0 oy
363 göst.
Aile kategorisinde (587 puan) tarafından
Benimki arada öyle yapiyor, konuşmuyor gülmüyor ne yapacağımı bilemiyorim, kendimi kötü hissediyorum. O öyle yapınca ne yapmalıyım nasıl davranayım bana akıl verirmisiniz. Canı istese çok güzel konuşuyor ama bu sefer kendimi ***** gibi hissediyorum keyfi yetince konuşuyor diye. 

21 Cevaplar

0 oy
(14,708 puan) tarafından
Görmezden gelirim bu tavrını değil onu komple 
-Reklam-
0 oy
(3,293 puan) tarafından
Evine yanına gitme canım sende amaaannn
(587 puan) tarafından
Eşimin hatrı için o benim aileme çok saygılı
(3,293 puan) tarafından
Görmezden gel canım boşver takma kafana hiç değmez
(587 puan) tarafından
Değecek bir insan değil zaten
(309 puan) tarafından
Bende böyle dedim hiç arka çıkmadı bana ya bisver takma ben seni bikiyitm derdi kapattırdı konuları birgün olsun siz niye böyle yaoiysuz demedi tamm aileme saygılı ama benim ailemle bı sorunu.yokki tabiki saygılı olmak zorunda ama ailesinin benimle sorunu var demekki Trio attiklarina göre aldığım sabuna kardesi alamasin  çamaşır deterjanına niye 9 kg alıyorsun ufahini al dedigine aldigim herşeye kavga çıkardıklarına göre demekki ailesi sorunlu ben neden 4 yıl boyunca evimde yemek psirmedim de hep onlarla yedim eşim için şimdi evimdeyim eşim nasıl ilgisiz  sevimsiz bencilin biri eskiden bu kadar değildi mesela
0 oy
(8,711 puan) tarafından
Belki yapısı öyle ama sadece surat surat yapıyorsa ben gitmek istemezdim açıkçası 
(587 puan) tarafından
Vallaha kızına öyle değil ama
(8,711 puan) tarafından
O zaman tavrı sana. Bana tavır alana ben de alırım ve gitmek istemem
(587 puan) tarafından
Bana yapıyor, dün görüştük yine aynı yaptı eşimde sordu anne neyin var kaşlarını niye çattın diye birşey yok oğlum başım ağrıyor dedi kızıda arkasına düştü başı agrirmis da ondan diye
0 oy
tarafından

Yıllardır gitmiyorum yorum yapamıyorum post üste çıksın ama ben biraz cadiyim lafımı sokardim illaki dudakların g.o.tunde geziyor hayrola noldu diye

(14,229 puan) tarafından
Yok len o kadar da diyemezsin :D
(587 puan) tarafından
Ben cevap veren biri degilim. Ama sen gelsen benimkine de desen güzel olur bence
(2,953 puan) tarafından
Der bu arkadaş eski postlarını biliyom biraz ters hahahaha çekinmez yani
(6,351 puan) tarafından
Büşün tersine denk gelince der :)
tarafından
Hayatta cekinmem içime dert olacağına ona yara olsun ☺️☺️
0 oy
(254 puan) tarafından
Kız benimki evime geliyor hiç konuşmuyor 3 yıldır konuşmuyoruz küsüz doğum yaptım artk mecburu torununu görmek için geliyo direk odaya gidiyo bende konuşmuyorum eşimle konuşur torunlarını sever gider ne hoşgeldin derim nede güle güle 
0 oy
(11,037 puan) tarafından
Her şeyi kendi üstüme alınmam belki başka sıkıntısı vardır takmam. Ama bana özel yaptığını hissedersem görmezden gelirim ben de onunla konuşmam
(587 puan) tarafından
Bana yapıyor hissediyirum. Sence bi deha ki görüşmemizde bende ona bana yaptığının aynısını yapsam mı, yoksa hiç birşey olmamış gibi mi davransam
(11,037 puan) tarafından
Görmezden gel yok say mutlu mutlu devam et
0 oy
(1,746 puan) tarafından
Valla bizde de tam tersi bunu ben yapıyorum, kayınvalidem çok değişik biri konuşma hastalığı var saniye desen susmaz herkesi eleştirir falan filan , ilk evlendiğim zaman konuşuyordum baktım sohbet edemiyorum şimdi hiç konuşmam 
0 oy
(13,241 puan) tarafından
Hayatta oyle davranmaz 
(587 puan) tarafından
3 görüşmemisin 1 de böyle yapıyor. Şaşırdım artik
0 oy
(1,194 puan) tarafından
Bizimkide öyle malesef görmezden gwlıyoem ve 2senedır  memlekete gıtmıyorum sırf tavurlarından kağıt sokmalarındsn 
0 oy
(1,573 puan) tarafından
Hayırdır niye suratın asik diye sorarım. Beni tatmin edecek cevap vermezse ben de asar otururum. Karşılıklı surat asar dururuz. 
0 oy
(271 puan) tarafından
Nedenini sorarım benlik değilse hiccc takmam kendi keyfi bilir bnde öyle soğuk yaparım anlar 

