0 oy
394 göst.
Aile kategorisinde tarafından
kotu dusunceden supheden nasil kurtuluyosunuz iciniz rahat ediyor mu 

27 Cevaplar

+3 oy
(2,587 puan) tarafından

1 senedir yurt dışında.  Yaparsa Ekim e yapmazsa Kasım a :D

Başına bisey gelmesi konusunda da yani hersey Allahtan Olacak olan olur zaten

(11,093 puan) tarafından
Ahahaha söz efsane :D

Çok haklısınız kızlar tekrar yazmayım işte altına imza :)
(1,575 puan) tarafından
o sözun bırde şu versıyonu var :D kudurmuşu zincire vurmuşlar kilidiyle oynaşmış :D
tarafından
Bu sözün çok veriyosunu vardır çünkü alışmış ve kudurmuş her sekilde yolunu bulur :)
(11,093 puan) tarafından
Ahahaha kahkaha attım son noktayı koydun bence :D
tarafından
Bana da nokta koydular bugün öldüm ya :( çok yoruldum vallahi :)
-Reklam-
+1 oy
(119,226 puan) tarafından

bi benmi rahatim boyle konularda :ninja: len burdaki tum hatunlar feci kiskanc

(119,226 puan) tarafından
len valla 1 haftalik bari gitse umrum olmaz yaa ☺️☺️☺️ cocuklar ozler orasi ayrida ben takmam yaa melek ☺️❤️☺️❤️
(10,010 puan) tarafından
Bende sadece cocuklara uzuluyorum esimede uzuluyorum buyuduklerine biseylere taniklik edemiyo diye. Onun disinda hicbi sikintim yok. Gelincede dusunki 7 8 ay 7/24 birlikteyiz surekli g.t gote evde :D onu napacuuk
(4,555 puan) tarafından
Kız bende relaks o konuda gidecekse gitsin :))) kafasindayim beni ve çocuklarını kaybetmeyi göze aliyorsa buyursun yani
(10,302 puan) tarafından
Ben de gevşek derecede rahatım. Yapana kapı orada de gitsin yapsın
(4,145 puan) tarafından
Hahah kiskanmak aklima bile gelmedi. Bende diom kapini kitle yat neyden korkuon diye:)) eve baglasan da yapan yapar. Benimkid eyurtdisi sehirdisi gdi napim
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Bir hatl karistirir aldatir diyemi

Basina kotu bir sey gelirmi diyemi korku sebebi ne 
tarafından
aldatma vs
0 oy
tarafından
Daha hiç göndermedim 2 kez gitti o zmn bir oturuyordum 
0 oy
(10,010 puan) tarafından

Korkuyomusunuz derken neyden :woot: ben yurtdisina gonderiyorum senede 5 6 ay

tarafından
aldatmasindan
(10,010 puan) tarafından
Ne korkucam be o korksun
0 oy
(10,302 puan) tarafından
Yurt dışına gidecek gezmeye sefası olsun ne korkcam be yapacak olan burnumun dibinde de yapar başına bir iş gelecekse evle okul arasında da gelir takdir Allahın. 
tarafından
sehirdisinda aldatmak kolay ve daha cazip burnunun dibinde belki senden baskasini gormuyo ama sen yokken bir suru yalaka dolu
(10,302 puan) tarafından
Yok canım ben kendimden eminim öyle manasız gerilmem ayrıca yapan da kendine yapar önüme çıkarsa kapı orada o da biliyor bunu ağlayıp zırlayıp kabullenecek kadın değilim ben
0 oy
(104 puan) tarafından
Yeni evliyiz Sivas'a gitti eğitim vardı aklıma asla kötü bişey de gelmedi Malatya'ya düğüne gitti içim çok rahat gönderdim aklıma gelen tek kötü şey yolda bişey olursa felan oluyor o da tüm sevdiklerim ailem için aynı kim yola gidecek olsa bundan korkarım başka da korkum yok gözüm kapalı gönderirim yani 
0 oy
(1,122 puan) tarafından
Eşimi görev sebebiyle hataya gönderdim tek korkum deprem çünkü ara ara sallantılar oluyor hala orada
0 oy
(3,467 puan) tarafından
Yapan senle aynı yatakta yatarken bile yapar ya hiç aklıma bile gelmiyo asla yanlış yapmaz sonuna kadar güvenirim diyemem ama bi yanlışını görmedim şimdiye kadar o yüzden kendimi yiyip bitiremem benim eşim asker iki haftadır il dışında görevde dağ başı telefon bile çekmiyo 
0 oy
(49 puan) tarafından
Yooo daha dün kendi ellerimle havaalanina biraktim
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Aldatma vesaire için diyorsan ona güveniyorum ben daha çok onsuz kalinca stres oluyorum başına bişey gelir falan diye bir endişe ediyorum onun dışında biseyden korkum yok yaparsa da kendi vicdani günahı illa çıkar cikinca da olacak belli bunu biliyor ve yapacak biri de deil çok şükür
tarafından
yaparsa kendine yapar diyemiyorum cunku ben kendime gelemem ki boyle bir sey duysam
0 oy
(644 puan) tarafından
Ben pek takilmam gitmesine hos gidiyormu pek degil sevgiliyken 1 kere 1 gece ligine istanbula egitine gitti bide ayni sekilde 3 ay once falan gitti bende izmirde kaldm babamin yaninda hatta arkadasi ila babama geldiler yemek yedik ordan yasadigimiz yere donduk uzun vadeli esim gitmez gidersede imkan varsa beraber gitme plani yapar o islerini hallederken ben gezer dolasirim diye  sevmez oyle seyleri pek yanlz gitmeyi 
0 oy
tarafından
Kız üstüne saldırsa eşim kaçar o konuda içim rahat attan inip eşeğe biniceksede kendi aptallıgı olur
tarafından
kac tane at var disarida
tarafından
Benimki helal atından baska herkesin bindiği atlara binmez
(13,824 puan) tarafından
Ay ne guldummmm bu kadar guvennn hayatta kimse icin yapmaz etmez demem sen de buyuk konusmamalisin bencr
tarafından
Valla dediğim gibi herkesin bindiği ata binecekse uğur ola üzülmem yani direk boşarım
0 oy
(2,123 puan) tarafından
Kocanın tutumuna bağlı bence bu benim aklıma bile gelmez yaparsa da kendine yapar mutlu bi yuva yıkar kendide mutlu olamaz heralde o saatten sonra kolay kolay 
0 oy
(3,333 puan) tarafından
1 hafta kayseride hastahanede refakatci kaldi

2 hafta hataya gitti, konyaya defalarca gitti. 

Kendimden çok guvenirim. Birtek deprem bolgesine gittiginde korkmustum artcilar devam ediyordu surekli. 
0 oy
(6,291 puan) tarafından
Başına bir şey gelmesinden değil de aldatmasın dan mı korkuyorsun cidden. Benim aklıma direkt başına bir sey gelir mi diye geçiyor 
0 oy
(1,535 puan) tarafından
Sehirdısina gitmeyi sevmiyor bizi almadan ama ben yollamam ya beraber gideriz yani bizede gezmek olur 
0 oy
(3,340 puan) tarafından
Eşimi  bin tane kızın  arasına koysam yine ondan  asla şüphelenmem güveniyorum  ona
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Şöyle düşün sende koca yokken aldatabilirsin onu yalnız kalmam istemezsin vs neden hep erkekler yapacakmış gibi düşünülüyor yada erkekler neden giderken korkmuyot da kadınlar korkuyor. Yapacak adam yakında da yapar kendini belli eder öyle biri mi sence daha öbce birşet mi oldu da böyle düşünüyorsun aşko
tarafından
burada kvalide var annemler var yani yapmam mumkun degil zaten bebek var. yalniz olsam belki o da korkar. daha once bisey olmadi ama yine de bensiz kaldigi her zaman aklima gelir bu dusunceler
0 oy
(1,052 puan) tarafından
Özlemem disinda sıkıntı olmuyo 

Kendimdn çok ona güveniyorum 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 330 göst.
28 Nisan 2021 Diğer kategorisinde ❤️Derin❤️ (2,722 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 828 göst.
22 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,687 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 1,089 göst.
6 Haziran 2022 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 490 göst.
18 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,012 soru

11,344,917 cevap

34,808 kullanıcı

...