0 oy
1,383 göst.
Diğer kategorisinde (131 puan) tarafından
Bebeğim 650 gr dogdu ve şuan solunum cihazına bağlı durumu kritikligini koruyormuş çevrenizde Bukadar küçük doğup hayata tutunan bebekler oldumu dertleşelim çok zor bir süreçten geçiyorum Allahım kimseye yaşatmasın 

40 Cevaplar

0 oy
(3,084 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Rabbim sana bağışlasın kaynananı da Allah bildiği gibi yapsın eski postunu okudum resmen sebep oldu kadın insanda vicdan merhamet kalmamış 
(131 puan) tarafından
Bide beni arıyor benide ağlatıyorsun ağlama diyor kaç defa aradı oğluna aglıyor o vicdan azabı ona yeter kimse yaşattığını yaşamadan ölmesin
(3,084 puan) tarafından
Allah sorsun vicdansız kadınmış
(131 puan) tarafından
Çokkk daha bide bebek KüveZden çıksa geleceklermiş aman ne geliyorlar ya bana stres vermeyemi
(3,084 puan) tarafından
Asla kabul etme şimdi yanında olması lazımdı moral vermesi lazımdı zor gününde yanında olmayan ne diye sonra gelecek
(131 puan) tarafından
Ah ah eşim okadar iyi bir insanki  o arada kalıyor üzülüyor onun İÇİN gelsinler napoyorlarsa yapsınlar dedim ben muhattap olmam dedim ama zor of
-Reklam-
0 oy
(119,340 puan) tarafından
allah sana bagjslasin evladini
(131 puan) tarafından
Aminnn yarabbim
0 oy
tarafından
Çınar ege postlarına bakmalısınız geçmiş olsun canım Allah kavuştursun 
(131 puan) tarafından
Amin canım
(4,973 puan) tarafından
Bnmde aklıma ilk  çınar geldi
0 oy
(1,164 puan) tarafından
Şu ezanların hürmetine  Allah evladını sana bağışlasın hep dua et   
(131 puan) tarafından
O güzel yüreğinie sağlık inşallah aminnn :(
(1,164 puan) tarafından
Sen üzülme   hep dua et evladını için güçlü ol canım
(131 puan) tarafından
Okadar küçükki okadar okorkuyorum ki umut baglayamıyorum ya kaybedersem alışırsam diye :( karnım kucağım boş canım çok yanıyor
(1,164 puan) tarafından
Allah büyük  canım  sn allaha sığın  ilk önce  Allah'a  sonra  doktorlara emanet  o güçlüdür annesi
(131 puan) tarafından
Güçlüdür benim oğlum inşallah
0 oy
(1,336 puan) tarafından
Burda bir bebek vardı annesi her gelişmeyi yazıyor hatta. Konuya daha hakim olanlar yazar zaten şimdi. Okuduğuma göre bu haftalarda doğmuştu sanırım ve toparlamış baya maşallah. Allahtan ümit kesilmez dua edelim
(131 puan) tarafından
Evet kesinlikle öyle Allah’a emanet yavrum orda
0 oy
(749 puan) tarafından
Evet kuzenimin çocuğu 600 gram doğmuştu şuan 3 yaşında canım. Bu dünyada yiyecek ekmeği varsa mutlaka toparlar öyle düşün.  Dua et bol bol. Rabbim size bağışlasın yavrunu
(131 puan) tarafından
Amin canım benim aminnnn
0 oy
(5,991 puan) tarafından
Allah'ım bağışlasın, bebeğim küvezdeyken benzer kiloda bebekler vardı ve savaşıyolardı. Burada birisi daha var bebeği aynı seninki gibi küçük doğmuş, ama savaşıyor. Çok sabırlı olman lazım. Biliyorum hiç kolay değil. Sen güçlü olacaksın ki bebeğin güçlü olsun. Onlar hisseder
(131 puan) tarafından
Kesinlikle öyle Allahım kucagıma almayı nasip eylesin bana
(5,991 puan) tarafından
Amin canım. Allah'ım hiçbir annenin kucağını boş bırakmasın
0 oy
(11,076 puan) tarafından
Rabbim size bağışlasın, sağlıcakla evinize gitmeyi nasip etsin
(131 puan) tarafından
Güzel yüreğinizden Allah razı olsun aminnnn
0 oy
(3,398 puan) tarafından
Rabbim  sana  bağışlarsın cnm ilk bebeğim mi neden erken doğum oldu 
(131 puan) tarafından
Rahim ağzında erken açılma oldu 1 aydır durdurmaya çalışıyorduk artık durmadı
0 oy
(832 puan) tarafından
Şuan günümüz aynı canım  rabbim ona dayanma gücü versin sabret sana bagşlasn güçlü dur İnslalalh saglıkla cıkar hastaneden 
(131 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Rabbim size bağışlasın Allah'ım yardımcınız olsun sağ salim kucağınıza alın inşallah amin
(131 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(113 puan) tarafından
Rabbim size bağışlasın inşallah sağ salim sağlıklı bir şekilde kucağına alıp evinize gitmeye nasip etsin ♥️
(131 puan) tarafından
Aminnn tek isteğimiz rabbimden
(113 puan) tarafından
Moralini yüksek tut bebeğin.ve kendin.icin dualarım seninle ♥️
(131 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım saol
(113 puan) tarafından
Snde canm ♥️
0 oy
(444 puan) tarafından
Burada çınar ege var oda erken.digdu onun annesi sürekli yazıp bilgi veriyor çınar ege yazınca çıkar oku sende Rabb'im senide yavruna kavuştursun çınar ege yide annesine kavuştursun inşallah 
(131 puan) tarafından
Amin inşallahhh
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Komşum 25, haftalık dogum yaptı şuan 5 yaşında canım 
(131 puan) tarafından
Maşallah Allahım banada nasib et
(1,347 puan) tarafından
Sen güçlü ol benim komşum sürekli dua etti bizler dua ettik onlarda çok umutsuzdu ama şükür büyüdü bile
0 oy
tarafından
Rab'bim acısını göstermesin canım Rab'bim yar ve yardimcin olsun insallah
(131 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(8,933 puan) tarafından
Yaşam sınırını 23.haftaya indirmişlerdi. Erken doğum olacağı belliymis bir de ciğer geliştiriciler filan yapılmıştır. Rabbim sana babasına bağışlasın inşallah 
(131 puan) tarafından
Evet doğumdan 8 saat önce vuruldu iğne nekadar etki ettiyse artık
(8,933 puan) tarafından
Etki etmiştir canım merak etme. İnşallah güzel haberlerini de alırız burdan
0 oy
(1,457 puan) tarafından
Rabbim size bağışlasın şafi ismiyle kalıcı şifa versın 
(131 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(8,327 puan) tarafından
Çınar egemiz var burada canım nsnr galiba annesinin nicki 

