0 oy
542 göst.
Aile kategorisinde (822 puan) tarafından
Aylardır bebeğim olmuyor yarın tedavi için özel doktora gideceğim bugün eşimle biraz hayal kurduk olursa şöyle olur böyle olur odasını fln hayal ettik sonra ben dedim ki kız olursa ismini ne koyarız acaba dedi direk annesinin ismini söyledi ben saçmalama deyince gayet ciddileşti ben asla öyle birşeye ixin veremem baştan söyleyeyim dedim şuan hala yanıma gelmedi nasıl vazgeçirebilirim ben istemiyorum annesinin ismini koymayı 

25 Cevaplar

0 oy
(800 puan) tarafından

İnsAllah oğlun olurda koyamaz anasının adını.Hadi bakalım:D

-Reklam-
0 oy
(653 puan) tarafından
İki kızım iki oğlum olacağının garantisi olmadığı sürece ne kendi annemin ne eşimin annesinin adını koyarım aynı şekilde ne babamın ne de kayınpederimin...  

Bir oğlum bir kızım dünyaya geldi ortak isim bulduk mis gibi koyduk geçtik akrabalar çok dır dır etti hepsini susturdum o çocuğu eşimle yaptıysam fikrini alırım son kararı veririz yok öyle başka dava. Şu erkekler çocuğu kendi doğuracak gibi triplere girmesin bir zahmet ya
0 oy
(2,556 puan) tarafından
Ayyy sukurler olsun ole bisey istemedi ole seylerede karsı bi insan ama iki kizimida o koydu ben asiri kararsiz bi insanim soyledigi isimler cok hosuma gitti koyduk ole bisey isteseydi kaynanamin adi hic guzel degil anlamida kotu diye duydum nabardim bilmiyorum asla istemezdim rabbim gonlune gore versin insallah
0 oy
(2,160 puan) tarafından
Yani bence bu isim mevzusu kişiye bağlı herkes Asel Lina koyacak diye bir kaide yok benim ilk kızımda eşime dedim ben Eylül koyacam kızımın adıni ablamın benim üstümde emeği çok ben ablamın adını koymak istiyorum dedi ikisi olsun dedik bir kere bile ablasınin adıyla çağırmamis ama maksat gönül hoşluğu herkes Eylül der şimdi kızıma ikinciye hamileyim yine ben dedim Zümra ismi çok içime siniyor o dedi annemin adını koyacam Ayşe ismini de severim ama  yine ikimizin dediği olacak Ayşe Zümra ama büyük ihtimalle yine Zümra deriz bu kesinlikle karşı olanları anlamıyorum çocuk yapma falan diyenleri sonunda ikinizinde dediği olması önemli 
(822 puan) tarafından
Benim kayınvalidemin ismi de Ayşe ya ben ortak bir yol arıyorum diyorum ki en azından ikinci bebekte koyalım ki daha tedavi aşamasındayim o kadar hevesleniyorum ki inşallah hayırla sağlıkla olsun da isim konusu geriye kalsın onu demesini beklerdim
0 oy
(1,492 puan) tarafından
Koyuyorlar bacım ne yazık ki, sanki b*k var. Benim eşim tek anasının adını koymak için 9 ay dil döktü ama o kadarını kabul edemem diyince surat asarak kabullendi. Valla koydu da ne oldu de, kızım 15 aylık bir kere bile kullanmadım anasının adını

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 258 göst.
0 oy
11 cevap 372 göst.
22 Ocak 2024 Aile kategorisinde Oylesinebiriiiii1 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 683 göst.
5 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Damlakaramuk (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 667 göst.
16 Haziran 2021 Aile kategorisinde Pelin_38 (32 puan) tarafından soruldu