+1 oy
356 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Kaynanam şarkıcı düğünlere gidiyor şuan 200 bine yakın parasida var ve esindn ayrı kendisi şeytanın vücut bulmuş halı ogullarinin yanında o kadar iyiki baş başa kalınca hizmetçi gibi davranıyor bizim aile sırlarimiz hakkında kardeşlerine anlatır kendi ailesi olunca asla anlatmaz ben evlendigim sene hamile kaldım bir oğlum var ve hamileliğim boyunca aç bıraktı evi temizleyip kardeşine gider yemek yer öyle gelirdi kışın petekleri açmaz İstanbul sogunu bilen bilir dolab ta bir yumurta olsun hiç bir şey olmaz di neler neler çektim neler hamile halimle beni sokağa kaç kere attı oğluma kucağıma almadan son ayında bomboş eve çıktım hiç bir şekilde bana bir şey yapmadı oturduğum ev dört dörtlük değil ama hepsini kendi ve ailemin cabalariyla yaptık şuan dördüncü yılımız ve en küçük kaynim askerde onunla birlikte büyük ablasının evinde kalıyordu ablası evden kovdu eve sanatçı erkek adamlar getiriyor diye hatta büyük oğlu bunun için kavga bile etti ama yalandan hasta numarası yaparak barıştı hasta numarası öyle bir yapıyor ki aklınız şaşar iki dk önce ytak yorgan yatan kadin iki dk sonra çin gibi oluyor bu onun bir numaralı oyunu ve şuan diğer eltimde kalıyor kendisi delirme noktasına geldi üç geliniz büyük gelin de kayın baba ikinci gelinde kaynanam kalıyor ama anlaşmalı küçük kaynim gelmeden taşınacağını söylüyor su şimdi gelmesine bir ay var ve niyeti hiç çıkmak yok parası gidicek diye çok aç bir kadın ve şimdide bana sarmış bende bir kaç ay kalamk istiyor ama yalan derdi çok daha uzun kalmak küçük kaynim ise çok sorumsuz asla çalışmıyor abilerinden geçinen birisi ve kendisi 21 yaşında eşimin durumu o kadar iyi değil yeri gelir aç yatar yeri gelir tok yatariz hatta bazen eşim kahvaltı yapmaz ben de yapmam oğluma yparim yemek konusunda hiç eşimle tartismadij hep bütçeye göre yemek yaparım bunu oda bilir ama annesine karşı gerçek yüzünu bildiği halde vazgecemiyir ve hani ben glmesini istemiyorum benim bir duzenim var kndisi büyü ile bile uğraşan muska yaptırıp hocalara bile giden birisi param yok der ama kendisine aldığı herşey markadır ben istemiyorum kafayı yemek üzereyim evine yabancı adamların gelmesini istemiyorum elin adamının benim evimde ne işi var ve kendisi çok yüzsüz çoğu yaptığı şeyi asla kabul etmiyor yapmadım diyor ne yapım ben yardım edin

10 Cevaplar

+1 oy
(1,554 puan) tarafından
Yaptigi herseyi birak, eve erkek getiriyor dedigin noktada bitti bende olay. Benim evim gunlukcu ev mi ne munasebet eve erkek getirmek. Asla olmaz. Asla asla asla olmaz. Ahlaksizlik isin baska bir boyutu. Sen o evde cocuk yetistiriyorsun bunun kabul edilecek bir tarafi yok. Esinin onceligi kendi ailesi olmali, kendi cekirdek ailesi. Sizi bu ahlaksizligin icinde mi yasatacak?
-Reklam-
0 oy
(2,093 puan) tarafından
Ben senin yerinde olsam eşimlede güzelce konuşup evime almazdım çok haklısın brnce ama eşin ne diyor bide kötü niyetli insanı evine alma zaten eşinin annesi bile olsa hele büyü yapan biriyse hiç alma derim eşinle aranı falan açar yoktan yere huzurun kaçmasın ayırma büyüsü falan yapar çok nefret ederse senden ölüm büyüsü bile yapar boşver alma
0 oy
(2,475 puan) tarafından
Alakasiz olacak.ama.merak ettim kac yasinda ki kaynananiz sarkicilik yapiyo 
0 oy
(583 puan) tarafından
Büyük konuşmak gibi olmasın eşim gelsin derse beni çiğnerse bırakır giderim okuyunca benim sabrım tükendi sen nasıl dayanmissiin neler neler yaşatmış sana o kim ki kaynana demem saçını başını yollardim. Bide utanmadan seninle yaşamak istiyor kesinlikle öyle sirret insanlardan uzak tut eşini evini çocuklarını eşine söyle seçenek sun ya ben çocuklar yada anan yani belki demesi kolay ama inan ki taş olsaydı çatlardi sizin yerinizde siz yazarken gözümde film şeridi gibi geçti tahammül edilecek gibi değil üstelik büyü işleri ile uğraşan biri ayy evlerden ırak.
0 oy
tarafından
Eşini al karşına asla istemediğini dile getir. Kaynananın yolu yol değilmiş anlattıklarına göre. 

Sana bu kadar eziyet etmiş annesini eve almaz herhalde eşin dimi ? 
0 oy
(2,667 puan) tarafından
Ben almazdım eve. Çok net. Yarın öbür gün başınızı yakacak sakın alma canim
0 oy
(967 puan) tarafından
Sonuna kadar diretirdim. Net 
0 oy
(435 puan) tarafından
Ne demek eve erkek getirmek. Kendi anam olsa almam eve. Aslaaaa kabul edemem su anlattiklarini hele insan hamileyken daha hassas oluyor 1 bardak su istese birinden vermese unutmuyor yani o derece ben sokmam evime kocama da güzel bir şekilde anlatırım 
0 oy
(1,348 puan) tarafından
O nasıl bir kadın o gelirse ben giderim de  Aman Allah korusun böyle insanlardan
0 oy
(2,250 puan) tarafından
Hersey biri kenara koy eve erkek getirmekte ne oluyor eşin müsade etse sen etme 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 34 göst.
26 Kasım 2023 Aile kategorisinde Pnr_45 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 187 göst.
5 Mayıs 2021 Aile kategorisinde funda_trkgl (10 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 418 göst.
31 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 696 göst.