacağız daha erken isim için ama hayırlısı inşallah
0 oy
(137 puan) tarafından
Sanırım ikinciye isim arıyorsun meryem ilk çocuksa ikincisi mihra olabilir iyilik sever demek
(173 puan) tarafından
Aa mihra ne kadar güzel bir isim çok beğendim anlamı da çok güzelmiş çok teşekkür ederim sanırım diğer isimlerden mihra daha da önemli yani daha da önde benim için şu an çok sağ ol teşekkür ederim çok güzel bir isim ya
(137 puan) tarafından
Rica ederim canım beğenmene sevindim sağlıkla kucağına al sağlıkla büyüsün inşallah
(173 puan) tarafından
Sağol Allah razı olsun inşallah
0 oy
tarafından
Bence tekte olabilir canım benimki tek isim mesela
(173 puan) tarafından
Canım benim tek isim zaten şimdi ikinciyi hamileyim o da kız olacak adını ne koysam diye düşünüyorum ilk kızımın adı Meryem şimdi 2 kızım olacak Meryem'in yanına ne yakışır acaba
0 oy
(462 puan) tarafından
Bu nasil baslik 
(173 puan) tarafından
Gerçekten bu başla atarken çok arada utandırdın kız beni böyle yazılır mı biraz kafam karışık bu aralar hamilelikten dolayı galiba
(462 puan) tarafından
:)) olabilir anlamak için bikac kez okudum
(173 puan) tarafından
Bence en detaylısı açıklamada
0 oy
(341 puan) tarafından
Mihra ismini çok severim güzel isim Meryemin yanına da çok yakışır bence düşünün 
(173 puan) tarafından
Aynen mihra ismi de çok güzel ben de çok beğendim o ismi
(173 puan) tarafından
Evet mihra yada mihre o kadar güzel isimler yazan var ki hiç aklıma gelmedi bu kadar güzel isim
0 oy
(11 puan) tarafından
Benim kızımın ismi Meryem İkra 

Yorumlarda Mihra demişler Mihri olarakta koyabilirsin ben Mihri diye düşünmüştüm Meryeme çevirdik sonra 
(173 puan) tarafından
Yaaa evet mihri de güzel kızılcık şerbetinde mühre var oda güzel yaa nasıl karar vericem çok güzel isimler var
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Yaa benim de kızımın adı Meryem ikinciye hamileyim daha cinsiyet belli değil bu post aklımda kalsın kız olursa ☺️
(173 puan) tarafından
Yaaa maşallah Allah bağışlasın inşallah canım
0 oy
(2,988 puan) tarafından
Melike de olabilir canım
(173 puan) tarafından
Evet hiç aklıma gelmedi güzel isim
0 oy
tarafından
Meltem,  Merve, Medine 
(173 puan) tarafından
Yiaaa çok teşekkür ederim ne güzel isimler varmış ben şimdi hangisini seçeceğim