0 oy
72 göst.
Diğer kategorisinde (1,466 puan) tarafından
Bir buçuk yıldan fazla oldu kızlar dünden beri böyle ayağa kalkınca yada yattığımda hareket ederken baya ağrıyor niye acaba 

2 Cevaplar

0 oy
(435 puan) tarafından
Üşütürsen ağrır kesik gibi acır. 9 ay oldu bı kurtulamadim bende rahat hareket ediyorum ama geçen akti açılma olmuş 
(435 puan) tarafından
Gittim yavrum doktora  dedi ki hafif açılma var pansuman yap dedi krem verdi. Akıntı varsa açılma vardır sarı sarı kokuyordu.
Kadın doğuma veya sağlık ocağına git bı
Benim 40 im çıkmadan tekrar olmuştu açılma kapanmıştı.
(1,466 puan) tarafından
Benim hiç açılma olmadi nerdeyse iki yıl olacak ama ağrı niye anlamadım bi bakayım randevuya
(1,446 puan) tarafından
@poyraz cok geçmiş olsun ya bence bu kpanmadıysa ilerde daha büyük sıkıntı olabilir bnce baska doktora daha git ya
(435 puan) tarafından
Gidicem aklımda canım çünkü ben tekrar hamile kaldıktan sonrasında korkuyorum kötü şeyler geliyor aklıma jskaha kadın doğum bakar dimi
(1,446 puan) tarafından
Bakar ama ben senin yerınde olsam doğum yaptığım doktora giderdım benm arkadaşımda böle tutmamıştı tekrar dikiş atıldı. Hamıle kalma baktırmadan
-Reklam-
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Bilen yokmu 
tarafından
Benim de aynı 6 ay oldu ani hareket edince ağır kaldırınca uyurken sağa sola döndüğümde hep bi cız ediyo sinsi sinsi sancıyo zaten sürekli ağrı kesici alıyorum ben bazen heleki duştan sonra daha ciddi ağrıyor kendini sıcak tut korse giymeni tavsiye ederim soğuk alma ben dikkat ettim fark ediyo
(1,466 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canim Allah razı olsun dediğini bı yapacam
tarafından
İç dikişler çabuk topluyor bazılarında bende de şu anda aynı ayaklarınızi karnınızı sıcak tutun rica ederim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 43 göst.
15 Şubat 2024 Aile kategorisinde Asdfhlya (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 81 göst.
22 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zehra-41 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 132 göst.
0 oy
4 cevap 90 göst.
11 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esma elif (116 puan) tarafından soruldu

378,959 soru

11,343,464 cevap

34,809 kullanıcı

...