0 oy
133 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (6 puan) tarafından
Kızlar öerhaba benim bebeğim olmuyor çok çare arıyoruz bugün iyi bir çıkıkçıya gittim göbeğim kaymış daha önceden de birisinin çocuğu olmuyormuş göbeği kaymış düzelince hamile kalmış benimde göbeğim kayıkmış bir baş parmağı kadar düzelttiler gerçketen farkına vardım bu şekilde başına gelen hamile kalan var mı acaba yumurtalıklarıda çekiyorlar diyorlar bilen bilgi verebilir mi?

4 Cevaplar

0 oy
(8,832 puan) tarafından
Benim görümcemin de kaymış.. üç yıllık evli o da. Onun da çocuğu olmuyo. O da bir cikikciya gitti. Düzeltti göbeği. Bir de şu pöçük oluyo ya orası mi ne batmış bişi olmuş. O da.hamile kalmayı zorlaştiriyomus. Orasina da yakı yapıştırmış kadın. Çıkarma kendi düşene kadar demiş. Bakalım. Doktora gittiler çünkü hiç bir sorun yok ikisinde de
(6 puan) tarafından
Ya benimde aşılama denedim çatlatma iğnesi oldu yok tutmuyor bir problemde yok gözükmüyor bizede bugün ilişkiye girin dediler belimide düzelttiler ciddi anlamda bir yük kalktı sırtımdan ama yakı falan yok bende çok söyleyen oluyordu bende denemekten zarar gelmez dedim inşallah nasip allah ikimizede verir inşallah
(8,832 puan) tarafından
Görümcem de çatlatma iğnesi oldu. Tutmayınca rahîm filmi çekildi. Geçen sene Mart ayı gibi. Yine olmadı. Tedaviye başlayacaklar bu ara yeniden ama inşallah gerek kalmaz
(6 puan) tarafından
İnşallah kalmaz koca karı lafları derler belki ama eskilerinde bir bildiği varmış yani doktor anlamazken onlar buluyormuş bir yolunu
(8,832 puan) tarafından
Aslında kaynanası ben de el var. Karnına elletirsen hamile kalırsın diyomus. elletmiyo. Ellesin ne olacak dedim. Bir de Urfa'da görev yapiyolar. Elazığ'ın bir ilcesinde türbe varmış. Gidenlerin çocuğu oluyomus..bir haftasonu ayarlayın gidin dedim. Yani işte denemekte fayda var. Benim işyerinden bir arkadaşım belki on tane akrabamız gitti. Hepsi hamile kaldı diyo.
(6 puan) tarafından
Yani böyle şeyler varsa tabii ki denenmeli yapılmalı çaresini iki yoldan da aranmalı gerçekten istiyorsan
-Reklam-
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Arkadaşım o işlemi yaptıktan sonra 3 ay falan sonra hamile kaldı. Ama o işlemden sonra birde rahmine sülük attirdi
(6,193 puan) tarafından
Sülük çok etkili asko
(6,047 puan) tarafından
Evet canım. Arkadaşımın gittiği kadına geçen ay eltim de gitti. Bu ay tutmadı. Sırada sülük var onu da yaptıracak insallah
(6 puan) tarafından
Sülük nasıl atılıyor acaba ne ile yarıyor
(6,047 puan) tarafından
Sülük işte canım rahmine sülük koyuyorlar pis kanı emip geri dışarı çıkıyor o süreçte içinde ne kadar pislik varsa enfeksiyon varsa dışarı atiyor
(6 puan) tarafından
İlk defa duyuyorum tüplerin doğal yoldan açılması için ne yapabiliriz
0 oy
(81 puan) tarafından
Göbeğin düştüğünü nasıl anlıyoruz 
(6 puan) tarafından
Anlaşılmıyormuş benim hiç göbeğim düşmedi bu zamana kadar gittim bir ip kurdele yardımıyla göğüalerin ucundan göbek deliğine çapraz şekilde ölçüyorlar bir parmak uzunluğunda düşük çıktı bide adam bana bişeyler yaptı koltuk altlarımın ordan kadın gene ölçtü aynı iple yerine gelmişbiraz acıkma yapıyormuş düzeldiğinde acıktım bende biraz göbek drliğim karnım ağrıdı
0 oy
(71 puan) tarafından
Ben de kürtaj olduktan sonra 1 sene denedik çocuğum olmadı sonra dediğin gibi bir kadına gittik oda göbeğin düşmüş dedi düzelti eliyle sonra bir kaç bir şey daha yaptı 1 ay sonra hamile kaldığımı öğrendim çok şükür
(6 puan) tarafından
Şükür yarabbbim isteyen herkese versin imtihan dünyası yapacak birşey yok çare aramaktan başka
(71 puan) tarafından
Amin cnm Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 648 göst.
0 oy
12 cevap 106 göst.
5 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _erkenci_kus (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 112 göst.
7 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merirem (2,438 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 205 göst.
7 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,320 soru

11,323,336 cevap

34,774 kullanıcı

...