0 oy
317 göst.
Aile kategorisinde (142 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar . Şimdi size bişey danışacam . Dün eşim bana gel kaplıcaya gidelim dedi . Gideceğimiz yer 7 yaş altı çocukları almıyormuş. Bende kayınvalideme bırakıp gideriz dedim . Buraya kadar herşey normal ( eşim cumartesi günleride çalışıyo) .

Bana dediki cumartesi izin alıcam öğlen 1 gelicem hazır ol dedi 

Bende dedimki cumartesi izin almana gerek yok zaten haftasonları açık. Pazar günü çalışmıyorsun o gün gideriz dedim

Birden sinirlendi ve bağırarak , sen benden ne istiyorsun ,pazar gününe takmışsın kafayı ,sana hiçbir iyilik yaramıyor . Pazar günümü illa mahvediceksin . Senin yüzünden arkadaşlarımla geçiremicem , senin gibi kadın olmaz olsun ,neden seninle evlenipte hayatımı mahvettim dedi.  sonra mutfağa gitti 1 saat boyunca yanıma gelmedi .

Sonra bende gittim yanına 

En iyisi boşver gitmeyelim dedim . Zaten kız bugünlerde yemek yemiyor sürekli huysuz dedim. Ve kapattım konuyu .

Şuan kendisi kahvede  hala gelmedi biliyorum yarında gidicek. 

Zaten herhafta sonu kahveye gidiyor . Bense  sürekli evdeyim sanki hapishanedeyim 

