0 oy
379 göst.
Diğer kategorisinde (1,789 puan) tarafından
Kızlar benim bi kuzenim var aynı aileye gelin geldik oda eşimin kuzeniyle evlendi ve sürekli herkes beni kıskanıp hakkımda kötü konuştuğunu iddia etti ama ben hiç onun ağzından duymadım Allah var. Hep milletin doldurmasiydi yani. Konuştuğu zaman patavatsızlığı vardı ama ben her boş konuştuğunda uyarrirdim açık açık çok patavatsızsn diye oda hatasının farkına varınca kapıma kadar gelip özür bile dilerdi. Neyse en son ben kayınvalidemlerle olaylı ayrıldım o aileden herkesle arama mesafe koydum ve kuzenimlede görüşmeyi kestim aradı cevap vermedim sonra oda beni engelledi. Sonra hep laf gönderdi konuşmak istediğini beni çok özlediğini söylemiş hatta kız kardesi aradı beni oda yanındayken aramızı bozmaya çalışıyorlardı başardılar falan dedi bende konuşmaya gerek yok böyle iyiyim ben dedim ve kapattık. Geçen annemlere gittim beni ve bebeğimi görmeye geldi hediyesini verdi bende artık bi adım atsam mı acaba dedim Instagram'dan eklemeyi düşündüm yapsam mı acaba yoksa mesafeye devam mı etsem bilemedim. O ailedeki fesatlara inat iyi geçinmek istiyorum yanlış mı düşünüyorum sizce

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Belliki hatasının farkına varmış ve adım atmış.  Sende ilerletme bence cnmm konus  ama her zman bi tık mesafen olsun. Kaptırma kendini.
-Reklam-
0 oy
tarafından
O senin kuzenin ve bence gonul almayi bilen hatasini anlayan patavatsiz olsa da kalbimde kotuluk olmayan biri. Ve evlenince de degismemis kuzen olarak halen gorusmeye konusmaya calisiyor. Bu guzel bisey. İnstagram samimiyet ortami olusturmaz ki, evine davet et sen dexona bi hediye al. Guzel bi dostluk kur sevmese yaklasmaz ki . Ama bunu birilerine nispet olsun diye yapma bukez de sen onu kullanmis olursun. 

Seviyorsan gercekten samimiyetine inaniyorsan baris, deilse mesafeni koru canim.
(1,789 puan) tarafından
Yani kafam karışık samimiyetine güveniyorum diyemem tereddütlerim var açıkçası
tarafından
Peki yakin olmasinin sebebi ne sence ozaman canimm yanii sen onlara inat olsun die yakinlasmak istiyor olabilirsin, o da yalniz kalmis olabilir mi yada ordan biriyle arasi bozulmus ondan sana yakin olmak istiyor olabilir mi yoksa gercekten kuzen oldugundan sevdiginden mi
(1,789 puan) tarafından
Beni sevmemesi için bı neden yok bi zararım dokunmadı ona sevdigini biliyorum ama çok patavatsız dediğim gibi yine ortalığı karıştırır diye korkuyorum biraz
tarafından
Anladim kuzum ozaman boylece kalsin :)
0 oy
tarafından
Bi an okurken ben mi yazdim bunu dedim aynisi benmde başımda var ama benimki arlanmaz bi mahlukat barışmak istiyorsan da yinede mesafeni koru derim ben canim evlendikten sonra hayat felsefem oldu bu laf mesafe candır elbet bisey çıkar ileride 
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Valla canım ben 29 yıllık tecrübeme dayanarak arkadaşlık dostluk ya da akrabalık bazında arası iyi olup da birbirine karşı hata yapmayan ya da istemeyerek bile olsa birbirini kırmayan hiç görmedim hepimiz İnsanız ben bi insanı hayatımdan çıkaracaksam yaptığı hatanin derecesyle yargılarm bi de o aile ile ciddi manada yolun ayrılmışsa demek ki senin canını yakmışlar. Yalnız kalman için ona karşı doldurmak işlemiş olabilirler. Bi de böyle düşün
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Kuzenin iyi niyetli bir şekilde adım atmış. Barışmalısın bence
0 oy
tarafından
O senin kuzenin yani senin kanından eşinin değil senin ailen bence görüş o kadar çabalamış kız 
0 oy
(764 puan) tarafından
Senden başkasına, eşinin ailesine laf taşımayacağına ve gerçekten iyi kalpli olduğuna inanıyorsan mesafeyi kaldırabilirsin. Sonuçta kuzen senin kanından. Ama sana zarar verecekse mesafeye devam et.
(1,789 puan) tarafından
Maalesef laf taşıma huyu çok varr ya

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 682 göst.
20 Nisan 2020 Aile kategorisinde MuratınAnnesi (673 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 300 göst.
9 Mayıs 2024 Aile kategorisinde yetodiyorum (107 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 319 göst.
25 Kasım 2023 Aile kategorisinde Fer000 (142 puan) tarafından soruldu