0 oy
49 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
şimdi bundan bir hafta once biri bana boyle bir post açacağımı söylese güler geçerdim çünkü 2yaşındaki kızım öglen 1deuyur 3de uyanır aksam 9gibi de uyurdu suan uykuyla basimiz dertte park beşigimiz var icinden cikmayi bilmiyor cikamiyordu  cikmayi ögrendi uyki saatleride asla uyumuyo çıkıp.çıkıp geliyo gunduz uyusa bile taş çatlasa 1saat aksam 10 gibi 11gibi zar zor uyu hadi yat kızım yalvar yakar uyutuyorum.desteksiz kendi kendine rahat bi sekilde uykuya dalan cocuktu simdi sabbah 7de kalkiyo horozlar bile otmeden dunya yaramazlik yapiyo acaba gunduz uykusunu hep mi birakmaliyim bi akil verin anneler cok yoruldim artik kendime zaman ayiracak vaktik bile yok artik

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Belki bi rahatsızlığı vardır 
tarafından
tek problemi uyumamak emin olabilirsiniz baska bisi olsa bilirdim cocuk oyun oynamak istiyo uyumak istemiyo keyfi gayet yerinde uyku vakti gelene kadar
-Reklam-
0 oy
tarafından
2yaşına yeni girdi atak donemi mi yoksa besikten cikayi ogrenmeyi mi ters tepti
0 oy
(15,332 puan) tarafından
Sana aciyamadim dostum kusura bakma. Bu güne kadar kızın seni kraliçeler gibi yaşatmış. Azcik zorluk cikarsyim anneme demiş agsgdhsh☺️ bence geçici bı durum olabilir. Bu kadar kısa sürede böyle olmask geçici gibi geldi bana 
(15,332 puan) tarafından
Yani benim oğlum da sabah 8 gibi kalkar. Öğlen 3 4 gibi uyur 1.5 2 saat kadar sonra gecen12 gibi uyur. Öğlen uykusunu kaldirsam kaldiramiyorum. Kendi 5 6 gibi uyuyup kaliyo. Bu sefer uyandığı zaman daha geç yatıyo. 3.5 yaşında. Sen uyutmasan kaç saat dayanabilir bir iki gün dene istersen
tarafından
bizimki öyle kendi kendine uyuyup kalmaz acaba gunduz uykusunu mu birakmak istiyo ben bunu nasil anlicam yani bigun uyutmadim denedim ama bu sefer de 7.8gibi canimi cok yakiyo cani az oluyo uyumak istiyo erken uyutsam o saatlerde sabahin koru kalkar ustelik gecede cok uyuanir kafam.allak bullak
(15,332 puan) tarafından
İşte bir iki gün dene bı. Denemeden bilemezsin.
tarafından
yarin uyutmicam gundur uykusunu bakalim
(295 puan) tarafından
Icimden geçen yorum sjsjhjd +++++

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 162 göst.
22 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Esr96 (788 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 35 göst.
17 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Yesra (67 puan) tarafından soruldu
0 oy