Haksız olan benmiyim

19 Cevaplar

+1 oy
(48,734 puan) tarafından
pazar arkadaslariyla rahat takilmak icin cumartesiyi sana ayırmış laf etme diye soyledikleri cok agir şeyler 
-Reklam-
0 oy
(6 puan) tarafından
Haksız olan ayı kocan kusura bakma ya pazar günü ne demek ki ailesiyle geçirir insan benşm kocam yapacak eve almam 
(142 puan) tarafından
Ben hiç önceliği olmadım. Hep arkadaşları oldu
(6 puan) tarafından
Niye evlenmiş o zaman evlenmeseymiş eski hayatına devam etseymiş
0 oy
(2,593 puan) tarafından
Evli erkeklerin kahveye gitmesini anlamıyorum.  Hani ayda 1 hadi 2 git arkadaslarini kiramazsan da devamlı ne alaka anlamıyorum.  Haklısın hep mi böyleydi sonradan mı böyle oldu
(142 puan) tarafından
İlk önceleri pubg a çok bağlıydı . Büyük bı kavga çıkardım sonra sildi . Şimdiyse herhaftasonu kahveye gidiyor
(48,734 puan) tarafından
kiz tubis kim öldü de dirildi anlatmadin
(1,554 puan) tarafından
Kim oldu dirildi be tovbe bismillah noluyo gece gece :D
(2,593 puan) tarafından
Kiz kadın kocamla oğlum oldu dedi de yalanmış ya :) onu diyorum
0 oy
(219 puan) tarafından
Haksız falan değilsin o söylediği kelimelere rağmen nasıl gittin yanına. Madem öyle neden ilgi göstermeyecekse evlenmiş bekaberken arkadaşlarıyla yaşayabilirdi
(142 puan) tarafından
Sorma canım bizim için çalışıyormuş . Ben haftasonunu ona çok görüyormuşsum
(219 puan) tarafından
Asıl o hafta sonları size çok görüyor acaba bizim yaptığımız işleri yapsalar ne olacak
0 oy
(6,105 puan) tarafından
Eşin tabii ki. Her şeyde kendinize kusur aramayın. 1 pazarı varmış ne var bir pazarı varsa ne güzel eşiyle vakit geçirecek! Terbiyesizlik yapmış. Evlenmeseymiş keşke, başını yakmış senin
0 oy
(13,288 puan) tarafından
Sürekli kahveye gidip sizi ihmal etmesi yanlış ama hem size vakit ayırıp hem kendine alan oluşturma çabasında buna itiraz etmen gereksiz olmuş onun karşılığı da bağırıp çağırıp haklı çıkma derdi 
(142 puan) tarafından
Hiç bı zaman önceliği ben olmadım . Herzaman bı şeye bahanesi vardı. Bende artık soğudum
Konuşmak bile içimden gelmiyor
0 oy
(8,937 puan) tarafından
O arkadaşlarıyla takiliyor diye sen niye eve hapsoluyorsun sende çık gez arkadaşlarınla buluş çocuğunu al çık gez niye eşine bagimlisin dışarı çıkma konusunda 
(142 puan) tarafından
Malesef canım. Ne eşim nede eşimin tarafı asla izin vermez . Düsün eşim yüzünden 2 ayda bir babamlara gidiyorum . Zaten 2 tane arkadaşım tek var . Onlarda eşleriyle vakit geçiriyorlar
(8,937 puan) tarafından
Eşinin tarafı ne karışıyor ayrıca ne demek eşim izin vermez hayırdır köle misin sen yoksw ilkokul cocugusunda esin senin velin mi oldu olcak bide tasma taksın hatta zincire baglasin kendini ezdirme kimseye
(142 puan) tarafından
Ezdirmiyorum ama çok yoruldum . Hayat artık çok sıkıcı  . Benim aile herşeye çok önyargılı en ufak şeyi bile büyütüyorlar
0 oy
(3,897 puan) tarafından
Anladıım kadarıyla cumartesı berabrr gitcektınız, pazarı eşin arkadaşlarına ayırcaktı.srnın nıyetın arkadşlarının yanına gitmemesi miydi? Eger öyyleyse haksızsın bence sana vakiy ayırcakmıstı sonuçta. 
(142 puan) tarafından
Her haftasonumuz böyle sürekli kahveye gidiyor. Ben sürekli yanımda olsun sürekli benimle vakit ayırsın demiyorum . Bı haftasonunuda benimle geçirsin diyorum
(3,897 puan) tarafından
Haklısın ama keşke bu haftaa yaomasaydın. Ben sana da vakit ayırcaktım istemedın dıyecek.
0 oy
(13,101 puan) tarafından
H Büyük konuşmak istemem ama eşim böyle diyecek gitmezdim yanına o durumda 
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Zaten gidesi yokmuş öylesine demiş bu laflardan sonra bırak kaplıcayı iki adım gidilmez bu nasıl bir üslup bu nasıl sözler.. yerin dibine girsin arkadaşları.
(142 puan) tarafından
Zaten bu sözlerden sonra altın verseler dahi gitmem artık
0 oy
(922 puan) tarafından
pazar gunu gezme gunumuz kahveyede gidemez mesaiye bile kaliyo kafayi yicem tek cocukla surekli ayni seyler arkadas yok bisey yok beyfendi kahveye gitcek arada bi maca gider o da 3 haftada bi denk gelirse esinin soylediklerini ben esime soyluyorummm vallla insan yuzu gormuyoruz hayirdirrrrr sana karin tokluguna hapis hayati olduuuu
(142 puan) tarafından
Sorma canım kendimi çok değersiz hissediyorum . Artık arkadaşlarımı kiskanmaya başladım . Eşim yüzünden
(922 puan) tarafından
senin bide arkadasin var bende o da yok anamlara gidiyorum bi tek cocukla 1 saaat yolu zehir ediyor bana arabada durmuyo kucagima aliyorum oyle olmuyo yurutuyorum kacmaya calisiyo esimle cikinca cocugu ona kitliyorum kafam rahat genc yasta saclarimdaki beyazlar bile cogaldi
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Kahve alışkanlığı ne lanet bişeydir ya. Allah yardımcın olsun cnm. Yani adam arkadaşları ile kahvede sohbet muhabbet kağıt oyunları okey falan derken bildiğin bağımlı olmuş. Bunun düzelmesi lazım
(142 puan) tarafından
Keşke canım düzelseydi . Ama arkadaşlarını kiskaniyormuş .
Arkadaşlarıda bekar
(1,326 puan) tarafından
Bu bil bağımlılık cnm Maaleaef. Bekar arkadaşlarını kıskanıyorsa evlenmeseydi. Ya ne bilim işte valka bunları okuyunca çok üzülüyorum kadınlarımıza. Yani aynısnı bir kadın yapsa o evde kıyamet kopar
0 oy
(212 puan) tarafından
Benim eşimde çok arkadaş bağımlısı adam seviyor arkadaşları allahtan gece gündüz çalışıyoda yetişemiyor onlara :)
0 oy
(3,427 puan) tarafından
İyi sabırlısınız.     
(142 puan) tarafından
Birgün bu sabır bitecek ama
0 oy
tarafından

