0 oy
161 göst.
Diğer kategorisinde (788 puan) tarafından

Kızlar bebegim 4 aylık uykusu gelince uyutmaya çalışıyorum ağlıyo. Uyutmasam uykusu olduğu için huysuz oluyor ağlıyor. Hangi yöntemi denediysem bu ara böyle bişey çıkardı uyuyacağı zaman ağlama krizine giriyo. kucağımda uyumuyo sallayarak uyumuyo emerek uyumuyo yanına yatıyorum uyumuyo ne yaparsam yapayım ağlıyo. Kucağıma alıp sakinleştirmeye çalışsamda uykusu olduğu için ağlıyo. En sonunda ağlayarak uyuya kalıyo bi şekilde. Ne yapıcam Allah aşkına akıl verin nerde yanlış yaptım da böyle oldu. Böyle ağlayarak uyuduğu için içim gidiyo çok üzülüyorum bende yıprandım artık bebeğimin uykusu geldiği an içime sıkıntılar giriyo ağlayacak diye :(((

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Atak döneminde canım bir iki hafta sabret sonra rahatlar
tarafından
Yok cnm alıştırma yöntemi o yani örnek veriyim ayağında sallayarak uyutmaya alistirirsan o şekilde devam eder
tarafından
Sallama ya alıştırma sonra çok yorulursun yanına yat öyle uyusun
(788 puan) tarafından
Zaten sallasamda uyumuyo ağlıyo hangi şekilde denersem deniyim sadece ağlıyo uyutmiyim kaldırayim diyorum bu sefer uykusu var diye ağlıyo inşallah uzun sürmez bu dönem
tarafından
Ben çok zorlandım bir ay sürdü sonra pamuk gibi oldu ama ben ayakta sallamaya alistirdim şimdi onu nasıl birakicaz bilmiyorum yoruluyorum
(788 puan) tarafından
Valla içimi rahatlattın çok sağol böyle gidecek buyuyene kadar heralde diye düşünmeye başlamıştım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım bizde 4 aylık olduk benim kızım da 1 haftadır huysuz uykusu gelsede gelmesede ağlıyor sürekli hemde hep gezmek istiyor
(788 puan) tarafından
İnşallah bu ay bitince düzelirler ya :(
0 oy
tarafından
Büyük oğlumda aynıydı 20 aylık zor uyurdu bazı dönemlerde artardı daha fazla küçğk oğlum 34 günlük abisinin yolundan gidiyor oda sakin olmaya çalış 
(788 puan) tarafından
Her akşam ağlayarak uyuyoruz resmen
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Belki gazı vardır yada bir yeri falan ağrıyordur? Diş bile olabilir, çocuk doktoruna götürün bence 

0 oy
(118 puan) tarafından
Kucagina koy yatagin icinde elini karninin ustune koy biraz sakinlesir bize fayda etmisti 
0 oy
tarafından
4. Ayda bebekler uyku gerilemesi yaşar biraz daha sabret yoluna girecektir

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 49 göst.
26 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 190 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde Hrklts (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 361 göst.