0 oy
707 göst.
Aile kategorisinde (268 puan) tarafından
Kızlar kaynanam 1 haftadır bende duruyor. Kadın hasta oksijen tüp kullanıyor şekeri var ilaçları bir torba vs vs. Ben daha 1.5 yıllık evliyim ve 2 aylık oğlum var. Oğluma bile yetişemezken bir de kaynanam çıktı başıma. Neyse o yine kadın halden anlıyor. Yanında en azından oğlumu emzirebiliyorum. Bugün supriz yumurta dan kaynatam çıktı. Sürekli sütün var mı çocuğa yetiyor mu gibi soruları var duymamazliga veriyorum. Sanane benim sütümden!!!! Bugün yatak odamda oğlumu emzirirken pat diye giriyor girmr baba müsait değilim Yiğit'i emziriyorum diyorum hala kapı önünde bana biseyler diyor. Ya be adam git ben çıki ca de ne diyeceksen. Memem düzde senle yüzyüze mi konusim.  Kaynatam dışarı çıktı hemen kaynanamın yanına gittim dedim böyle böyle ben odadayken söyle gelmesin. Oda ben söyledim gitme diye dinlemedi beni dedi. Zaten kadın da bu adamın hallerinden bıkmış. Bir daha biyle birşey yaşanırsa ne yapayim. Gece çocuk ağlar da duymazsam o da kapıyı açıp  odama girerse ne yapim ? Görümcem eltim sırf bu kadın bu halde diye işe girmiş çalışıyorlar. Ben evdeyim ve yeni bebeğim var bende duruyorlar. Ne yapmalıyım Allah aşkına bana bir fikir verin lütfen. 

21 Cevaplar

0 oy
(3,992 puan) tarafından
Benim kaynatam  böyle birşey yapsa  eşim  bin kez onu uyarır   ve ben kapımı hep kilitlerim  evde misafir olunca 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 341 göst.
0 oy
47 cevap 1,409 göst.
29 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Tkmly (2 puan) tarafından soruldu
+2 oy
11 cevap 969 göst.
26 Mart 2024 Aile kategorisinde Hayatnur (356 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 401 göst.