Herkesin derdi farklı bende kocama yalvarıyorum çık git arkadaşlarınla buluş hafta boyu çalışıyorsun biraz kafanı dağıt diye gitmiyor :angel::D 

0 oy
tarafından
Arkadaş kimmiş lan çıktigi yere sokarım arkdasi karilik yapsin o zaman elin adamlariyla okey oynamak icin sana boyle konusup senı kıramaz ezdirme kendini sonuna kadar sen haklisin adama bak bir gun izni olcak onuca 7-24 evde isini gucunu yapan colunu cocugunu buyuten hanimina degilde agzinda kufur dolu adamlarla gecircekmis peh
0 oy
(205 puan) tarafından
Bacım sen yukarı çok kaptirmissin 

Pazar günü arkadaş he arkdas neymiş bekar adam mı bu byle otursun çok bı yere gitmek isterse karısıyla gitsin 
0 oy
(1,714 puan) tarafından
Sana neler demiş daha pişman olmayan tavrını sürdüren adamın yanına gidip gitmeyelim demişsin ne demek pazarimi mahfediyorsun ailenle gecirmedigin hafta sonun mahfolmuş gündür asıl kadınlığıma kadar laf uzatacağına bana bu lafları söyleyen adamlığını yargıla desene daha haksızsın hakkını savunmamışsın
(142 puan) tarafından
Ben hakkımı savunurum canım . Evet yanına gittim gitmeyeceğimi söyledim . Çünkü söylemeseydim adam işten izin alıp gelicekti . Bende sonra ona gitmeyeceği söyleseydim haksız olan ben olurdum . Büyük bı kavga çıkardı . Bu sefer herkese ben onu götürücektim ,işten bile izin aldım onun için ama o gelmiyo diye beni haksız çıkaracaktı . Zaten 2-3 gündür doğru dürüst konuşmadım onunla yüzüne dahi bakmıyorum . Adamın beni 2 plana atan adamda bundan sonra benim önceliğim olmaz
(1,714 puan) tarafından
Kime ne dediğine takılma yap yapacağını izin mi aliyo alsın onun istediği zaman gitmeyeceksin ki sadece sana fikrini sordu söyledin uymuyorsa kendi hatası diceksin çekilceksin kenara ya herro ya merro demedikce aynı devam eder çevremden biliyorum adamları iyice halletmeden yola gelmiyorlar
0 oy
tarafından
Allah ıslah etsin Bi bucuk yılımız oldu eşimle daha bir gün kahveye gezmeye arkdslarına gittiğini görmedim sen 3cocukla evdeyken benim ne işim var elalemin yanında diyo

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 299 göst.
9 Mayıs 2024 Aile kategorisinde yetodiyorum (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 379 göst.
10 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Ahsenbennn (1,787 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 681 göst.
20 Nisan 2020 Aile kategorisinde MuratınAnnesi (673 puan) tarafından soruldu

381,115 soru

11,409,626 cevap