Valla kimseyi poh pohlayamm kimse bizi poh pohlamiyor öyle tavır yapinca
0 oy
(298 puan) tarafından
Bende ona aynı davranirim 
0 oy
(309 puan) tarafından
Aynısı bende vardı kıskanclik cekememeslik niye suratın düşmüş derdim ya işte kızımla kavga ettim yok beni sinirlendirdi falan ki yalan hep bana trip atardı etrafinda dört koşardım kahve yapım ne yemek yapım ee filanca nasıl haberin varmı filan diye kendimce sohbet etmeye çalışırdım 4 sene çektim en son arkamadan söylediklerini kendi kualgimla duydugumda içinde besledigi kini nefreti gördüm resmen boş yalanseylerle beni kotulemesi mi 4 yıl ağzımı hiç acmadan ne dedilerse koşup yaptığıma mi uzuleydim 4 yıllık emeğim çöp ettiler en güzel yıllarımi onlara yetismekle onları memnun etmekle geçti helal da etmiyorum 
0 oy
tarafından
Hiç umursamam ziyareti kısa keser kızımı alir çıkar eve giderim kimsenin tribini çekemem 
0 oy
(9,116 puan) tarafından
B.okumu yesin keyfi gelince konuşuyormuş. Benim keyfimi kaçırdıktan.sonra hiç gerek yok 
0 oy
(459 puan) tarafından
Benim kaynanamda birisine kizmissa veya başkasında birşey duymussa sinirliyse onun hepimize gösterir. Sürat 5 karış konuşmamalar tripler. Bende aynı kendimi kötü hissediyordum sonra birgün sordum dedim bu halin ne neye trip atıyorsun oda dedi sana değil şenlik değil iyi dedim. Daha karışmasın 
0 oy
tarafından
Hiç bisey hiç kimse senden daha değerli değil sende görmezden gel istediğinde konuş canın istemezse konuşma kaynananin bi tarafını kaldirma mümkünse 
(587 puan) tarafından
Aynen bi yerlerini kaldır mamak lazım anne anne diye
0 oy
(1,660 puan) tarafından
Bende ona sürat asıyorum genelde.
0 oy
(605 puan) tarafından
Benimkiyle anlaşamayız.  Bütün gün somurtup  oturur. Konuştuğunda da zaten sinirlerimi zıplatır susması daha iyi . Görme bile naparsa yapsın 
0 oy
(14,013 puan) tarafından
Sadece sana oyleyse bu tavir sanaysa ve saygidan dolayi gidiyorsan da takmam gormezden gelirim hergun gitmiyosundur sonucta
(587 puan) tarafından
Haftada 1 gidiyorum, heralde birazda ondan yapıyor çok gitmiyorum diye.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 152 göst.
2 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 66 göst.
22 Mayıs 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 766 göst.
0 oy
7 cevap 116 göst.
22 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu