0 oy
489 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bugün ikimizde sekizde uyandık normalde sekizde ise gidiyo biraz grip olmuştu eşim akşam bende çocuklarla diğer odada yattım sabah kalktim saat sekizi geciyo geç kalma daha fazla diye aslında arada böyle uyanamiyoruz ikimizde çok sorun oluyor ise de yeni başlamıştı daha bakalım ne olacak kaç aydır cAlismiyodu alismamisim kaldırıp ise yollamaya alismam lazım yoksa kaldırdım ds kalkmiyo ölüm uykusu gibi çok ağır uykusu bu konu için evde kavga çıkmadan  alismamisim lazım galiba hemen  annem olsa erkenden kaldırıldı fln dedi üzüldüm yani geç kaldim gitmem diye diretiyo bide ya çok sorun oluyor sabahları alismam lazım bu erken kalkmaya insllh is yerinde sorun olmazda

38 Cevaplar

0 oy
(2,691 puan) tarafından
Kendi kalkar kahvaltini hazırlayıp yerde yer yemezse dışardan poğaça falan alır iş yerinde yer ben kalkmam zaten oğlum hiç uyumuyir geceleri 
-Reklam-
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Kendisi dakikcidir su saatte kalkcam derse o saatte ayni kalkar hic cagirmam:D

tarafından
İyi ne guzel
0 oy
tarafından
O kadar cok alısmamısım lazım yazmısın ki hiç bisey anlamadım yazdıgından
tarafından
Duzelttimm
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Canm alışırsın çocuklu olunca senin için zor geliyo olabilir 

Eşimi hep ben uyandirurum 
tarafından
Hayır dişin agriuodu zaten bi kaç gündür yoksa kaldirmaxmiyim ya çok buyutuyo
0 oy
(924 puan) tarafından
Kendisi kalkar o uyanınca uyanirim ben 
0 oy
(2,596 puan) tarafından
Çook nadir ben kaldırırım genel de alarmı çalar..

Kahvaltı hazırlamAm ekmek arası yaparım götürür işe orda yer.  Evde hazırladığım zaman uykusundan zor kalkıyor yiyemiyor pek
tarafından
Ben kaldiriyosunuz normalde kahvaltı istemiyordu bazen istiyo ilginc
0 oy
tarafından

Kusura bakmasın kimseye analık yapmak zorunda degiliz 3 yıl olacak 1 kere uyandırmadım eli kolu var uyanıp bi zahmet gitsin madem herkes görevini yapiyor bende çocuguma 7 24 bakıyorum....

Kahvalti felan da istemiyor 
tarafından
Aynen bizimde bugün uç yıl oldu tam evleneli evliklk yildonumumuz yani ama yine sabah sabah kavga kavga kalksa keşke kendi çocuklarla zerre ilgilenmez
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Ben  kaldıriyom canım esim  erken uyanamio 5 45 ayarlıyorum saati kahvaltisni hazırlıyorum  sonra uynadiriom sonra 6 gini falam ckio evden sonra ben küt yataga :D

tarafından
Bende kahvaltı istemiyordu kaldiriyodumda ama annem olsa uyandirirdi diyo bide gıcık oldum anasina der artık sabah gelip kaviya vur kaldır diye
(2,067 puan) tarafından
Amamn  bu erkeklerde amma anacı  yaaa allah allah soncuta sen kaldiryosun daha ne istio acaba
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Ben değil oglum uyandırıyor babası 6 buçukta çıkar evden oğlu 6 da baslar ağlamaya:D bazen 7 de gidecekse oğlum 6bucukta başla der bizim alarm oğlan oluyor :D
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Kendisi kalkar  eskiden ben uyadirirdim ama artık kendisi uyanıyor zaten bsabit bir saati Yok cani ne Zaman isyerse o zaman gidiyor
0 oy
tarafından

Senelerdir beraber kalkarız ben çalışmıyorum ama evlenmeden önce çalışıyordum hep erken kalkarız. Biyolojik saatimiz iyi çalışıyor :D saatimiz vardı çalar saat onu kurup yatardık bazen unuturdum sabah uykuda aklıma gelirdi :) tamamen unutmuşsam saat alarm yerine geldiğinde tık diye bir ses çıkarırdı ona uyanırdım. 

0 oy
(2,127 puan) tarafından
Cocukdan once kalkar kahvaltısını hazırlar uyandırırdım simdi uykusuz kalıyom zaten hamileyim de kendi kalkar bazen bisiler hazırlar yer bazenden dısardan pogaca felan alır :) arada espiri yaparak der 2 yıldır kahvaltı yüzü görmedim diye 
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Annesi alistirmis öyle onu 

Halbuki anne biraksaydi kendi sorumlulugunu almayı ogretseydi böyle olmazdi.

Sen annesi değilsin , kendi uyansın böyle alıştırma 
tarafından
Aynnenn aradığım cevap hatta annesini aramıştır artık kapıya gelip çal beni uyandır diye
(1,320 puan) tarafından
Öyle olur mu hep birilerine bağımlı yaşar mı insan
Kendi sorumluluklarını alması lazım
Elbette uyanmazsa uyanık olduğunda uyandirirsin ama hususi onun için kalkma öyle alıştırma , kendi öğrensin anneye bağımlı yaşayamaz hep , yarın oburgun yanlarında belki biz olmayacaz
0 oy
(15 puan) tarafından
Ben kaldırıyorum alarmi kuruyorum kalkıp kahvaltısını hazırlıyorum eşimi kaldırıyorum yetip öyle cikiyo hiçte gocunmam bazıları yazmış bı zahmet kalksın eli ayağı tutuyo falan bence çok yanlış bı tutum sonra eşleri kendilerine bişey dedimi kıyameti kopariyorlar canım o yazılara bakma alarmı kur bı sure sonra alışıyorsun benim üç çocuk bide hamileyim son gunlerim buna rağmen zevlke kalkıyorum hayatı beraber yaşıyoruz sağolsun oda bana çok değer verir her türlü yanimda
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Kndisi kalkar hemde alarmini caldirmadan. Alarm calarsa bnde uyanirim diye alarmi calmadsn kalkiyor canim esim. Cunku ben uyaninca tejrar geri uyyamiyorum. Bildgii icin uyandirmamaya calsiir
0 oy
(879 puan) tarafından
Biz ikimizde kurariz telefonları hangimiz önce kalkarsak o diğerini kaldırır canım 
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Hep kendi kalkar, üstünü giyer, gideceği zaman da ben gidiyorum der, ben yolcu ederim
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Alarm kurariz tabi benimki alarm sesine uyanmior ben uyandiriorum gonderiorum 
tarafından
Valla öyle olacak yoksa kovarlar bidada ise gitmez zaten zar zor gidiyo istemeyerek
0 oy
(233 puan) tarafından
Valla ben kaldırıyorum kahvaltısını hazırlıyorum bizim için çalışıyor karda kışta o kadar da yaparım bazen istianalar olur o zamanda poğacayla falan idare eder ama analık yapmak zorunda değiliz falan yazmış bazı arkadaşlar bana göre doğru bi tutum değil tabi herkesin kendi yaşantısı 
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Alarm kuruom ben. Ikımizde uyanıoz. Bnde kalk dıom 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 394 göst.
0 oy
29 cevap 828 göst.
22 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,669 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 1,089 göst.
6 Haziran 2022 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 550 göst.
29 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,334 soru

11,323,907 cevap

34,775 kullanıcı

...