Rabbim sana bağışlasın minik kuzunu
(131 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(115 puan) tarafından
800 gr doğmuştu bi akrabamız sonra 600 gr düşmüştü şuan 2  sınıfa gidiyor cokta zeki sadece biraz yasiylarina göre zayif umarım sizinde sağlıklı bi şekilde hayata tutunur
(131 puan) tarafından
İnşallah canım aminnnnn
0 oy
(316 puan) tarafından
Ben 36 haftalık doğum yaptım oğlum nefes alamadığı için ciğer gelişimi yetersiz diye 7 gün küvezde kaldı. 

O sırada hergun gittim görmeye cihazlara bağlı ufak ufak et parçası gibi duran bebekler vardı maşallah hepsi pıtır pıtır hareketli idi. Sonra 8 gün oğlumu çıkardım. 8 ay sonra gittim hastaneye orada çalışan hemşire arkdastsn rica ettim yoğun bakıma girdim bebeler büyümüş taburcu olmuş umut olmayan bebeler umudunu yitirme bu süreçte anne sütü önemli sen elinden gel diyince göğüs etin parçalansa bile o ilk süt mutlaka içir bebeğe o muhteşem bir ilaç doktor oğlum. İçin pek iyi seyler demedi etım parçalanana kadar süt sagdim zorla sırf yavrum hayatta kalsın doktor ne yap et ilk ağız sütün olsun bebeğe verelim dirençli olsun tedavilere dedi
(131 puan) tarafından
Daha süt hiç gelmedi akmadı henüz bebeğe verelim demediler elimle ovucam istediklerinde
(316 puan) tarafından
Benim şırınga ile çektiler canımm çok acıdi hiç süt yoktu sezaryen doğum idi ama süt gelene kadar çektirdim şırınga ile canım

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 884 göst.
1 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 185 göst.
22 Kasım 2021 Aile kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 237 göst.
11 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Kubra2425 (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 124 göst.